Whirlpool ARG 7181


Výška: 122 cm, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Celkový čistý objem: 210 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 319,00 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 359,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička Whirlpool ARG 7181 s čistým objemom 210 litrov ponúka priestor pre uskladnenie potravín. Chladiaca časť je vybavená 5 sklenenými policami a zásuvkou pre ovocie a zeleninu. Vo dverách sú ešte 4 police vhodné na uloženie vajíčok, masla alebo nápojov. Maximálna hlučnosť pri chladení dosahuje 35 dB. Automatické odmrazovanie chladničky. Rozmery (VxŠxH): 122 x 54 x 54,5 cm.

Chladnička Whirlpool ARG 7181

Vstavaná jednodverová chladnička Whirlpool ARG 7181 disponuje dostatočnou kapacitou 210 litrov a vďaka tomu poskytne dostatok miesta pre uskladnenie všetkých vaších potravín. Vnútorné vybavenie chladničky pozostáva z 5 sklenených poličiek, z toho sú 4 výškovo nastaviteľné. Ďalej je vybavená zásuvkou na ovocie a zeleninu, LED osvetlením a 4 priehradkami vo dverách. Zaradená je do energetickej triedy F a klimatickej triedy SN-T

Technológia 6.ZMYSEL FreshControl 

Vstavaná chladnička disponuje inovatívnou technológiou 6.ZMYSEL FreshControl, ktorá aktívne kontroluje vnútornú vlhkosť a reguluje vnútornú teplotu, a tým zabezpečí až štyrikrát dlhšiu čerstvosť potravín. Ideálnu teplotu obnovuje až päťkrát rýchlejšie. Vďaka tomu si potraviny zachovaju svoju čerstvosť a chuť. 

Ovládací panel

Na ovládacom paneli s LED kontrolkami môžete upravovať zapnutie pohotovostného režimu - zatlačením tlačidla na 3 sekundy chladničku vypnete. V režime Stand-by sa svetlo v priestore chladničky nezapína. Spotrebič opäť aktivujete ďalším krátkym zatlačením tlačidla. Trojica LED kontroliek ukazuje nastavenie teploty v priestore chladničky. Pomocou tohto tlačidla je možné nastaviť odlišnú teplotu: High (menej chladná), Medium-high, Medium, Medium-low, Low (najchladnejšia), Fast cool (rýchle chladenie).

Dokonalé osvetlenie

Energeticky úsporné LED osvetlenie hravo presvieti celú chladničku, takže v nej ľahko nájdete to, čo práve hľadáte.

Tichá prevádzka

Vstavaná jednodverová chladnička nebude rušiť nadmerným hlukom. Maximálna hlučnosť dosahuje len 35 dB. Vďaka tichej prevádzke môžete v kľude relaxovať.

Automatické odmrazovanie 

Odmrazovanie chladničky prebieha automaticky a rozmrazuje sa v pravidelných intervaloch. Na zadnej strane chladničky sa počas rozmrazovania vytvára rozpustená námraza- voda. Tá steká cez žliabok do zadnej misky, ktorá sa nachádza nad kompresorom, a odtiaľ na odparí. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 122 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 210 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool ARG 7181

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené