Zvážte aj tento produkt

AEG ÖKOMix L8WBC61SC AEG ÖKOMix L8WBC61SC

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

5 (1)

Práčka so sušičkou AEG ÖKOMix L8WBC61SC s predným plnením sa radí do energetickej triedy A. Kapacitu jej bubna tvorí náplň 10 kg bielizne pre pranie a pre sušenie 6 kg. Sušička využíva kondenzačné sušenie, vlhkosť sa zráža do nádrže. K dispozícií ponúka množstvo programov so špeciálnymi nastaveniami aj pre ručné pranie či vlnu. Disponuje protipenovým systémom a ochranou proti vytopeniu. Moderná technológia kontroluje vyvažovanie náplne v bubne. Poskytuje aj 4 nastaviteľné nožičky. LED displej vám umožní sledovať priebeh prania alebo sušenia, ukáže zbytkový čas či výber programu.

Základné parametre

  • Hĺbka: 63 cm
  • Kapacita bubna: 10 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Skvelý pomocník

Praktická spredu plnená práčka so sušičkou Whirlpool FWDG96148SBS EUU  vám prináša do života komfort, svojimi praktickými funkciami, vďaka ktorým vám uľahčí každodennú starostlivosť o bielizeň. Kapacita bubna pre pranie je 9 kg  a pre sušenie 6 Kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./ min. Hlučnosť vďaka bezuhlíkovému motoru CIM pri praní dosahuje 56 dB, pri sušení 61 dB a pri odstreďovaní 82 dB. Práčka so sušičkou pracuje spoľahlivo, ponúka programy, medzi ktorými si vyberiete ten najvhodnejší pre každý druh bielizne. Je vybavená prehľadným digitálnym displejom, na ktorom sa vám zobrazujú funkcie, teploty a čas. 

6. ZMYSEL

Automatická práčka so sušičkou Whirlpool FWDG96148SBS EU s technológiou 6. ZMYSEL je vďaka tomu, že vám ušetrí 50 % energie, vody a vášho času, určite tou správnou voľbou do vašej domácnosti. Hlavnou úlohou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

FreshCare+

Whirlpool FWDG96148SBS EU má k dispozícií voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá slúži pre osvieženie vašej bielizne a to aj po skočení prania až 6 hodín. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna s pravidelným jemným pohybom, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií vo vašej práčke.

Funkcia Colours 15°

Táto funkcia zabezpečí efektívne pranie farebnej bielizne pri spoločnom praní, bez toho aby sa zafarbila navzájom. Účinnosť prania pri 15° C je pritom rovnaká ako pri 40 °C.

*Obrázok je ilustračný.

Vyperie a vysuší rýchlo každý deň

Práčka so sušičkou ponúka aj rýchle pranie a sušenie menej zašpinenej bavlnenej bielizne a syntetiky. Tento program ocení každý, kto si svoj voľný čas cení. V priebehu 45 minút vyperie a usuší 1 kg bielizne behom 45 minút.

*Obrázok je ilustračný.

Pranie športového oblečenia

Práčka so sušičkou dodá dokonalú sviežosť športovým odevom. Program pre športové oblečenie je určený pre pranie ľahko znečisteného prepoteného športového oblečenia ako sú napríklad tepláky, ponožky alebo šortky. Ideálne je použiť tekutý prací prostriedok v polovičnej dávke.

Pranie vlny

Program Vlna umožňuje jemné a šetrné pranie vlneného oblečenia, aj takého, ktoré je označené štítkom "pranie v rukách". Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov prania je ideálne použiť s týmto programom špeciálny prací prostriedok určený pre pranie vlnenej bielizne a dodržať odporúčanú maximálnu náplň práčky pre daný program.

SoftMove

Práčka so systémom SoftMove a pokročilým motorom umožňuje až 6 rôznych druhov pohybov bubna pre každú fázu prania. Špeciálne pohyby bubna má každý z ponúkaných programov, zabezpečí tak dokonalú starostlivosť o bielizeň s tými najlepšími výsledkami prania. Efektívne sa postará o odevy a ich farby hneď od začatia cyklu.

Skvelé výsledky s Wave Motion

Technológia WaveMotion v práčke so sušičkou poskytuje ešte efektívnejšie výsledky prania. Vrámci cyklu s opakovaným odstredením bielizeň v bubne automaticky a efektívne rozloží tak, aby sa prací prostriedok rovnomerne dostal do vlákien a efektívne tak odstránil škvrny.

Odložený štart

Moderná práčka so sušičkou Whirlpool FWDG96148SBS EU je vybavená funkciou odloženého štartu, ktorú určite využijete v prípade, že vašu práčku budete chcieť ovládať kedykoľvek počas dňa. Je praktická aj vďaka tlačidlu štart/pauza, ktoré môžete kedykoľvek využiť na spustenie, prerušenie alebo zrušenie zvoleného programu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 54 cm
iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 14
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 234 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 9 Kg
Kapacita sušenia: 6 Kg
Objem bubna: 58 L

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 54 cm
Hmotnosť: 66 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD
Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Nie
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Bavlna, Mix, Vlna, Syntetika, Eco, Športové oblečenie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Spotreba vody na cyklus: 105 L
Celková spotreba: 1,17 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 234 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 12400 L
Trieda účin.sušenia: B

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 82 dB
Hlučnosť (sušenie): 61 dB
Hlučnosť (pranie): 56 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Objem bubna: 58 L

Ďalšie parametre

Trieda odstred.sušenia: B
Kapacita prania: 9 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Nie
Funkcia dodatoč.pláchania: Nie
Kapacita sušenia: 6 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 6,12 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 105 L
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 869991549330

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore