Whirlpool AKR 5390/1 IX

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.9 cm, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Trieda energ.účinnosti: D, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 304 m3, Počet motorov: 1,


Cena 125,00 €

2,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Výsuvný digestor Whirlpool AKR 5390/1 IX v nerezovom prevedení je zaradený do energetickej triedy D. Jeho šírka je 60 cm. Pri odsávaní pár máte na výber 3 úrovne odsávania a maximálna kapacita odsávania je 304 m³/h. Montáž je možná s odťahom alebo recirkuáciou. Hladina hluku dosahuje max 68 dB. Osvetlenie pracovnej plochy zabezpečujú 2 LED žiarovky.

 

 

Výsuvný digestor

Výsuvný vstavaný digestor Whirlpool AKR 5390/1 IX prináša unikátny dizajn spolu s mimoriadnym výkonom a zaručenými výsledkami. Je navrhnutý tak, aby zaberal čo najmenej miesta v kuchyni. Svojim dizajnom padne do väčšiny kuchýň. So šírkou 60 cm je určený pre inštaláciu pod kuchynskú skrinku, nad varnú dosku. Spoľahlivo odstráni paru a pachy vznikajúce pri varení. Priemer odťahu je 150 mm. Výkon  digestora  by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou.

Odťah alebo recirkulácia

S digestorom si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Recirkulácia je možná, len keď je vložený uhlíkový filter AKB000/1 (nie je súčasťou balenia) potrebné sú dva kusy. Digestor je vybavený tromi stupňami výkonu pre odsávanie pary a pachov vznikajúcich pri varení. Maximálny výkon  je 304 m³/h. Napriek mimoriadnemu výkonu pracuje odsávač príjemne potichu s maximálnou hlučnosťou 68 dB, čo oceníte nielen vy, ale aj ostatní členovia domácnosti.

Tukové filtre

Digestor je vybavený aj hliníkovými tukovými filtrami. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá a naviac je umývateľný aj v umývačke riadu. Umývateľné tukové filtre poslúžia dlhé roky.

Osvetlenie

Dokonalý prehľad o dianí na varnej doske pri varení máte zaistený praktickým LED osvetlením. Osvetlenie je dostatočné  na to, aby ste mali prehľad o tom čo sa deje na varnej ploche a aby ste mohli pripravované jedlo skontrolovať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.9 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Trieda energ.účinnosti D
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 304 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Whirlpool AKR 5390/1 IX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Roman

3. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Katarína

3. 5. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon