Whirlpool FRR 12451

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
899,00 €

Pôvodná cena 999,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 17,98 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu smart plnená práčka Whirlpool FRR 12451 v bielej farbe je zaradená do úspornej triedy A+++ - 50 %. Disponuje s veľkým dotykovým displejom a super tichým motorom priamym pohonom. Kapacita prania je 12 kg s maximálnou hlučnosťou pri praní 54 dB a maximálnou hlučnosťou pri odstreďovaní 72 dB. Veľkou výhodou je aj voliteľná funkcia FreshCare+, Clean+, detská poistka a technológia 6.zmysel. Práčka Whirlpool FRR 12451 s maximálnou rýchlosťou odstreďovania 1400 ot./min. spotrebuje za rok 141 kWh. Inteligentnú práčku Whirlpool FRR 12451 môžete ovládať aj na diaľku pomocou mobilného zariadenia.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 10 %
Popis produktu

 

 

Skvelý pomocník

Praktická spredu smart plnená práčka Whirlpool FRR 12451 vám prináša do života komfort, svojimi praktickými funkciami, vďaka ktorým vám uľahčí každodennú starostlivosť o bielizeň. Kapacita bubna pre pranie je 12 kg bielizne s maximánymi možnými otáčkami odstreďovania 1400 ot./ min. Práčka pracuje spoľahlivo, ponúka  programy, medzi ktorými si vyberiete ten najvhodnejší pre každý druh bielizne. Je vybavená prehľadným  dotykovým displejom, na ktorom sa vám zobrazujú všetky funkcie  a super tichým motorom priamym pohonom. Ovládanie je veľmi moderné pomocou farebného textového dotykového displeja. Z hľadiska úspornosti vám vaša práčka zaručuje naozaj ekonomicky výhodné pranie. Spredu plnená práčka so spotrebou energie 141 kWh za rok je zaradená do energetickej triedy A+++ -50 %. Všetky jej funkcie a programy sú navrhnuté tak, aby vašu domácnosť zaťažovali čo najmenej a zároveň boli čo najviac úsporné.

6.ZMYSEL LIVE

Vašu inteligentnú práčku môžete ovládať aj na diaľku pomocou mobilného zariadenia. V telefóne alebo tablete si jednoducho naplánujte pranie, získajte užtočné tipy na efektívnejšie používanie smart práčky a kontrolujte jej technický stav. Ak ste náhodou mimo domu a zabudnete, bielizeň vybrať, môžete prostredníctvom technológie Wi-Fi ovládať nadiaľku pomocou aplikácie v smartfóne vašu inteligentnú práčku a zapnúť tak napríklad FreshCare cyklus. Ten bude bude pomaly otáčať bubon a vaša bielizeň sa nepokrčí. Technológia 6.ZMYSEL Live pomáha jednoducho monitorovať prací a ovládať jeho stav.

6.ZMYSEL AutoDose

Nová technológia PrecisionDose™ automaticky nastavuje a vypustí ideálne množstvo pracieho prostriedku a aviváže v závislosti od množstva a druhu vloženej bielizne, v závislosti od úrovne jeho znečistenia, tvrdosti vody a koncentrácie pracieho prostriedku. Umožňuje ušetriť až 22 l pracieho prostriedku ročne vďaka používaniu množstva pracieho prostriedku. Správne dávkovanie pracích a iných prostriedkov je dôležité z hľadiska:

 • optimalizácie výskledkov prania
 • predchádzania vzniku zbytkov pracieho prostriedku v bielizni, ktoré môžu dráždiť alergikom pokožku
 • šetrí financie (ušetrí 12 l pracieho prostriedku ročne)
 • šetrí čas, spotrebu energie a vody
 • chráni práčku pred usadzovaním vodného kameňa
 • je šetrné k životnému prostrediu a obmedzuje jeho zbytočné zaťažovanie.

6. ZMYSEL

Smart práčka s technológiou 6. ZMYSEL je vďaka tomu, že vám ušetrí 50 % energie, vody a vášho času, určite bude tou správnou voľbou do vašej domácnosti. Hlavnou úlohou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

Presná a výkonná

PrecisionClean v sebe kombinuje 2 exkluzívne technológie, ktoré vám zabezpečia vždy dokonalé pranie a plákanie. Technológia ušetrí až 12 litrov vody pri každom pracom cykle a energetickej efektívnosti dosahuje A+++ + 60 %. Vďaka funkcii SprayWash sa pri praní zmes vody a detergentu vstrekuje priamo do vlákien pomocou rozprašovacej trysky, tím sa výrazne zvyšuje jeho účinnost pri odstraňovaní škvŕn a zároveň znižuje množstvo potrebnej vody až o 30 %. Funkcia SprayRinse poskytuje lepšie výsledky plákania vďaka vodným sprejom, ktoré v záverečnej fáze plákania privádza vodu smiešanú so zmäkčovačom pre efektívnejšie plákanie.

FreshCare+

Whirlpool FRR 12451 má k dispozícií voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá slúži pre osvieženie vašej bielizne a to aj po skočení prania až 6 hodín. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií vo vašej práčke.

Zachová jasné farby

Kombinácia programu Colour 15 °C s technológiou 6.ZMYSEL Colour & WaveMotion sa postará o dokonalý výsledok: jasné farby a bude maximálne šetrná k vláknam. Vďaka asymetickým pohybom bubna technológie WaveMotion udržuje vlákna uvoľnenejšie a  zabezpečí rovnomerné rozloženie odevov v bubne práčky tak, aby sa prací prostriedok dokonale absorboval. Pri teplote 15 °C dosiahne rovnaké výsledky ako pri teplote 40 °C. Zaručí až 60 % úsporu energie v porovnaní s praním pri 40 °C.

Soft Move sa postará o bielizeň

7 špeciálnych pohybov otáčania bubna prispôsobuje frekvenciu a dĺžku jeho otáčania podľa každého typu látky v každej fáze pracieho cyklu. Vyberte si z ponúkaných programov, ktoré sú navrhnuté dokonale pre splnenie aj tých najvyšších očakávaní a požiadaviek.

Špeciálne doplnkové funkcie

 • Horúce plákania na koniec - program skončí vo fáze plákania horúcou vodou. Uvoľňuje vlákna bielizne, takže ostane po skončení pracieho cyklu príjemne teplé.
 • Bio Škvrny 15° – pomáha odstrániť všetky druhy škvŕn (okrem mastných). Začne pranie v studenej vode a predĺži dobu prania o 10 minút. Použiteľný pre všetky programy okrem Bavlna 95°C.
 • Silne zašpinené – pomáha vyprať silne zašpinenú bielizeň so škvrnami vďaka optimalizácii účinnosti prísad na odstraňovanie škvŕn
 • Intenzívne plákanie – cyklus plákania je dlhší a prebieha s väčším množstvom vody, je zvlášť vhodné pre detskú bielizeň alebo pre alergikov
 • Rýchle pranie – umožňuje rýchle vypranie bielizne skrátením dĺžky programu

Odložený štart

Moderná práčka Whirlpool FRR 12451 je vybavená funkciou odloženého štartu, ktorú určite využijete v prípade, že vašu práčku budete chcieť ovládať kedykoľvek počas dňa. Spredu plnená práčka je praktická aj vďaka tlačidlu štart/pauza, ktoré môžete kedykoľvek využiť na spustenie, prerušenie alebo zrušenie zvoleného programu.

Bezpečný systém AquaStop proti vytopeniu

Pranie s práčkou je maximálne bezpečné. Vyniká totiž bezpečnostným systém AquaStop, ktorý zabraňuje vytopeniu vašej domácnosti. Tento užitočný systém eliminuje riziko škôd spôsobených vodou. Tak sa nemusíte obávať neželaných nehôd a nepríjemností u vás doma aj počas vašej neprítomnosti.

Najtichší motor

Spredu plnená práčka Supreme Care disponuje najtichším motorom na trhu s revolučnou technológiou ZEN. Zaručí vám tiché pranie s premenlivou rotáciou bubna pre každý druh a množstvo bielizne. Motor DirectDrive s priamym pohonom zabezpečí hladký pohyb bubna be nežiadúcich vibrácií pri odstreďovaní rovnako ako menší hluk. Na motor práčky ZenTechnology spoločnosť Whirlpool poskytuje doživotnú záruku.

 

Pripojené súbory

Návod v slovenčine FRR 12451SK (stiahnuť) [*.pdf, 52.68 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 72 cm
Maximálna hlučnosť: 54 dB
iKapacita bubna: 12 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 50%
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 141 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 72 cm
Hmotnosť: 88 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 54 dB
Hluk pri odstreďovaní: 72 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 12 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Doba cyklu: 340 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 50%
Trieda účin.odstreď.: B
Ročná spotr.energ.pri praní: 141 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 12200 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: dotykom
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 859200238010

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore