Whirlpool ART 6711 SF2

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 19 %

Výška: 177 cm, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Celkový čistý objem: 273 L, No Frost (mraznička): Nie, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 459,00 €

Zľava 19 % z pôvodnej ceny: 569,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool ART 6711 SF2 s celkovým objemom 273 litrov a technológiou 6. Zmysel Fresh Control ponúka dostatok priestoru pre potraviny. Chladiaca časť má objem 194 litrov a ponúka 4 dverové police, jednu zásuvku na zeleninu a ovocie a 5 sklenených políc. Mrazák v spodnej časti má 79 litrov a je vybavený 2 transparentnými boxmi a jednou policou. Využíva technológiu StopFrost. Za 24 hodín zmrazí 4 kg potravín, v prípade výpadku elektriny udrží potraviny v chlade 19 hodín. Dosahovaná hlučnosť pri chladení je len 35 dB. Klimatická trieda: SN-T. Rozmery (VxŠxH): 177 x 54 x 54,5 cm.

6.ZMYSEL Control

Vstavaná chladnička so 6.ZMYSLOM Control zabezpečuje nepretržitú kontrolu teploty v reálnom čase. Okamžite reaguje na prípadné výkyvy teploty a rýchlo ju opäť prispôsobuje, tak aby bola zachovaná čerstvosť produktov. Naviac miminalizuje aj teplotné výkyvy v mrazničke, čím chráni potraviny pred poškodením mrazom, stratou ich kvality a farby. Udrží ich dlhšie čerstvé.

194 litrová chladnička

Chladnička s objemom 194 litrov vám umožní uložiť veľké množstvo potravín. Ponúka 4 dverové police ideálne na uloženie vajíčok, nápojov alebo iných menších surovín, jednu maxi plastovú zásuvku vhodnú pre ovocie a zeleniny a 5 sklenených políc.

Mraziaca časť

Spodná časť vstavanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 79 litrov. Vybavená tromi transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Jej mraziaca kapacita je 4 kg za 24 hodín a akumulačná doba pri poruche je 19 hodín. Vďaka technológii StopFrost sa námraza hromadí na kovovej akumulačnej doske. Námrazy sa zbavíte veľmi jednoducho - dosku stačí vybrať a opláchnuť pod studenou vodou. 

Technológia FreshControl

Technologie FreshControl udržuje potraviny déle čerstvé, rychleji obnovuje teplotu a aktivně reguluje vlhkost uvnitř chladničky.

FreezeControl

Technológia FreezeControl minimalizuje výkyvy teploty v mrazničke a obmedzuje tvorbu popálenín potravín mrazom, čím chráni ich kvalitu a farbu.

Ovládací panel

Na ovládacom paneli s LED kontrolkami môžete upravovať rôzne nastavenia ako:

  • zapnutie pohotovostného režimu - zatlačením tlačidla na 3 sekundy chladničku vypnete.
  • v režime Stand-by sa svetlo v priestore chladničky nezapína. Spotrebič opäť aktivujete ďalším krátkym zatlačením tlačidla.
  • teplotu v priestore mrazničky a chladničky
  • trojica LED kontroliek ukazuje nastavenie teploty v priestore chladničky. Pomocou tohto tlačidla je možné nastaviť odlišnú teplotu: High (menej chladná), Medium-high, Medium, Medium-low, Low (najchladnejšia), Fast cool (rýchle chladenie).

Rýchle chladenie

Funkcia Rýchle chladenie zabezpečuje dlhšiu čerstvosť práve nakúpených potravín. V chladničke je v rýchlo dosiahnutá optimálna teplota pre ich schladenie. 

Flexibilná montáž v ktorejkoľvek kuchyni

XlentFit konštrukcia je tenká a vďaka špeciálnemu zaveseniu dvierka nevybočujú pri otváraní z profilu chladničky. Nenarážajú na iné kusy nábytku alebo stenu v kuchyni, ani v prípade, že je iný spotrebič postavený priamo vedľa.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

Tichá prevádzka

Vstavaná kombinovaná chladnička značky Whirlpool sa radí medzi tiché spotrebiče, keďže jej hlučnosť dosahuje len 35 decibelov. Pri príprave jedla alebo pri pohybe v kuchyni vás nebude prevádzka chladničky rušiť. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 273 L
No Frost (mraznička) Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool ART 6711 SF2

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené