Whirlpool BI WMWG 91484E EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
499,00 €

Pôvodná cena 579,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná práčka Whirlpool BI WMWG 91484E EU so senzorovou technológiou práčok 6.ZMYSEL. Kapacita bubna pre pranie je 9 kg. Otáčky odstreďovania dosahujú maximálne 1400 ot./min. Ponúka 15 programov a praktické prídavné funkcie. Vstavaná práčka Whirlpool BI WMWG 91484E EU je ovládaná pomocou centrálneho otočného voliča a tlačidiel. Hlučnosť pri praní dosahuje 45 dB a pri ostreďovaní 70 dB. Pre bezpečnosť je k dispozícii detská poistka.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 14 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: C

Zvážte aj tento produkt

AEG ÖKOMix L8FBE48SI AEG ÖKOMix L8FBE48SI

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

Vstavaná ÖKOMix L8FBE48SI je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. Práčka sa tiež môže pochváliť tichým a odolným Ökoinvertorovým motorom.

Základné parametre

  • Hĺbka: 55,3 cm
  • Kapacita bubna: 8 Kg
  • Trieda energetickej účinnosti 2021: C

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Zabudovaný pomocník

Praktická spredu plnená vstavná práčka Whirlpool BI WMWG 91484E EU vám prináša do života komfort, svojimi praktickými funkciami, vďaka ktorým vám uľahčí každodennú starostlivosť o bielizeň. Kapacita bubna pre pranie je 9 kg bielizne s maximánymi možnými otáčkami odstreďovania 1400 ot./min. Práčka pracuje spoľahlivo, ponúka 15 programov, medzi ktorými si vyberiete ten najvhodnejší pre každý druh bielizne. Je vybavená prehľadným displejom, na ktorom sa vám zobrazujú všetky funkcie. Z hľadiska úspornosti vám vaša práčka zaručuje naozaj ekonomicky výhodné pranieVšetky jej funkcie a programy sú navrhnuté tak, aby vašu domácnosť zaťažovali čo najmenej a zároveň boli čo najviac úsporné.

6. ZMYSEL

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky so sušičkou a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozíciií voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií vo vašej práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo v jeho priebehu.

Až 15 pracích programov

Výkonná práčka so sušičkou ponúka až 15 pracích programov, kde si okrem bežných programov na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemnú bielizeň môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Práčka so sušičkou disponuje aj funkciou odložený štart či detskou poistkou. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený.

Zabudnite na škvrny

Objavte efektívny spôsob ako eliminovať tie najodolnejšie škvrny. Vyberte jednu z troch úrovní znečistenia: silné, bežné alebo slabé - prídavná funkcia prania Clean+ sa postará o odstránenie škvŕn pri teplote 40 °C.

Perfektná sviežosť športového odevu

Program je určený pre pranie ľahko znečisteného športového oblečenia, ako sú tepláky, ponožky alebo šortky. Odporúčame tiež používať tekutý prací prostriedok v množstve vhodnom pre polovicu náplne.

Venujte pozornosť praniu vlnených odevov

S programom "Vlna" môžete prať všetko vaše vlnené oblečenie, aj keď je označené nápisom "pranie v rukách". Aby ste dosiahli optimálne výsledky, použite špeciálne pracie prostriedky určené pre pranie vlny a neprekračujte maximálnu náplň práčky pre daný program.

Pripojené súbory

IL_SK_2064739 [*.pdf, 45.83 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 54,5 cm
iKapacita bubna: 9 Kg
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 65 kWh

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 82 cm
Hĺbka: 54,5 cm
Hmotnosť: 66,5 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 15
iOdložený štart: Áno
Krátky program: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 65 kWh

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: B
Ročná spotr.energ.pri praní: 145 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 12350 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 70 dB
Hlučnosť (pranie): 45 dB

Ostatné

Kód produktu: 869991586130

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore