Whirlpool ARG 180701

Vstavaná jednodverová chladnička, Energetická trieda F, Objem chladničky: 314 l, Objem mrazničky: 0 l, Ročná spot. energie: 143 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Šírka: 54 cm, Výška: 177,1 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička Whirlpool ARG 180701 využíva technológiou chladenia 6. Zmysel FreshControl. Objem chladiacej časti je 314 litrov. Vnútro obsahuje 5 sklenených políc, držiak na fľaše, 2 zásuvky na ovocie a zeleninu. Vo dverách chladničky je 5 políc, do ktorých uložíte vajíčka, maslo alebo nápoje. Hlučnosť pri chladení je len 35 dB. Možnosť prehodenia dvierok. Rozmery (VxŠxH): 177,1 x 54 x 54,5 cm.

6.ZMYSEL Control

Vstavaná chladnička so 6.ZMYSLOM Control zabezpečuje nepretržitú kontrolu teploty v reálnom čase. Okamžite reaguje na prípadné výkyvy teploty a rýchlo ju opäť prispôsobuje, tak aby bola zachovaná čerstvosť produktov. Naviac miminalizuje aj teplotné výkyvy v mrazničke, čím chráni potraviny pred poškodením mrazom, stratou ich kvality a farby. Udrží ich dlhšie čerstvé.

*Obrázok je ilustračný.

Ovládací panel

Na ovládacom paneli s LED kontrolkami môžete upravovať rôzne nastavenia ako:

  • zapnutie pohotovostného režimu - zatlačením tlačidla na 3 sekundy chladničku vypnete.
  • v režime Stand-by sa svetlo v priestore chladničky nezapína. Spotrebič opäť aktivujete ďalším krátkym zatlačením tlačidla.
  • teplotu v priestore mrazničky a chladničky
  • trojica LED kontroliek ukazuje nastavenie teploty v priestore chladničky. Pomocou tohto tlačidla je možné nastaviť odlišnú teplotu: High (menej chladná), Medium-high, Medium, Medium-low, Low (najchladnejšia), Fast cool (rýchle chladenie).

*Obrázok je ilustračný.

Flexibilná montáž v ktorejkoľvek kuchyni

XlentFit konštrukcia je tenká a vďaka špeciálnemu zaveseniu dvierka nevybočujú pri otváraní z profilu chladničky. Nenarážajú na iné kusy nábytku alebo stenu v kuchyni, ani v prípade, že je iný spotrebič postavený priamo vedľa.

*Obrázok je ilustračný.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

*Obrázek je ilustrativní.

 

Polička na fľaše

Univerzálny priečinok na fľaše a víno napomáha k čo najlepšiemu využitiu miesta v chladničke.

*Obrázok je ilustračný.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.1 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 314 L
Trieda energetickej účinnosti F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool ARG 180701

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami