Whirlpool BI WDWG 75148 EU

Zadajte kód a získajte zľavu! Zľavové kódy nájdete TU.
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
599,00 €

Cena so zľavovým kódom
509,15 €
Len do 24. 01. 2021
Pozrieť zľavový kód

Pôvodná cena 629,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná práčka so sušičkou Whirlpool BI WDWG 75148 EU je zaradená v energetickej triede B. Senzorová technológia 6.Zmysel rozozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky upraví zdroje, čím šetrí energiu, čas i vodu. Kapacita bubna pre pranie je 7 kg a pre sušenie 5 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Maximálna hlučnosť práčky so sušičkou Whirlpool BI WDWG 75148 EU dosahuje pri praní 46 dB, pri sušení 61 dB a pri odstreďovaní 73 dB. Ponúka 14 pracích programov s možnosťou odloženého štartu. Pre bezpčečnosť je vybavená detskou poistkou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava
  • S kódom zľava 89,85 €

Zvážte aj tento produkt

AEG ÖKOMix L8WBE68SI AEG ÖKOMix L8WBE68SI

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

Plne integrovaná práčka so sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI je zaradená v energetickej triede C. Je vybavená vysokokapacitným bubnom pre pranie 7 kg a sušenie 4 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Sušička je kondenzačná, vlhkosť kondenzuje do zásobníka na vodu a nie je potrebnú vypúšťať vzduch ani paru. Ovláda sa pomocou otočného voliča a LCD displeja. Ponúka množstvo užitočných programov: zap/vyp, bavlna 95°, bavlna 60°, bavlna 40° úsporný, bavlna 40°, bavlna 30°, bavlna 95° s predpraním, bavlna 60° s predpraním, bavlna 40° s predpraním, jemná bielizeň plákanie, odčerpanie, odstredenie, sušenie syntetiky, sušenie bavlny, osviežovací, bavlna 60° úsporný, syntetika 60°, syntetika 50°, syntetika 40°, syntetika 30°, syntetika 40° easy iron, jemná bielizeň 40°, jemná bielizeň 30°, vlna/ručné pranie 30°, vlna/ručné pranie chladné. Pre dokonalí komfort práčka so sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI disponuje systémom proti penivosti, kontrolou rozloženia bielizne v bubne a ochranou proti vytopeniu. Hĺbka (vrátane presahov dvierok, dosky atď.) 54,4 cm.

Základné parametre

  • Hĺbka: 55,3 cm
  • Kapacita bubna: 8 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Skvelý pomocník

Praktická spredu plnená vstavná práčka so sušičkou Whirlpool BI WDWG 75148 EU vám prináša do života komfort, svojimi praktickými funkciami, vďaka ktorým vám uľahčí každodennú starostlivosť o bielizeň. Kapacita bubna pre pranie je 7 kg a pre sušenie 5 kg bielizne s maximánymi možnými otáčkami odstreďovania 1400 ot./min. Práčka pracuje spoľahlivo, ponúka programy, medzi ktorými si vyberiete ten najvhodnejší pre každý druh bielizne. Je vybavená prehľadným displejom, na ktorom sa vám zobrazujú všetky funkcie. Z hľadiska úspornosti vám vaša práčka zaručuje naozaj ekonomicky výhodné pranie. Spredu plnená práčka so sušičkou má spotrebu energie 182 kWh za rok a je zaradená do energetickej triedy B. Všetky jej funkcie a programy sú navrhnuté tak, aby vašu domácnosť zaťažovali čo najmenej a zároveň boli čo najviac úsporné.

6. ZMYSEL

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky so sušičkou a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka so sušičkou  má k dispozíciií voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií vo vašej práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo v jeho priebehu.

Až 14 pracích programov

Výkonná práčka so sušičkou ponúka až 14 pracích programov, kde si okrem bežných programov na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemnú bielizeň môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Určite využijete pracie programy na bielu, zmiešanú bielizeň alebo ekopranie. Na mierne znečistené prádlo je určené rýchle a praktické 30 minútové pranie. Špeciálne programy vám ponúkajú: rýchle pranie 30°/30´, pranie + sušenie za 45 alebo 90 minút. Práčka so sušičkou disponuje aj funkciou odložený štart či detskou poistkou. Rovnako jednoducho si vyberiete aj z ponuky intenzity sušenia: odloženie do skrine, dosušenie na ramienku, na žehlenie. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací alebo sušiaci program a skvelý výsledok bude zaručený.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine BI WDWG 75148 EUSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.81 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 54 cm
iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: B
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Ročná spotr.energ.pri praní: 182 kWh
Krátky program: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 81,5 cm
Hĺbka: 54 cm
Hmotnosť: 65 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Nie
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Nie
Krátky program: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Ročná spotr.energ.pri praní: 182 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9200 L

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 73 dB
Hlučnosť (pranie): 46 dB

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 869991567830

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore