Western Digital My Passport SSD 256GB

  • Zľava 80 %

Kapacita: 256 GB, Veľkosť disku: 2.5 Palec. Viac info

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Externý disk SSD Western Digital My Passport SSD v čiernosivej farbe je prenosný úložný priestor s rýchlym prenosom. Podporuje ochranu heslom pomocou šifrovanie hardvéru, čím pomáha udržiavať váš obsah v bezpečí. Vo výbave má Plug and Play, softvér pre zálohu WD Backup a bezpečnostný softvér WD Security. K dispozícii má port USB-C pre rýchly prenos dát medzi zariadeniami. Jeho pevný konštrukcia je odolná voči nárazom, chladu a navyše aj pekne vyzerá. SSD disk poskytuje kapacitu 1TB.

Rýchle zariadenie

Western Digital My Passport SSD je najrýchlejší disk My Passport s rýchlosťou až 515 MB/s a to aj vďaka portu USB Type-C na rýchly pre nos dát. Jeho rýchlosť prináša skvelý výkon, ktorý vám pomôže spustiť virtuálny počítač na vašom zariadení.

Šifrovanie hardvéru

Ukladajte váš rastúci obsah do zariadenia Western Digital My Passport SSD, aby ste zmenšili objem vnútorného úložného priestoru vášho PC. Môžete nastaviť heslo, ktoré vám pomôže udržať disk chráneným. Vstavané 256-bitové AES hardvérové šifrovanie so softvérom WD Security sa postarajú o vaše citlivé a dôležité dáta.

Pripojenie disku

Externý disk SSD Western Digital My Passport SSD bol vytvorený pre počítač Mac alebo aj Windows. Je kompatibilný s USB portmi Type-C a USB Type-A. Je pripravený na dosiahnutie rýchlosti až 515MB/s. Taktiež rozhranie USB 3.1 Gen 2, USB 3.0, 2.0 a USB-A sú plne kompatibilné.

Automatické zálohovanie

V SSD disku je zahrnutý aj softvér WD Backup, ktorý uľahčuje automatické zálohovanie súborov s vysokou kapacitou na jednotke alebo na účte cloud služby Dropbox. Nastavte to a pokojne môžete zabudnúť na pravidelné zálohovanie dát. Disk je kompatibilný aj s Apple Time Machine, no vyžaduje formátovanie.

Spoľahlivé použitie

Dizajn externého SSD disku bol skonštruovaný tak, aby vydržal pád až z 1,9 metra. Jeho konštrukcia je vyrobená od základov odolnými súčasťami, aby boli kvalitné vnútri aj vonku. Poskytne vám spoľahlivý výkon a je pripravený  na použitie mimo krabice. Či už zálohujete pracovné dokumenty alebo ukladáte veľké mediálne súbory, jednoducho ho zapojíte a začnete okamžite používať. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita 256 GB
Veľkosť disku 2.5 Palec

Hodnotenie

4,0 / 5

2 recenzie Western Digital My Passport SSD 256GB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Veronika

21. 12. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • výkon

Michal

23. 12. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon