Whirlpool FWDD1071682WSVEUN


Kapacita bubna: 10 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 479,00 €

Zľava 14 % z pôvodnej ceny: 559,00 € Zobraziť nápoveď

9,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Práčka so sušičkou Whirlpool FWDD1071682WSVEUN v bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 10 kg a pre sušenie 7 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1600 ot./min. Hlučnosť vďaka motoru CIM SilentMotion pri praní dosahuje 53 dB, pri sušení 59 dB a pri odstreďovaní 83 dB. Spotrebič ovládate pomocou tlačidiel a otočného voliča, ktoré sú doplnené displejom. Práčka so sušičkou Whirlpool FWDD1071682WSVEUN ponúka 16 programov pre pranie a sušenie. Vybavená je aj praktickými funkciami ako možnosťou odloženého štartu a nastavenie AUTO sušenia. Disponuje intuitívnym ovládaním a 6. zmyslom. Oceníte špeciálny program FreshCare+.

Skvelý pomocník

Praktická spredu plnená práčka so sušičkou Whirlpool FWDD1071682WSVEUN vám prináša do života komfort, svojimi praktickými funkciami, vďaka ktorým vám uľahčí každodennú starostlivosť o bielizeň. Kapacita bubna pre pranie je 10 kg a pre sušenie 7 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania 1600 ot./ min. Hlučnosť vďaka pri praní dosahuje 53 dB, pri sušení 59 dB a pri odstreďovaní 83 dB. Práčka so sušičkou pracuje spoľahlivo, ponúka množstvo programov, medzi ktorými si vyberiete ten najvhodnejší pre každý druh bielizne. Je vybavená prehľadným digitálnam displejom, na ktorom sa vám zobrazujú funkcie, teploty a čas. 

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozíciií voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií vo vašej práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo v jeho priebehu. 

6. Zmysel

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

CIM SilentMotion motor

Tento model je vybavený výkonným a kvalitným CIM motorom, vďaka ktorému je prevádzka spotrebiča efektívna a zároveň veľmi tichá. Motor sa vyznačuje dlhou životnosťou a tak vám bude slúžiť dlhý čas. Vďaka tichej prevádzke je možné prať aj večer prípadne poobede keď deti spia a nikoho nebudete rušiť.

Pracie programy

Výkonná práčka ponúka 16 pracích programov, kde si okrem bežných programov  môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Samozrejmosťou je možnosť predprania, plákania, odstreďovania alebo vyčerpávania. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený.

  • programy: zmiešaná bielizeň / denné 40°C, bavlna, syntetika, džínsy, jemná bielizeň, vlna, Eco / Eco 40-60, program pre bielu bielizeň, pranie a sušenie, rýchly 30°C/30 min, Prešívané prikrývky, plákanie a odstreďovani, vyčerpávanie, FreshCare+, odložený štart/koniec, osvieženie bielizne, intenzívne plákanie, rýchle pranie
  • peciálne programy: džínsy, šport, paplóny, rýchle pranie 30°/30´, pranie+sušenie za 45´
  • prídavné funkcie: FreshCare+ 
  • nastavenia: nastavenie otáčok, nastaviteľná teplota, nastavenie AUTO sušenia, intenzita sušenia, nastavenie dĺžky sušenia

Vyperie a vysuší za 45 minút

Pre ľudí, ktorý si svoj voľný čas veľmi cenia a radi ho využijú efektívne disponuje práčka so sušičkou programov pre rýchle pranie a sušenie ľahko znečistenej bielizne z bavlny a syntetických tkanín. Tento cyklus vyperie a vysuší za 45 minút 1 kg bielizne.

Perfektná sviežosť športového odevu

Program je určený pre pranie ľahko znečisteného športového oblečenia, ako sú tepláky, ponožky alebo šortky. Odporúčame tiež používať tekutý prací prostriedok v množstve vhodnom pre polovicu náplne.

Venujte pozornosť praniu vlnených odevov

S programom "Vlna" môžete prať všetko vaše vlnené oblečenie, aj keď je označené nápisom "pranie v rukách". Aby ste dosiahli optimálne výsledky, použite špeciálne pracie prostriedky určené pre pranie vlny a neprekračujte maximálnu náplň práčky pre daný program

Dokonalé vypranie ako z čistiarne

Program je určený pre pranie paplónov, prikrývok, vankúšov alebo zimných búnd. Objemné prikrývky odporúčame vkladať do bubna práčky s okrajmi zahnutými smerom dovnútra. Objem prikrývky by nemal presiahnut ¾ objemu bubna. Ak chcete dosiahnuť optimálny efekt prania, použite tekutý prací prostriedok.

Osvieženie bielizne

Funkcia osvieženie bielizne po skončení programu prevetráva čistú bielizeň v pravidelných intervaloch, čím uchováva sviežosť a zaručí osvieženie jej vône.

Vyrovnávanie nestability

Vďaka tomuto vyrovnávaciemu systému sa už viac nemusíte obávať hlučného vibrovania a ani toho, že vaša práčka pri odstreďovaní bude strácať svoju stabilitu. S touto práčkou si tak môžete počas prania užívať ničím nerušenú domácnosť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 10 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool FWDD1071682WSVEUN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené