Whirlpool BI WMWG 91484E EU

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 14 %

Hĺbka: 54.5 cm, Kapacita bubna: 9 Kg, Trieda energetickej účinnosti 2021: C, Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 65 kWh
Elektronický informačný list


Cena 499,00 €

Zľava 14 % z pôvodnej ceny: 579,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná práčka Whirlpool BI WMWG 91484E EU so senzorovou technológiou práčok 6.ZMYSEL. Kapacita bubna pre pranie je 9 kg. Otáčky odstreďovania dosahujú maximálne 1400 ot./min. Ponúka 15 programov a praktické prídavné funkcie. Vstavaná práčka Whirlpool BI WMWG 91484E EU je ovládaná pomocou centrálneho otočného voliča a tlačidiel. Hlučnosť pri praní dosahuje 45 dB a pri ostreďovaní 70 dB. Pre bezpečnosť je k dispozícii detská poistka.

Zabudovaný pomocník

Praktická spredu plnená vstavná práčka Whirlpool BI WMWG 91484E EU vám prináša do života komfort, svojimi praktickými funkciami, vďaka ktorým vám uľahčí každodennú starostlivosť o bielizeň. Kapacita bubna pre pranie je 9 kg bielizne s maximánymi možnými otáčkami odstreďovania 1400 ot./min. Práčka pracuje spoľahlivo, ponúka 15 programov, medzi ktorými si vyberiete ten najvhodnejší pre každý druh bielizne. Je vybavená prehľadným displejom, na ktorom sa vám zobrazujú všetky funkcie. Z hľadiska úspornosti vám vaša práčka zaručuje naozaj ekonomicky výhodné pranieVšetky jej funkcie a programy sú navrhnuté tak, aby vašu domácnosť zaťažovali čo najmenej a zároveň boli čo najviac úsporné.

6. ZMYSEL

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky so sušičkou a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozíciií voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií vo vašej práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo v jeho priebehu.

Až 15 pracích programov

Výkonná práčka so sušičkou ponúka až 15 pracích programov, kde si okrem bežných programov na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemnú bielizeň môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Práčka so sušičkou disponuje aj funkciou odložený štart či detskou poistkou. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený.

Dlhodobo žiarivé farby

Funkcia Farby15° v práčkach zabezpečuje efektívne pranie rôznych druhov bielizne rôznych farieb pri spoločnóm praní bez vzájomného pofarbenia sa. Zistíte, že pranie pri 15°C môže byť rovnako účinné ako pranie pri teplote 40°C.

Zabudnite na škvrny

Objavte efektívny spôsob ako eliminovať tie najodolnejšie škvrny. Vyberte jednu z troch úrovní znečistenia: silné, bežné alebo slabé - prídavná funkcia prania Clean+ sa postará o odstránenie škvŕn pri teplote 40 °C.

Perfektná sviežosť športového odevu

Program je určený pre pranie ľahko znečisteného športového oblečenia, ako sú tepláky, ponožky alebo šortky. Odporúčame tiež používať tekutý prací prostriedok v množstve vhodnom pre polovicu náplne.

SenseInverter motor

Zásluhou motora SenseInverter sú všetky prírodné textílie vždy chránené, pretože kalibruje pohyby bubna, čo umožňuje oblečeniu vo vnútri stroja uložiť sa k strane bubna, a tým chrániť jeho vlákna pri súčasnom znižovaní trenia a plstenia.

Venujte pozornosť praniu vlnených odevov

S programom "Vlna" môžete prať všetko vaše vlnené oblečenie, aj keď je označené nápisom "pranie v rukách". Aby ste dosiahli optimálne výsledky, použite špeciálne pracie prostriedky určené pre pranie vlny a neprekračujte maximálnu náplň práčky pre daný program.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 54.5 cm
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energetickej účinnosti 2021 C
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov 65 kWh

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool BI WMWG 91484E EU

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Juraj

21. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • pomer cena / výkon

Dobrý pomer cena výkon, relatívne nízka hlučnosť.