Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

11×

92% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peniaze
Výborná

11 + nakupů

Zobraziť 11 recenzií

Popis produktu

Spredu plnená práčka Whirlpool FFB 7238 BV EE v bielom prevedení a s novým dizajnom blackdoor. Kapacita bubna pre pranie je 7 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Práčka Whirlpool FFB 7238 BV EE s technológiou 6.ZMYSEL rozoznáva veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne, automaticky potom upravuje zdroje a nepretržite monitoruje prací cyklus pre optimálny výkon s úsporou energie, vody aj času. Práčka ponúka 14 pracích programov a množstvo funkcií. Funkcia FreshCare+ osviežuje bielizeň v bubne aj po ukončení prania. Ovládanie je veľmi jednoduché pomocou centrálneho otočného voliča a tlačidiel.

Praktický pomocník

Spredu plnená práčka Whirlpool FFB 7238 BV EE s novým dizajnom Black door sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model má kapacitu bubna pre pranie 7 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1200 ot./min. Práčka ponúka množsvo programov a funkcií, ktoré si jednoducho navolíte pomocou centrálneho gombíka a tlačidiel. Maximálna hlučnosť pri praní dosahuje 51 dB a pri odstreďovaní 77 dB. Hĺbka vrchnej dosky je 48 cm.

  • 14 pracích programov: zmiešaná bielizeň/40°C, biela bielizeň, bavlna, e-bavlna, športové oblečenie, prešívané prikrývky, osviežovanie parou, odstreďovanie + vypúšťanie, rýchly 30 min. colours 15°, vlna, jemná bielizeň, syntetika
  • funkcie:  FreshCare+, Clean+, Colours 15°, intenzívne plákanie a tiež možnosť odloženého štartu, nastavenie teploty, nastavenie otáčok odstreďovania

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozícii voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií v práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo počas jeho priebehu.

6. ZMYSEL

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

Steam Refresh

S touto funkciou osviežite vaše oblečenie len za 20 minút, a to bez prania. Program využíva prúd pary, ktorá preniká do vláken čím ich vyrovnáva a zároveň z nich odstraňuje pachy. Výhodou tohto programu je aj minimálna spotreba vody. Po ukončení programu bude oblečenie mierne vlhké a môžete si ho po niekoľkých minútach hneď obliecť, prípadne si ho viete prežehliť. Pri tomto programe nie je potrebný žiadny prací prostriedok alebo aviváž.

Dlhodobo žiarivé farby

Funkcia Farby 15° zabezpečuje efektívne pranie rôznych druhov bielizne rôznych farieb pri spoločnóm praní bez vzájomného zafarbenia sa. Zistíte, že pranie pri 15°C môže byť rovnako účinné ako pranie pri teplote 40°C.

Perfektná sviežosť športového odevu

Program je určený pre pranie ľahko znečisteného športového oblečenia, ako sú tepláky, ponožky alebo šortky. Odporúčame tiež používať tekutý prací prostriedok v množstve vhodnom pre polovicu náplne.

Clean+

S voľbou Clean+ je možné prispôsobiť prací cyklus urovni zašpinenia bielizne. Je možné zvoliť si z 3 úrovní: Intenzívne, Denné, Rýchle.

Dokonalé vypranie ako z čistiarne

Program je určený pre pranie paplónov, prikrývok, vankúšov alebo zimných búnd. Objemné prikrývky odporúčame vkladať do bubna práčky s okrajmi zahnutými smerom dovnútra. Objem prikrývky by nemal presiahnut ¾ objemu bubna. Ak chcete dosiahnuť optimálny efekt prania, použite tekutý prací prostriedok.

Intenzívne plákanie

Táto funkcia je užitočná práve pre tých, ktorí majú jemnú a citlivú pokožku. Výberom tejto možnosti sa zvýši účinnosť plákania, aby bolo zaručené optimálne odstránenie pracieho prostriedku. 

Venujte pozornosť praniu vlnených odevov

S programom "Vlna" môžete prať všetko vaše vlnené oblečenie, aj keď je označené nápisom "pranie v rukách". Aby ste dosiahli optimálne výsledky, použite špeciálne pracie prostriedky určené pre rpanie vlny a neprekračujte maximálnu náplň práčky pre daný program.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 14
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

11 recenzií Whirlpool FFB 7238 BV EE

92% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peniaze
Výborná

Babic

23. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


Rychle dodanie, jednoducha instalacia


Dominika

20. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Cena a funkcnost
  • Nic, vsetko v poriadku

Peter

15. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaGabriela

1. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • zatiaľ neviem posúdiť

Za tú cenu dobrý výkon, stabilná a pomerne tichý chod.