Whirlpool AKP459/IX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
149,00 €

Pôvodná cena 184,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná rúra Whirlpool AKP459/IX v nerezovom prevedení s objemom 65 l a so zadným ohrevom ponúka 8 základných funkcií: teplovzdušné pečenie, statické pečenie, ventilátor, gril, rozmrazovanie a ich kombinácie. Teplovzdušný ohrev zabezpečí súčasné pečenie aj rôznych druhov jedla na dvoch úrovniach naraz. Výhodou je úspora času a energie, pričom vône a chute sa navzájom nepremiešajú. Mechanické tlačidlá a časovač sa nachádza na vrchnej časti.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 19 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool AKP 458 IX Whirlpool AKP 458 IX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (22)

Teplovzdušná vstavaná rúra Whirlpool AKP 458 IX v energetickej triede A, dosahuje výkon až 3200 W, ktorý zaručí tie najlepšie výsledky pri pečení. Obsahuje ventilátor, ktorý môžete využiť nielen pri spodnom a hornom ohreve, ale i pri použití funkcie grilu či rozmrazovania. Elektrická vstavaná rúra Whirlpool AKP 458 IX má vnútorný objem 65 l a dosahuje maximálnu pracovnú teplotu až 250°C. Ovládate ju jednoducho pomocou gombíkov. Šikovný časovač na elektronickom displeji Vám pomôže pri pečení. Dvere rúry majú celosklenené vnútro v elegantnej čiernej farbe. Sú vybavené praktickou funkciou chladenia, pre ešte bezpečnejšie pečenie. Súčasťou výbavy je 1 hlboký a 2 plytké smaltované plechy, ako aj 1 pevný rošt. Jej rozmery sú 59,5x59,5x56,4 cm. Teplovzdušná rúra Whirlpool AKP 458 IX je vyrobená z kvalitného nerezového materiálu, ktorý si dlho zachová svoj elegantný vzhľad. Je pre Vás k dispozíc

Základné parametre

 • Trieda energ.účinnosti: A
 • Celk.vnútor.kapacita rúry: 65 L
 • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Moderný dizajn

Samostatná, teplovzdušná rúra Whirlpool AKP459/IX s kruhovým tepelným telesom má elegantný vzhľad, je užívateľsky nenáročná a moderný dizajn premyslený do detailov rozžiari priestor akejkoľvek kuchyne. Vo svojej nerezovej farbe je naozaj kompatibilná so všetkými štýlmi kuchynskej linky a má rozmanité možnosti zabudovania v kombinácii s ďalšími spotrebičmi. Vyrobená je v dizajne ACTUAL, pre ktorý sú typické pravidelné línie, hranaté, nerezové madlo a spolu s troma otočnými gombíkmi dotvárajú harmonický celok. Táto rúra sa určite stane pomocníkom pri pečení Vašich obľúbených pokrmov.

Praktické funkcie

Teplovzdušná rúra disponuje ôsmymi základnými funkciami pečenia a Vy si môžete vybrať vždy práve ten, ktorý Vám najviac vyhovuje. Medzi tieto funkcie patrí: Statický horný + spodný ohrev, Statický spodný ohrev, Gril, Gril + Ventilátor, Ventilátor s kruhovým tepelným telesom, Turboventilátor s kruhovým tepelným telesom, Ventilátor + statický horný a spodný ohrev a na koniec nechýba ani funkcia Ventilátoru s rozmrazovaním.

Rovnomerné pečenie s teplovzdušnou vstavanou rúrou

Cirkulácia horúceho vzduchu vo vnútornom priestore rúry pomáha urýchliť pečenie obľúbených pokrmov. Ventilátor s kruhovým ohrevným telesom horúci vzduch distribuje v celom priestore rovnomerne aby bolo vaše jedlo zakaždým dokonale upečené z každej strany v čo najkratšom čase.

Smart Clean

Vnútorná strana dvierok má špeciálnu povrchovú úpravu Smart Clean, vďaka ktorej je ich celková údržba a čistenie neuveriteľne jednoduchá. Povrch je jednoliaty, celosklenený a tak sa pripálené kúsky jedla nemajú kde usadzovať.

Viac pokrmov naraz

Medzi ďalšie plusy teplovzdušnej rúry Whirlpool AKP459/IX jednoznačne patrí aj dvoj-úrovňové pečenie, kedy môžete naraz piecť 2 rôzne jedlá a chute ani vône sa nezmiešajú.

Bezpečnosť

Samotná rúra disponuje aj bezpečnostnými prvkami a to konkrétne dvierkami z dvoch skiel, medzi ktorými chladiaci ventilátor pracuje na cirkulácii vzduchu tak, aby nedošlo k popáleniu pri kontakte so sklom.

Vybavenie

Samostatná , teplovzdušná rúra je vo vnútri vybavená jedným roštom, osvetlením, sklopným grilom a jedným smaltovaným plechom na pečenie. Samotný vnútorný objem rúry je bohatých 65 l.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
Celk.vnútor.kapacita rúry: 65 L
Gril: Áno
Typ čistenia: Žiadny
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 8

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Žiadny
Počet skiel dvierok: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 56,4 cm
Hmotnosť: 34 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Funkcie

Časovač: Nie
Gril: Áno
Typ čistenia: Žiadny
Počet funkcií: 8

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 65 L
Teplovzdušná funkcia: Áno

Konektivita

Sieťový kábel: bez zástrčky

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore