Western Digital My Cloud Home Duo 8TB

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Frekvencia procesora: 1.4 GHz, Počet pozícií pre disk: 2, Počet diskov: 2, Veľkosť disku: 3.5 Palec, Podporovaný RAID: RAID 1,


Cena 409,00 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 449,00 € Zobraziť nápoveď

8,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

NAS systém WESTERN DIGITAL MyCloud HOME DUO predstavuje jedným z ústredných miest na ukladanie celého obsahu. Jeho nastavenie je rýchle a jednoduché prostredníctvom telefónu. Môžete využiť aj vzdialený prístup cez aplikáciu My Cloud Home. Disponuje 2x portom USB na import pre pripojenie externých USB jednotiek. Umožní vám ľahko nájsť obsah pomocou vyhľadávania. Obsah môžete jednoducho zdieľať s rodinou a priateľmi. Pre uloženie dát disponuje kapacitou 8TB, čo poslúži pre zálohovanie údajov pre všetky vaše počítače s OS Windows aj Mac. V elegantnom bielo-striebornom dizajne a kompaktných rozmeroch skvele zapadne do interiéru. Zariadenie tvoria 2 pevné disky.

Jedno centrálne miesto

Dostatok miesta na uchovanie fotografií, videí a súborov zo všetkých telefónov, tabuliek, počítačov a externých úložných zariadení na jednom mieste doma. Jednoducho WESTERN DIGITAL MyCloud HOME DUO zapojíte do smerovača s Wi-Fi pripojením a použite váš smartfón na nastavenie. Nie je potrebný žiaden počítač a nevyžaduje žiaden mesačný poplatok. Umožní vám jednoducho uložiť, usporiadať a ovládať celý svoj digitálny obsah na jednom centrálnom mieste a bezdrôtovo ho získať odkiaľkoľvek.

Súkromie a ochrana

Využite možnosť individuálneho súkromného priestoru pre každého používateľa. Pozvite rodinu a priateľov na vytvorenie samostatných účtov. Každý pozvaná osoba si môže vytvoriť vlastný súkromný priestor, na ktorom má len určitý prístup. Môžete spravovať, pristupovať a zdieľať svoj obsah podľa vlastného uváženia. Pomôžte zabezpečiť váš obsah pre zvedavými očami nastavením jedinečného hesla pre vás účet My Cloud Home spolu s prístupovým kódom a dotykovým ID pre mobilnú aplikáciu My Cloud Home.

Záloha dát

V dátovom úložisku NAS WESTERN DIGITAL MyCloud HOME DUO sa nachádzajú dva pevné disky, ktoré poskytujú kapacitu 8TB pre všetky vaše dáta. Zariadenie má obrovskú kapacitu a jednoducho ho zapojíte do vašej siete. Môžete bezdrôtovo zálohovať každý počítač doma na jednom centrálno mieste. Funguje bez problémov so softvérom Windows Backup a Time Machine. Udržujte svoje obľúbené zložky z počítača v nepretržitej synchornizácii so zariadením My Cloud Home. Systém je vybavený dvojicou pevných diskov a je nastavený pre režim Zrkadlenie (RAID 1), takže všetky vaše fotografie, videá, súbory sú uložené na jednom disku a automaticky sa duplikujú na druhú jednotku. 

Len jedno úložisko

Uložte všetko na jedno miesto, dokonca aj váš obsah vo vašich obľúbených cloudových účtoch. Fotografie, videá a súbory z vašich cloudových úložísk sa automaticky prevezmú do zariadenia WESTERN DIGITAL MyCloud HOME vrátane Dropboxu, Box, Google Drive, Facebook a ďalšie.

Jednoduchý prístup a vyhľadávanie

Rýchle vyhľadávanie fotografií , hudby a iných dokumentov pomocou prehľadávaného vyhľadávania si užijete vďaka aplikácii My Cloud Home pre mobilné aj desktopové aplikácie alebo na MyCloud.com. Všetky súbory budete mať stále na dosah kdekoľvek a na ľubovoľnom zariadení pomocou tejto aplikácie. Môžete odovzdať, pristupovať aj zdieľať svoje obľúbené spomienky a zdieľať videá uložené na vašom zariadení WESTERN DIGITAL MyCloud HOME DUO kdekoľvek máte internetové pripojenie.

Dizajn

Dátové úložisko NAS WESTERN DIGITAL MyCloud HOME DUO vás ohromí nielen svojimi funkciami a kapacitou ale aj dizajnom. V bielo striebornej farbe pôsobí elegantne a sofistikovane. Skvele vynikne na každom pracovnom stole a vytvorí štýlový doplnok do vášho interiéru. Kompaktné rozmery nezaberajú veľa miesta. Povrchová úprava na striebornej časti zvýrazňuje tvar a veľkosť celého zariadenia. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvencia procesora 1.4 GHz
Počet pozícií pre disk 2
Počet diskov 2
Veľkosť disku 3.5 Palec
Podporovaný RAID RAID 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Western Digital My Cloud Home Duo 8TB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené