Whirlpool ART 9620 A++ NF

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
799,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,98 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná kombinovaná NoFrost chladnička WhirlpoolART 9620 A++ NF sa zaraďuje do energetickej triedy A++. Celkový objem kombinovanej chladničky dosahuje 300 l. Chladiaca časť s objemom 237 l umietnená hore s automatickým odmrazovaním je vybavená LED osvetlením, akustickým alarmom pri otvorených dverách a funkciou rýchle chladenie. Vnútorné vybavenie tvoria nastaviteľné sklenené poličky, zásuvka na zeleninu a ovocie a priehradky vo dverách. Využiteľný objem mrazničky s beznámrazovým NoFrost systémom dosahuje 63 l. Jej mraziaci výkon je 6 kg / 24 hodin. Akumulačná doba počas výpadku prúdu je 16 hodín a hľučnosť chladničky WhirlpoolART 9620 A++ NF dosahuje 38 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

AEG SCE81816ZF AEG SCE81816ZF

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Vstavaná kombinovaná chladnička AEG SCE81816ZF patrí do energetickej triedy A+. Objem chladničky je 112 litrov a objem mrazničky 51 litrov. Ovláda sa pomocou dotykového ovládacieho panela, ktorý je oddelený pre chladiacu i mraziacu časť. Technológia Coolmatic vychladí čerstvé potraviny na optimálnu teplotu a funkcia Frostmatic sa zasa postará o bleskovo rýchle zmrazovania surovín v mrazničke. Nechýba ani zvukový a svetelný varovný signál pri vysokej teplote a vizuálny a zvukový výstražný signál pri otvorených dverách. Chladnička je plne integrovateľná s inštaláciou dvere-na-dvere. Rozmery pre zabudovanie VxŠxH: 1780 x 560 x 550 mm.

Základné parametre

  • Výška: 178 cm
  • Maximálna hlučnosť: 38 dB
  • Vstavaný displej: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Dostatok miesta pre vaše potraviny

Vstavaná kombinovaná NoFrost chladnička WhirlpoolART 9620 A++ NF ponúka dostatočne veľkú kapacitu pre uskladnenie vašich potravín. Jej celkový využiteľný objem je 300 litrov, z čoho 237 litrov patrí chladiacej časti  a mraziacej časti 63 litrov, takže máte dostatok priestoru v oboch častiach kombinovanej chladničky. Vnútorné vybavenie chladničky tvoria  sklenené police a zásuvka na zeleninu a ovocie. Systém posuvných políc pomáha efektívne umiestňovať potraviny a uľahčovať prístup k nim. Ďalšou výhodou je prestaviteľnosť poličiek a priečinkov vo dverách podľa potrieb užívateľa.

6.ZMYSEL Control

Vstavaná chladnička so 6.ZMYSLOM Control zabezpečuje nepretržitú kontrolu teploty v reálnom čase. Okamžite reaguje na prípadné výkyvy teploty a rýchlo ju opäť prispôsobuje, tak aby bola zachovaná čerstvosť produktov. Naviac miminalizuje aj teplotné výkyvy v mrazničke, čím chráni potraviny pred poškodením mrazom, stratou ich kvality a farby. Udrží ich dlhšie čerstvé.

NoFrost vám ušetrí energiu aj čas

Inteligentné senzory v interiéri chladničky sledujú teplotu a minimalizujú výkyvy teploty, čím zabezpečujú optimálne podmienky pre skladovanie potravín. Technológia Total NoFrost automaticky vysušuje vzduch v mraziacom preistore, vďaka čomu nie je potrebné odmrazovanie. Mrazené potraviny neprimrznú ku stenám, a vnútorný priestor tak zostáva čistý.

Viac miesta pre potraviny

Inovatívne riešenie vnútorného priestoru Extra space ponúka dostatočný priestor a flexibilitu pre pohodlné a jednoduché usporiadanie potravín v chladničke. Súčasne je možné priestor upraviť podľa vlastných potrieb.

*Obrázok je ilustračný.

Ovládací panel

Nastavenia chladničky a mrazničky je možné upravovať priamo na ovládacom panely. Ukazovateľ teploty umožňuje nastavenie teploty v chladiacom preistore v rozsahu  2 °C až 8 °C) alebo v priestore mrazničky v rozsahu -16 °C až -24 °C. Rovnako je možné nastavovať zvukové výstrahy, a opätovnú aktiváciu spotrebiča zo Stand-by režimu, nastaviť režim prázdniny, alebo rýchle chladenie.

Polica na fľaše

Inteligentné riešenia pre dokonalé využitie skladovacieho priestoru okrem iného ponúka aj praktická kovová polička na fľaše. Umožňuje prehľadný a jednoduchý prístup a skvelé usporiadanie v chladničke. Optimálne a bezpečne využíva dostupný priestor.

Úsporné LED osvelenie

LED osvetlenie interiéru dokonale sprehľadní a osvetlí vnútorný priestor chladničky. Navyše ušetrí aj energie a jeho životnosť je omnoho dlhšia. Vždy nájdete všetko čo hľadáte.

Flexibilná montáž v ktorejkoľvek kuchyni

XlentFit konštrukcia je tenká a vďaka špeciálnemu zaveseniu dvierka nevybočujú pri otváraní z profilu chladničky. Nenarážajú na iné kusy nábytku alebo stenu v kuchyni, ani v prípade, že je iný spotrebič postavený priamo vedľa.

Informuje o výpadku napájania

Vstavaná kombinovaná chladnička má k dispozícii praktickú zvukovú výstrahu mrazničky, ktorá je naviac viditeľná aj zvonku, tá vás informuje o výpadku napájania. Rovnako vás upozorní aj v prípade, že necháte dvierka otvorené a teplota v interiéry stúpne nad -9 °C.

Rýchle chladenie a zmrazenie

Voľba rýchle chladenie rýchlo znižuje teplotu chladničky. Zvoľte rýchle ochladenie po naplnení chladničky čerstvými potravinami, aby sa rýchlo ochladili. Táto možnosť pomáha znižovať výkyvy teploty súvisiace s nakladaním chladničky s veľkým množstvom potravín, ktoré majú vyššiu teplotu, ako potraviny nachádzajúce sa v chladničke. Chladnička ponúka ale i možnosť rýchleho zmrazenia čerstvých potravín v mrazničke. Rýchle zmrazovanie znižuje tvorbu suchých miest na povrchu potravín.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine ART 9620 A++ NFSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.06 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 193,5 cm
Maximálna hlučnosť: 38 dB
Vstavaný displej: Áno
iTrieda energ.účinnosti: A++
Umiestnenie mrazničky: dole
Celkový čistý objem: 300 L
Čistá kapacita chladničky: 237 L
Čistá kapacita mrazničky: 63 L
No Frost (mraznička): Áno
Klimatická trieda: SN-T
Rýchle zmrazenie: Áno
Priehradka Fresh Zone: Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 54 cm
Výška: 193,5 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 58 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 247 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 63 L
Mraziaci výkon: 6 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 300 L
Uchytenie dverí: Koľajničkové uchytenie

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 237 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: 859991556870

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore