Whirlpool FFB 8469 BV EE


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 8 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 47 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka. Viac info


Cena so zľavovým kódom 10 % Platí do 26. 3. 2023
Ukázať zľavový kód
332,10 €

Cena 369,00 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 399,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená práčka Whirlpool FFB 8469 BV EE v bielej farbe v energetickej triede A vyperie 8 kg bielizne pri 1400 otáčkach za minútu. Disponuje technológiou 6. Zmysel, funkciou FreshCare+, SteamRefresh, detskou poistkou, 14 programami a tichým invertorovým motorom.

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozíciií voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií vo vašej práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo v jeho priebehu. 

Steam Refresh

S touto funkciou osviežite vaše oblečenie len za 20 minút, a to bez prania. Program využíva prúd pary, ktorá preniká do vláken čím ich vyrovnáva a zároveň z nich odstraňuje pachy. Výhodou tohto programu je aj minimálna spotreba vody. Po ukončení programu bude oblečenie mierne vlhké a môžete si ho po niekoľkých minútach hneď obliecť, prípadne si ho viete prežehliť. Pri tomto programe nie je potrebný žiadny prací prostriedok alebo aviváž.

6. Zmysel

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

Zabudnite na škvrny

Objavte efektívny spôsob ako eliminovať tie najodolnejšie škvrny. Vyberte jednu z troch úrovní znečistenia: silné, bežné alebo slabé - prídavná funkcia prania Clean+ sa postará o odstránenie škvŕn pri teplote 40°C.

 

Invertorový motor

Inovatívny invertorový motor tejto práčky Whirlpool je navrhnutý tak, aby poskytoval dlhodobo tichý výkon. Vychutnajte si ideálne výsledky a trochu viac pokoja.

Detská poistka

Táto práčka Whirlpool je vybavená systémom detskej poistky, aby sa zabránilo náhodnému použitiu tohto spotrebiča deťmi a zvýšila sa bezpečnosť. 

Odložený štart

Funkcia Odložený štart umožní nastaviť práčku tak, aby začala cyklus, kedy vám to bude najviac vyhovovať, čím vám ušetrí čas a energiu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 14
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool FFB 8469 BV EE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami