Whirlpool AKP 458 IX

28× Zobraziť

 • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 65 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3200 W, Typ čistenia: Žiadny, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 8 Viac info


Cena 209,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

29×

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

28 + nakupů

Zobraziť 29 recenzií

Popis produktu

Teplovzdušná vstavaná rúra Whirlpool AKP 458 IX v energetickej triede A, dosahuje výkon až 3200 W, ktorý zaručí tie najlepšie výsledky pri pečení. Obsahuje ventilátor, ktorý môžete využiť nielen pri spodnom a hornom ohreve, ale i pri použití funkcie grilu či rozmrazovania. Elektrická vstavaná rúra Whirlpool AKP 458 IX má vnútorný objem 65 l a dosahuje maximálnu pracovnú teplotu až 250°C. Ovládate ju jednoducho pomocou gombíkov. Šikovný časovač na elektronickom displeji Vám pomôže pri pečení. Dvere rúry majú celosklenené vnútro v elegantnej čiernej farbe. Sú vybavené praktickou funkciou chladenia, pre ešte bezpečnejšie pečenie. Súčasťou výbavy je 1 hlboký a 2 plytké smaltované plechy, ako aj 1 pevný rošt. Jej rozmery sú 59,5x59,5x56,4 cm. Teplovzdušná rúra Whirlpool AKP 458 IX je vyrobená z kvalitného nerezového materiálu, ktorý si dlho zachová svoj elegantný vzhľad. Je pre Vás k dispozíc

 

 

Množstvo funkcií

Hľadáte kvalitnú elektrickú rúru s množstvom programov na pečenie? Tak teraz ju môžete mať. Jedinečná teplovzdušná rúra Whirlpool AKP 458 IX ponúka 8 základných funkcií na pečenie. Okrem klasického spodného a horného ohrevu prichádza dokonca s možnosťou grilu a rozmrazovania. Veľkou prednosťou je prítomnosť ventilátora, ktorý pomáha udržať stabilnú teplotu pri pečení a to pri všetkých programoch pečenia. Či už využijete klasické pečenie pomocou spodného či horného ohrevu, alebo budete grilovať chrumkavé kura. Rovnako je ventilátor účinný s použitím kruhového ohrievacieho telesa alebo pri rýchlom rozmrazovaní potravín. Všestranná rúra bude dôležitým a obľúbeným pomocníkom pri príprave Vašich obľúbených jedál.

Rovnomerné pečenie s teplovzdušnou vstavanou rúrou

Cirkulácia horúceho vzduchu vo vnútornom priestore rúry pomáha urýchliť pečenie obľúbených pokrmov. Ventilátor s kruhovým ohrevným telesom horúci vzduch distribuje v celom priestore rovnomerne aby bolo vaše jedlo zakaždým dokonale upečené z každej strany v čo najkratšom čase.

Chladenie dverí a ich odolnosť

Odteraz sa nemusíte báť popálenia pri dotyku s dverami a rukoväte rúry aj počas pečenia. Dvere teplovzdušnej rúry totiž disponujú unikátnou funkciou chladenia, ktorá sa postará o ešte jednoduchšie a bezpečnejšie pečenie. Dvere sú vyrobené z kvalitného a veľmi odolného dvojitého skla v elegantnej čiernej farbe. Pre rodiny s deťmi bude určite užitočná možnosť detskej poistky, ktorá zvyšuje bezpečnosť vo Vašej domácnosti.

Kvalitné nerezové prevedenie

Výkonná teplovzdušná rúra je vyrobená z odolného nerezového materiálu. Nerez je typický dlhou životnosťou a zároveň je nenáročný na údržbu. Výhodou nerezového materiálu je aj nemenný a stále elegantný vzhľad. S takýmito vlastnosťami sa vstavaná elektrická rúra stane nielen výkonným, ale i štýlovým doplnkom do každej modernej kuchyne.

 • Vstavaná teplovzdušná rúra
 • Čierno-biely elektronický displej
 • 8 funkcií pečenia
 • Funkcia pre rýchle rozmrazovanie
 • Vnútorné osvetlenie
 • Dvojité sklo dvierok
 • Maximálna teplota pečenia: 250 °C
 • Príslušenstvo: 1 x hlboký plech, 2 x plytký plech na pečenie, 1x rošt
 • Hlučnosť: 49 dB

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 65 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3200 W
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

29 recenzií Whirlpool AKP 458 IX

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Marek

19. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáMarián

22. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaZoltan

2. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMartin

20. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania

Super kvalita vs cena