Whirlpool FFB 7238 BV EE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
339,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 6,78 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená práčka Whirlpool FFB 7238 BV EE v bielom prevedení a s novým dizajnom blackdoor . Kapacita bubna pre pranie je 7 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Práčka Whirlpool FFB 7238 BV EE s technológiou 6.ZMYSEL rozoznáva veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne, automaticky potom upravuje zdroje a nepretržite monitoruje prací cyklus pre optimálny výkon s úsporou energie, vody aj času. Práčka ponúka 14 pracích programov a množstvo funkcií. Funkcia FreshCare+ osviežuje bielizeň v bubne aj po ukončení prania. Ovládanie je veľmi jednoduché pomocou centrálneho otočného voliča a tlačidiel.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool FSCR 12440 Whirlpool FSCR 12440

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Spredu plnená práčka Whirlpool FSCR 12440 je tichá, zaradená v energetickej triede A+++ s dotykovým displejom pre zobrazenie funkcií, teploty a času. Práčku možno ovládať na diaľku pomocou aplikácií 6th Sense LIVE. Vybrať si môžete nielen zo štandardných, ale i z množstva špeciálnych pracích programov. Táto výkonná práčka dokáže vyprať až 12 kg bielizne a rýchlosť otáčok je možné nastaviť až 1400 za minútu. Rovnako jednoducho si môžete nastaviť i teplotu prania. Medzi jej prednosti patrí unikátna technológia 6.zmysel, ktorá rozpozná veľkosť náplne a podľa nej nastaví zdroje. K užitočným vlastnostiam práčky sa tiež radí praktický displej, ukazovateľ zaneseného filtru alebo otvorených dverí a detská poistka. Jednoduchým elektronickým ovládaním si nastavíte nielen rýchlosť otáčok ale i teplotu vody. Najväčšou prednosťou práčky je inovatívna technológia ZEN, čo znamená menšiu vibráciu a nižší hluk, ako aj vyššiu efektívnosť a spoľahlivosť pri praní.

Základné parametre

  • Kapacita bubna: 12 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Praktický pomocník

Spredu plnená práčka Whirlpool FFB 7238 BV EE s novým dizajnom Black door sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model má kapacitu bubna pre pranie 7 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1200 ot./min. Práčka ponúka množsvo programov a funkcií, ktoré si jednoducho navolíte pomocou centrálneho gombíka a tlačidiel. Maximálna hlučnosť pri praní dosahuje 51 dB a pri odstreďovaní 77 dB.

  • 14 pracích programov: zmiešaná bielizeň/40°C, biela bielizeň, bavlna, e-bavlna, športové oblečenie, prešívané prikrývky, osviežovanie parou, odstreďovanie + vypúšťanie, rýchly 30 min. colours 15°, vlna, jemná bielizeň, syntetika
  • funkcie:  FreshCare+, Clean+, Colours 15°, intenzívne plákanie a tiež možnosť odloženého štartu, nastavenie teploty, nastavenie otáčok odstreďovania

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozícii voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií v práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo počas jeho priebehu.

6. ZMYSEL

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

Steam Refresh

S touto funkciou osviežite vaše oblečenie len za 20 minút, a to bez prania. Program využíva prúd pary, ktorá preniká do vláken čím ich vyrovnáva a zároveň z nich odstraňuje pachy. Výhodou tohto programu je aj minimálna spotreba vody. Po ukončení programu bude oblečenie mierne vlhké a môžete si ho po niekoľkých minútach hneď obliecť, prípadne si ho viete prežehliť. Pri tomto programe nie je potrebný žiadny prací prostriedok alebo aviváž.

Dlhodobo žiarivé farby

Funkcia Farby15° v práčkach zabezpečuje efektívne pranie rôznych druhov bielizne rôznych farieb pri spoločnóm praní bez vzájomného pofarbenia sa. Zistíte, že pranie pri 15°C môže byť rovnako účinné ako pranie pri teplote 40°C.

Perfektná sviežosť športového odevu

Program je určený pre pranie ľahko znečisteného športového oblečenia, ako sú tepláky, ponožky alebo šortky. Odporúčame tiež používať tekutý prací prostriedok v množstve vhodnom pre polovicu náplne.

Clean+

S voľbou Clean+ je možné prispôsobiť prací cyklus urovni zašpinenia bielizne. Je možné zvoliť si z 3 úrovní: Intenzívne, Denné, Rýchle.

Dokonalé vypranie ako z čistiarne

Program je určený pre pranie paplónov, prikrývok, vankúšov alebo zimných búnd. Objemné prikrývky odporúčame vkladať do bubna práčky s okrajmi zahnutými smerom dovnútra. Objem prikrývky by nemal presiahnut ¾ objemu bubna. Ak chcete dosiahnuť optimálny efekt prania, použite tekutý prací prostriedok.

Intenzívne plákanie

Táto funkcia je užitočná práve pre tých, ktorí majú jemnú a citlivú pokožku. Výberom tejto možnosti sa zvýši účinnosť plákania, aby bolo zaručené optimálne odstránenie pracieho prostriedku. 

Venujte pozornosť praniu vlnených odevov

S programom "Vlna" môžete prať všetko vaše vlnené oblečenie, aj keď je označené nápisom "pranie v rukách". Aby ste dosiahli optimálne výsledky, použite špeciálne pracie prostriedky určené pre rpanie vlny a neprekračujte maximálnu náplň práčky pre daný program.

Pripojené súbory

IL_SK_2068682 [*.pdf, 46.36 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
Počet programov: 14
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 57,5 cm
Hmotnosť: 65 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 51 dB
Hluk pri odstreďovaní: 80 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 195 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 44 L
Ročná spotr.energ.pri praní: 157 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 10840 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 69 kWh

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + tlačítka
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 859991596980

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore