Zvážte aj tento produkt

Gorenje D2A83IL/I Gorenje D2A83IL/I

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (2)

Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Gorenje D2A83IL/I je zaradená do energetickej triedy A+++ má invertorový motor PowerDry. Kapacita bubna s vnútorným osvetlením pre sušenie dosahuje 8 kg bielizne. Ovládanie je používateľsky jednoduché s centrálnym ovládačom LED dotykovým displejom. Sušička s funkciou IonTech minimalizuje pokrčenie a maximalizuje sviežosť bielizne. Využíva TwinAir patentovaný obojsmerný systém prúdenia vzduchu. Ponúka 14 programov sušenia a AutoDrain - možnosť priameho odvodu kondenzátu. K dispozícii je aj možnosť nastavenia úrovne vysušenia, IonRefresh osvieženie bielizne ionizovaným vzduchom, Anticrease systém proti pokrčeniu, IonTech sušenie bielizne ionizovaným vzduchom. Praktická je aj detská poistka. Maximálna hlučnosť sušičky Gorenje D2A83IL/I dosahuje 65 dB.

Základné parametre

  • Hĺbka: 62,5 cm
  • Vstavaný displej: Áno
  • Kapacita bubna: 8 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický spotrebič

Kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Whirlpool FT M11 72Y EU plnená spredu bude vašim dokonalým pomocníkom. Na jeden krát vysuší až 7 kg bielizne a ponúka 15 programov sušenia. Jej ovládanie je veľmi jednoduché, pohodlné a intiutívne pomocou centrálneho gombíka a tlačidiel si zvolíte program a funkcie, ktoré vám práve vyhovujú. Praktický displej zobrazuje priebeh programu a zostatkový čas sušenia. Nechýba ani možnosť odloženého štartu a detská poistka. Nádoba na kondenzovanú vodu  je umiestnená v hornej časti vedľa ovládacieho panela. Pre pohodlné využitie určite oceníte aj ukazovateľ zaneseného filtra a indikátor plného zásobníka vody.

Sušička ponúka:

  • 15 programov pre sušenie: Eco bavlna, Syntetika, Jemná bielizeň, Extra jemná bielizeň, Páperie, Vlna, Šport, Džínsy, Veľké kusy bielizne, Prevzdušnenie, FreshCare +, Rýchle / krátke sušenie,Funkcia dosušenia bielizne, Tlačidlo zap/ vyp, Tlačidlo štart/ pauza, Odložený štart/ koniec, Detská poistka 

Funkcia FreshCare +

Táto voliteľná funkcia FreshCare+ prevetráva bielizeň po skončení sušenia až po dobu 6 hodín. Jemná sila pary a rotácia bubna osviežuje bielizeň a zároveň bráni tvorbe baktérií v sušičke.

Využitie tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo využíva zbytkové teplo, vracia ho späť do sušiaceho procesu a teleso ho nemusí zakaždým znovu ohrievať. Vďaka tomu je spotreba nižšia ako u sušičky bez tepelného čerpadla. Vďaka tepelnému čerpadlu, ktorým je spotrebič vybavený je sušička najvýkonnejšia a zároveň vysuší vašu bielizeň pri nižších teplotách a rýchlejšie. Navyše je potrebné spomenúť aj mimoriadnu energetickú úsporu.

AutoCleaning Condenser

Už žiadne ručné čistenie kondenzátoru. Kondenzátor sušíčky bielizne sa pri každom sušiacom cykle čistí automaticky. A to hneď niekoľkokrát. Výsledkom je čistý kondenzátor bez vlákien, ktorý udržuje konštantne nízku spotrebu energie a maximálnu účinnosť. Môžete si bezstarostne užívať chvíle z rodinou bez potreby manuálneho čistenia kondenzátora.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 64,9 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 7 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A++
Systém sušenia: Tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Kondenzácia

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 84,9 cm
Hĺbka: 64,9 cm
Hmotnosť: 47,5 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Eco, Športové oblečenie, Košeľa / blúzka, Jeans, Syntetika, Suché na žehlenie, Mix
Systém sušenia: Tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Kondenzácia

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Trieda účin.sušenia: B

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 65 dB

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 869991543810

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore