Whirlpool FWG71283BV EE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
339,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,78 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená práčka Whirlpool FWG71283BV EE so 6.ZMYSLOM FreshCare+ je zaradená do energetickej triedy A+++. Kapacita bubna pre pranie je 7 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Práčka FreshCare+ osviežuje prostredníctvom jemnej pary a rotácie bubna bielizeň v bubne práčky aj po skončení prania. Technológia 6.ZMYSEL rozozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, monitoruje prací cyklus a optimalizuje výkon, pričom ušetrí až 50 % energie vody i času. Práčka Whirlpool FWG71283BV EE ponúka až 14 pracích programov a praktické funkcie. Maximálna hlučnosť pri praní dosahuje 51 dB a pri odstreďovaní 77 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Bosch WLL24260BY Bosch WLL24260BY

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (4)

Spredu plnená slim práčka Bosch WLL24260BY bielej farbe s kapacitou bubna pre pranie 6,5 kg, s inteligentným dávkovacím systémom je zaradená v energetickej triede A+++. Maximálna rýchlosť odstreďovania dosahuje 1200 ot. /min. s maximálnou hlučnosťou pri praní 52 dB a odstreďovaní 75 dB. Ponúka niekoľko štandardných programov a prídavných funkcií a nastavení ako napr. funkcia VarioPerfect, Touch Control tlačítka. Nechýba funkcia Reload pre dodatočné pridanie bielizne po začatí cyklu. Práčka Bosch WLL24260BY je vybavená motorom EcoSilence Drive, ktorý zaručí jej tichú prevádzku a dlhú životnosť. Ovládanie je zabezpečené pomocou otočného voliča a veľkého displeja. Disponuje aj detskou poistkou. Hĺbka 44,6 cm.

Základné parametre

  • Hĺbka: 44,6 cm
  • Maximálna hlučnosť: 52 dB
  • Kapacita bubna: 6,5 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Spredu plnená práčka Whirlpool FWG71283BV EE sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model má kapacitu bubna pre pranie 7 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1200 ot./min. Práčka ponúka množsvo programov a funkcií, ktoré si jednoducho navolíte pomocou centrálneho gombíka a tlačidiel. Maximálna hlučnosť pri praní dosahuje 51 dB a pri odstreďovaní 77 dB.

  • 14 pracích programov: zmiešaná bielizeň/40°C, biela bielizeň, bavlna, e-bavlna, športové oblečenie, prešívané prikrývky, osviežovanie parou, odstreďovanie + vypúšťanie, rýchly 30 min. colours 15°, vlna, jemná bielizeň, syntetika
  • funkcie:  FreshCare+, Clean+, Colours 15°, intenzívne plákanie a tiež možnosť odloženého štartu, nastavenie teploty, nastavenie otáčok odstreďovania

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozícii voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií v práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo počas jeho priebehu.

6. ZMYSEL

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

Zabudnite na škvrny

Objavte efektívny spôsob ako eliminovať tie najodolnejšie škvrny. Vyberte jednu z troch úrovní znečistenia: silné, bežné alebo slabé - prídavná funkcia prania Clean+ sa postará o odstránenie škvŕn pri teplote 40 °C.

Dlhodobo žiarivé farby

Funkcia Farby15° v práčkach zabezpečuje efektívne pranie rôznych druhov bielizne rôznych farieb pri spoločnóm praní bez vzájomného pofarbenia sa. Zistíte, že pranie pri 15°C môže byť rovnako účinné ako pranie pri teplote 40°C.

Perfektná sviežosť športového odevu

Program je určený pre pranie ľahko znečisteného športového oblečenia, ako sú tepláky, ponožky alebo šortky. Odporúčame tiež používať tekutý prací prostriedok v množstve vhodnom pre polovicu náplne.

Dokonalé vypranie ako z čistiarne

Program je určený pre pranie paplónov, prikrývok, vankúšov alebo zimných búnd. Objemné prikrývky odporúčame vkladať do bubna práčky s okrajmi zahnutými smerom dovnútra. Objem prikrývky by nemal presiahnut ¾ objemu bubna. Ak chcete dosiahnuť optimálny efekt prania, použite tekutý prací prostriedok.

Venujte pozornosť praniu vlnených odevov

S programom "Vlna" môžete prať všetko vaše vlnené oblečenie, aj keď je označené nápisom "pranie v rukách". Aby ste dosiahli optimálne výsledky, použite špeciálne pracie prostriedky určené pre rpanie vlny a neprekračujte maximálnu náplň práčky pre daný program.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 57,5 cm
Maximálna hlučnosť: 51 dB
iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 14
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 174 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 57,5 cm
Hmotnosť: 65 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 51 dB
Hluk pri odstreďovaní: 80 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: B
Celková spotreba: 174 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 174 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 10840 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + tlačítka
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 859991579410

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore