Whirlpool AKP459/IX

Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 13 %

Vstavaná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 65 l, Počet funkcií: 8, Vstavaný displej: Nie, Teleskopický výsuv: Žiadny, Gril: Áno, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,4 cm. Viac info


Cena 209,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 239,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 21,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Vstavaná rúra Whirlpool AKP459/IX v nerezovom prevedení s objemom 65 l a so zadným ohrevom ponúka 8 základných funkcií: teplovzdušné pečenie, statické pečenie, ventilátor, gril, rozmrazovanie a ich kombinácie. Teplovzdušný ohrev zabezpečí súčasné pečenie aj rôznych druhov jedla na dvoch úrovniach naraz. Výhodou je úspora času a energie, pričom vône a chute sa navzájom nepremiešajú. Mechanické tlačidlá a časovač sa nachádza na vrchnej časti.

 

 

Moderný dizajn

Samostatná, teplovzdušná rúra Whirlpool AKP459/IX s kruhovým tepelným telesom má elegantný vzhľad, je užívateľsky nenáročná a moderný dizajn premyslený do detailov rozžiari priestor akejkoľvek kuchyne. Vo svojej nerezovej farbe je naozaj kompatibilná so všetkými štýlmi kuchynskej linky a má rozmanité možnosti zabudovania v kombinácii s ďalšími spotrebičmi. Vyrobená je v dizajne ACTUAL, pre ktorý sú typické pravidelné línie, hranaté, nerezové madlo a spolu s troma otočnými gombíkmi dotvárajú harmonický celok. Táto rúra sa určite stane pomocníkom pri pečení Vašich obľúbených pokrmov.

Praktické funkcie

Teplovzdušná rúra disponuje ôsmymi základnými funkciami pečenia a Vy si môžete vybrať vždy práve ten, ktorý Vám najviac vyhovuje. Medzi tieto funkcie patrí: Statický horný + spodný ohrev, Statický spodný ohrev, Gril, Gril + Ventilátor, Ventilátor s kruhovým tepelným telesom, Turboventilátor s kruhovým tepelným telesom, Ventilátor + statický horný a spodný ohrev a na koniec nechýba ani funkcia Ventilátoru s rozmrazovaním.

Rovnomerné pečenie s teplovzdušnou vstavanou rúrou

Cirkulácia horúceho vzduchu vo vnútornom priestore rúry pomáha urýchliť pečenie obľúbených pokrmov. Ventilátor s kruhovým ohrevným telesom horúci vzduch distribuje v celom priestore rovnomerne aby bolo vaše jedlo zakaždým dokonale upečené z každej strany v čo najkratšom čase.

Smart Clean

Vnútorná strana dvierok má špeciálnu povrchovú úpravu Smart Clean, vďaka ktorej je ich celková údržba a čistenie neuveriteľne jednoduchá. Povrch je jednoliaty, celosklenený a tak sa pripálené kúsky jedla nemajú kde usadzovať.

Viac pokrmov naraz

Medzi ďalšie plusy teplovzdušnej rúry Whirlpool AKP459/IX jednoznačne patrí aj dvoj-úrovňové pečenie, kedy môžete naraz piecť 2 rôzne jedlá a chute ani vône sa nezmiešajú.

Bezpečnosť

Samotná rúra disponuje aj bezpečnostnými prvkami a to konkrétne dvierkami z dvoch skiel, medzi ktorými chladiaci ventilátor pracuje na cirkulácii vzduchu tak, aby nedošlo k popáleniu pri kontakte so sklom.

Vybavenie

Samostatná , teplovzdušná rúra je vo vnútri vybavená jedným roštom, osvetlením, sklopným grilom a jedným smaltovaným plechom na pečenie. Samotný vnútorný objem rúry je bohatých 65 l.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 65 L
Gril Áno
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Hodnotenie

4,7 / 5

3 recenzie Whirlpool AKP459/IX

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Edita

7. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • praktická rúra

Ján

15. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Som nadmieru spokojný. Výrobok splnil moje očakávanie. Odporúčam
 • Ziadny

Spokojnosť


Ján

15. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon
 • Dobrá cena, pekný dizajn, nevyskúšané, teda funkčnosť nehodnotím.

Dobrá cena, pekný dizajn, nevyskúšané, teda funkčnosť nehodnotím.