Whirlpool ARG 180701

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Výška: 177.1 cm, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Celkový čistý objem: 314 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 499,00 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 549,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička Whirlpool ARG 180701 využíva technológiou chladenia 6. Zmysel FreshControl. Objem chladiacej časti je 314 litrov. Vnútro obsahuje 5 sklenených políc, držiak na fľaše, 2 zásuvky na ovocie a zeleninu. Vo dverách chladničky je 5 políc, do ktorých uložíte vajíčka, maslo alebo nápoje. Hlučnosť pri chladení je len 35 dB. Možnosť prehodenia dvierok. Rozmery (VxŠxH): 177,1 x 54 x 54,5 cm.

6.ZMYSEL Control

Vstavaná chladnička so 6.ZMYSLOM Control zabezpečuje nepretržitú kontrolu teploty v reálnom čase. Okamžite reaguje na prípadné výkyvy teploty a rýchlo ju opäť prispôsobuje, tak aby bola zachovaná čerstvosť produktov. Naviac miminalizuje aj teplotné výkyvy v mrazničke, čím chráni potraviny pred poškodením mrazom, stratou ich kvality a farby. Udrží ich dlhšie čerstvé.

*Obrázok je ilustračný.

Ovládací panel

Na ovládacom paneli s LED kontrolkami môžete upravovať rôzne nastavenia ako:

  • zapnutie pohotovostného režimu - zatlačením tlačidla na 3 sekundy chladničku vypnete.
  • v režime Stand-by sa svetlo v priestore chladničky nezapína. Spotrebič opäť aktivujete ďalším krátkym zatlačením tlačidla.
  • teplotu v priestore mrazničky a chladničky
  • trojica LED kontroliek ukazuje nastavenie teploty v priestore chladničky. Pomocou tohto tlačidla je možné nastaviť odlišnú teplotu: High (menej chladná), Medium-high, Medium, Medium-low, Low (najchladnejšia), Fast cool (rýchle chladenie).

*Obrázok je ilustračný.

Flexibilná montáž v ktorejkoľvek kuchyni

XlentFit konštrukcia je tenká a vďaka špeciálnemu zaveseniu dvierka nevybočujú pri otváraní z profilu chladničky. Nenarážajú na iné kusy nábytku alebo stenu v kuchyni, ani v prípade, že je iný spotrebič postavený priamo vedľa.

*Obrázok je ilustračný.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

*Obrázek je ilustrativní.

 

Polička na fľaše

Univerzálny priečinok na fľaše a víno napomáha k čo najlepšiemu využitiu miesta v chladničke.

*Obrázok je ilustračný.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.1 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 314 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool ARG 180701

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené