Whirlpool FWDG861483EWVEUN


Kapacita bubna: 8 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 342,00 €

Zľava 30 % z pôvodnej ceny: 489,00 € Zobraziť nápoveď

6,84 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Práčka so sušičkou Whirlpool FWDG861483EWVEUN v bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 8 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Hlučnosť vďaka pri praní dosahuje 55 dB, pri sušení 61 dB a pri odstreďovaní 81 dB. Spotrebič ovládate pomocou tlačidiel a otočného voliča, ktoré sú doplnené displejom. Práčka so sušičkou Whirlpool FWDG861483EWVEUN ponúka 14 programov pre pranie a sušenie. Vybavená je aj praktickými funkciami ako možnosťou odloženého štartu. Disponuje intuitívnym ovládaním a 6. zmyslom. Oceníte špeciálny program FreshCare+.

Skvelý pomocník

Praktická spredu plnená práčka so sušičkou Whirlpool FWDG861483EWVEUN vám prináša do života komfort, svojimi praktickými funkciami, vďaka ktorým vám uľahčí každodennú starostlivosť o bielizeň. Kapacita bubna pre pranie je 8 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./ min. Hlučnosť vďaka pri praní dosahuje 55 dB, pri sušení 61 dB a pri odstreďovaní 81 dB. Práčka so sušičkou pracuje spoľahlivo, ponúkamnožstvo programov, medzi ktorými si vyberiete ten najvhodnejší pre každý druh bielizne. Je vybavená prehľadným digitálnam displejom, na ktorom sa vám zobrazujú funkcie, teploty a čas. 

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozíciií voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií vo vašej práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo v jeho priebehu. 

6. Zmysel

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

Pracie programy

Výkonná práčka ponúka 14 pracích programov, kde si okrem bežných programov  môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Samozrejmosťou je možnosť predprania, plákania, odstreďovania alebo vyčerpávania. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený.

  • programy: zmiešaná bielizeň / denné 40°C, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna, Eco / Eco 40-60, program pre bielu bielizeň, pranie a sušenie, colours 15°, rýchly 30°C/30 min, plákanie a odstreďovani, vyčerpávanie, FreshCare+, odložený štart/koniec
  • špeciálne programy: šport, rýchle pranie 30°/30´, Colours 15, pranie+sušenie za 45´
  • prídavné funkcie: FreshCare+ 

2

Colour 15°

Funkcia Colour 15° zabezpečí efektívne pranie rôznofarebnej bielizne v jednom pracom cykle bez toho aby sa navzájom zafarbili. Vyskúšajte a presvedčte sa, že pranie pri 15°C môže mať rovnakú účinnosť ako pranie pri teplote 40°C

Vyperie a vysuší za 45 minút

Pre ľudí, ktorý si svoj voľný čas veľmi cenia a radi ho využijú efektívne disponuje práčka so sušičkou programov pre rýchle pranie a sušenie ľahko znečistenej bielizne z bavlny a syntetických tkanín. Tento cyklus vyperie a vysuší za 45 minút 1 kg bielizne.

Perfektná sviežosť športového odevu

Program je určený pre pranie ľahko znečisteného športového oblečenia, ako sú tepláky, ponožky alebo šortky. Odporúčame tiež používať tekutý prací prostriedok v množstve vhodnom pre polovicu náplne.

Venujte pozornosť praniu vlnených odevov

S programom "Vlna" môžete prať všetko vaše vlnené oblečenie, aj keď je označené nápisom "pranie v rukách". Aby ste dosiahli optimálne výsledky, použite špeciálne pracie prostriedky určené pre pranie vlny a neprekračujte maximálnu náplň práčky pre daný program

Prevetrávanie bielizne

Funkcia Prevetrávanie bielizne po skončení programu prevetráva bielizeň v pravidelných intervaloch, čím uchováva sviežosť bielizne a je vhodná, ak nemôžete bielizeň vybrať z práčky ihneď po ukončení prania. Funkcia je aktivovaná na 6 hodín.

Vyrovnávanie nestability

Vďaka tomuto vyrovnávaciemu systému sa už viac nemusíte obávať hlučného vibrovania a ani toho, že vaša práčka pri odstreďovaní bude strácať svoju stabilitu. S touto práčkou si tak môžete počas prania užívať ničím nerušenú domácnosť.

1

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool FWDG861483EWVEUN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené