Whirlpool ASK007 sada tesnenia dverí/okien pre prenosné klimatizácie

Popis produktu

Sada tesnenia dverí/okien Whirlpool ASK007 pre všetky prenosné klimatizácie, vhodná na dvere, okná a posuvné dvere z hliníka, dreva a PVC, inštalácia pomocou suchého zipsu, obsahuje 4 kusy a lepiace kúsky na suchý zips

Whirlpool ASK007

 • Sada tesnenia dverí / okien pre všetky prenosné klimatizácie
 • Vhodná pre všetky typy dvier, okien a posuvnych dverí
 • Znižuje spotrebu energie prevenciou prúdenia vzduchu
 • Jednoduchá inštalácie bez skrutiek a náradia
 • Vhodná pre všetky prenosných klimatizácií všetkých značiek
 •  Obsahuje 4 kusy a lepiace kúsky na suchý zips:
  • 1 obdĺžnik 220 x 30 cm s otvorom ∅15 cm 
  • 2 trojuholníky 100 x 30 cm 
  • 3 metrový pásik so suchým zipsom

Trojuholníkové textilné tesnenia

Trojuholníkové textilné tesnenia zabraňujú prúdeniu vzduchu zvrchu a zospodu okna a prenikaniu vzduchu ponad dvere. Najprv založte vrchný trojuholník a začnite najširšou stranou (na dvere alebo okno). Rovnako nainštalujte aj spodný trojuholník (len na okno). Začnite nalepovať samolepiace kolieska Velcro na rám okna/dverí a skontrolujte, či sa lícujú so samolepiacimi kolieskami Velcro na látke. Rovnako postupujte aj na spodnej trojuholníkovej záclonke.

Obdĺžníkové textilné tesnenia

Po nainštalovaní trojuholníkových tesnení zlepte samolepiace kolieska Velcro na odĺžnikovom tesnení so základňou vrchného trojuholníkového tesnenia. Potom nalepte kolieska po dĺžke rámcu dverí/okna. Skontrolujte, či sú samolepiace kolieska Velcro v rovnakej výške ako samolepiace pásiky Velcro na obdĺžnikovom tesnení. Zlepte ich, aby ste zabránili prieniku vzduchu zvonku.

Nastavenie dĺžky s CORD-STOP

Ak je obdĺžniková tkanina príliš dlhá, napnite šnúru záclony a po dosiahnutí správnej dĺžky použite lanovú brzdu. Obdĺžnikové látkové tesnenie prilepte na príslušné samolepiace kolieska Velcro prilepené na ráme dverí/okna.

Úprava výfukovej hadice 

Vložte hadicu klimatizácie do okrúhleho otvoru v obdĺžnikovom paneli. Upravte tkaninu okolo hadice utiahnutím dorazov šnúry tak, aby okolo potrubia mohlo prechádzať čo najmenej vzduchu. Takto udržíte hadicu na svojom mieste a zablokujete pootvorené okno.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 370 mm
Výška 40 mm
Hmotnosť 400 g

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool ASK007 sada tesnenia dverí/okien pre prenosné klimatizácie

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené