Whirlpool AMW 506/IX


Vstavaná mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 40 l, Mikrovlnný výkon: 900 W, Výkon grilu: 1600 W, Vstavaný displej, Farba: nerez, Výška: 45,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56 cm. Viac info


Cena 348,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 34,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool AMW 506 IX v nerezovom prevedení v dizajne Absolute má výklopné dvere s vyčnievajúcou rukoväťou. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1600 W. Ovládanie je veľmi jednoduché a praktické pomocou čiernobieleho grafického displeja a otočného voliča. Multifunkčná vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool AMW 506 IX ponúka funkcie: zapekanie Crisp, gril, rozmrazovanie, mikrovlnnný ohrev a ich kombinácie. Funkcia Jet Start spustí plný mikrovlnný výkon na 30 sekúnd. Technológia 6.Zmyslu umožňuje automatické zohrievanie pokrmov. Stačí zadať váhu a sama si automaticky vypočíta optimálny výkon potrebný pre dokonalé výsledky.

Moderná vstavaná mikrovlnná rúra

Mikrovlnná rúra Whirlpool AMW 506 IX využíva 3D distribúciu mikrovĺn, ktoré poskytujú dostatočnú flexibilitu. Výkon mikrovĺn je 900 W a výkon grilu je 1600 W. Technológia 6.ZMYSEL umožňuje pokrmy automaticky ohrievať, variť a zapekať pomocou funkcie Crisp. Inteligentná technológia vďaka citlivým senzorom zabezpečí optimálnu prípravu jedál. Vnútorný objem nerezového ohrevného priestoru má 40 l, v ňom sa nachádza otočný tanier s priemerom 36 cm. Ponúka tieto funkcie:

 • 6.ZMYSEL Crisp
 • 6.ZMYSEL mikrovlnné varenie
 • 6.ZMYSEL rozmrazovanie
 • 6.ZMYSEL ohrev
 • Jet Defrost/Jet rozmrazovanie
 • Jet Start
 • Automatické programy
 • Crisp
 • Gril
 • Mikrovlnný ohrev
 • Defrost/ručné rozmrazovanie
 • Časovač

Displej s centrálnym gombíkom

Nevídané pohodlie ponúka centrálny ovládací gombík 6.ZMYSEL, ktorý vám ponúka jednoduchý prístup k príprave pokrmov. Jednoducho nastavíte všetky potrebné parametre pre prípravu a dosiahnete dokonalé výsledky. Veľký a prehľadný digitálny displej informuje o čase prípravy a nastaveniach. Naviac vás krok za krokom prevedie celým postupom.

*Obrázok je ilustračný.

Dosiahnite dokonalú chrumkavú kôrku

Funkcia Crisp je kombináciou patentovanej 3D distribúcie mikrovĺn, unikátneho Crisp taniera, grilu a otočného taniera. Táto kombinácia dosahuje zaručene rovnaké výsledky ako tradičná rúra, s pridanou hodnotou - rýchlej prípravy v mikrovlnnej rúre.

Grilujte kedykoľvek

Ak máte kedykoľvek chuť na grilované jedlo, mikrovlnná rúra ponúka aj funkciu grilu. Jednoducho a rýchlo pripravíte zapečené dobroty, chutnú hrianku so syrom, teplý sendvič, grilovanú klobásku, či zeleninu.

3D distribúcia mikrovĺn

Veľkým plusom tejto mikrovlnnej rúry je 3D distribúcia mikrovĺn, ktorá zaručí rovnomerný ohrev vášho pokrmu. Systém distribúcie mikrovĺn 3D zabezpečuje rovnomerné prúdenie energie. Inteligentné senzory zistia úroveň teploty a vlhkosti v potravinách a podľa nich upravia parametre prípravy s cieľom dosiahnuť dokonalé výsledky.

Detská poistka

V prípade, že máte doma aj malé deti, mikrovlnná rúra ponúka dodatočnú ochranu v podobe uzamykateľného ovládacieho panelu. Stačí na pár sekúnd stlačiť určené tlačidlá a mikrovlnná rúra ostane uzamknutá.

Jet Defrost

Prekvapila Vás nečakane návšteva a vy nemáte rozmrazené potraviny na prípravu pohostenia? Potrebujete účinný prístroj, ktorý ich bleskovo rozmrazí? Je tu výkonná elektronická mikrovlnná rúra jedinečnou funkciou Jet Defrost. Pomocou nej budú vaše potraviny rozmrazené až 7 krát rýchlejšie, než s inými rozmrazovacími funkciami. Vy len zvolíte druh potraviny a jej hmotnosť a funkcia Jet Defrost sa o ďalší priebeh postará. Dokonale rozmrazí každý kúsok a Vy sa môžete okamžite pustiť do prípravy lahodných jedál.

Jet Start

Obľúbenou funkciou nielen pre uponáhľaných a netrpezlivých ľudí je jedinečné funkcia Jet Start, teda veľmi rýchly ohrev. Je určený najmä pre potraviny s vysokým obsahom vody. Tie sa väčšinou varia dlhšie. No s touto mikrovlnnou rúrou bude jedlo za niekoľko sekúnd uvarené. Nestrácajte čas zbytočným čakaním, využite skvelú funkciu Jet Start pre úžasne rýchly ohrev pokrmov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 40 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool AMW 506/IX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami