Whirlpool FWSD 81283 SV EE N


Práčka plnená spredu, Energetická trieda D, Kapacita 8 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 73 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka. Viac info


Cena so zľavovým kódom 10 % Platí do 26. 3. 2023
Ukázať zľavový kód
314,10 €

Cena 349,00 €

Zľava 17 % z predchádzajúcej ceny: 419,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Spredu plnená úzka práčka Whirlpool FWSD 81283 SV EE N v bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie je 8 kg bielizne. Otáčky odstreďovania dosahujú maximálne 1200 ot/min. Voliteľná funkcia FreshCare+: jemná sila pary a rotácia bubna osviežuje bielizeň a zároveň bráni tvorbe baktérií v práčke aj po skončení prania. Ponúka 16 pracích programov: zmiešaná bielizeň, biela bielizeň, bavlna, hodváb, posteľná bielizeň, športové odevy, Baby program, prikrývky, džínsy, rýchle pranie 30´, farby 15°C, vlna, jemná bielizeň, syntetika. Prídavné funkcie: Clean+, intenzívne plákanie, odložený štart, FreshCare+, nastavenie teploty, nastavenie odstreďovania. Technológia 6.ZMYSEL práčky Whirlpool FWSD 81283 SV EE N rozpoznáva veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastavuje zdroje, pritom neustále monitoruje prací cyklus pre zachovanie optimálneho výkonu. Maximálna hlučnosť pri praní  je 54 dB a maximálna hlučnosť pri odstreďovaní je 81 dB.

Úsporná prevádzka

Ušetrite na energii a vode. Spredu plnená výkonná práčka Whirlpool FWSD 81283 SV EE N, zaručuje skutočne ekonomicky výhodné pranie. Všetky jej funkcie a programy sú navrhnuté tak, aby vašu domácnosť čo najmenej zaťažovali a boli ekonomicky úsporné. Buďte ekonomickí, neplytvajte energiou a vodou, keď nemusíte. S touto práčkou budete mať vždy istotu, že sa na účinné pranie využilo minimálne množstvo energie a vody.

Praktický pomocník

Spredu plnená práčka Whirlpool FWSD 81283 SV EE N sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model má kapacitu bubna pre pranie 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1200 ot/min. Práčka ponúka množsvo programov a funkcií, ktoré si jednoducho navolíte pomocou centrálneho gombíka a tlačidiel. Maximálna hlučnosť pri praní dosahuje 54 dB a pri odstreďovaní 81 dB.

  • 16 pracích programov: Eco bavlna, zmiešaná bielizeň/40°C, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna, hodváb, baby program, program pre bielu bielizeň, program pre farebnú bielizeň, rýchly 30°C/30 min., džínsy, šport, prešívané prikrývky, plákanie a odstreďovanie, intenzívne odstreďovanie
  • funkcie:  vyčerpávanie, FreshCare+, Clean+, Colours 15°, intenzívne plákanie a tiež možnosť odloženého štartu.

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozícii voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií v práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo počas jeho priebehu.

6. ZMYSEL

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

Steam Refresh

S touto funkciou osviežite vaše oblečenie len za 20 minút, a to bez prania. Program využíva prúd pary, ktorá preniká do vláken čím ich vyrovnáva a zároveň z nich odstraňuje pachy. Výhodou tohto programu je aj minimálna spotreba vody. Po ukončení programu bude oblečenie mierne vlhké a môžete si ho po niekoľkých minútach hneď obliecť, prípadne si ho viete prežehliť. Pri tomto programe nie je potrebný žiadny prací prostriedok alebo aviváž.

Indukčný CIM motor

Tento model je vybavený výkonným a kvalitným CIM motorom, vďaka ktorému je prevádzka spotrebiča efektívna a zároveň veľmi tichá. Motor sa vyznačuje dlhou životnosťou a tak vám bude slúžiť dlhý čas. Vďaka tichej prevádzke je možné prať aj večer prípadne poobede keď deti spia a nikoho nebudete rušiť.

Odložený štart

Moderná práčka Whirlpool FWSD 81283 SV EE N je vybavená funkciou odloženého štartu, ktorú určite využijete v prípade, že vašu práčku budete chcieť ovládať kedykoľvek počas dňa. Úzka spredu plnená práčka je praktická aj vďaka tlačidlu štart/pauza, ktoré môžete kedykoľvek využiť na spustenieprerušenie alebo zrušenie zvoleného programu.

Zabudnite na škvrny

Objavte efektívny spôsob ako eliminovať tie najodolnejšie škvrny. Vyberte jednu z troch úrovní znečistenia: silné, bežné alebo slabé - prídavná funkcia prania Clean+ sa postará o odstránenie škvŕn pri teplote 40 °C.

Dlhodobo žiarivé farby

Funkcia Farby15° v práčkach zabezpečuje efektívne pranie rôznych druhov bielizne rôznych farieb pri spoločnóm praní bez vzájomného pofarbenia sa. Zistíte, že pranie pri 15°C môže byť rovnako účinné ako pranie pri teplote 40°C.

Intenzívne plákanie

Táto funkcia je užitočná práve pre tých, ktorí majú jemnú a citlivú pokožku. Výberom tejto možnosti sa zvýši účinnosť plákania, aby bolo zaručené optimálne odstránenie pracieho prostriedku. 

Perfektná sviežosť športového odevu

Program je určený pre pranie ľahko znečisteného športového oblečenia, ako sú tepláky, ponožky alebo šortky. Odporúčame tiež používať tekutý prací prostriedok v množstve vhodnom pre polovicu náplne.

Steam Hygiene

Bielizeň je dezinfikovaná tým najprirodzenejším a najjemnejším spôsobom, a to aj pri praní pri nízkych teplotách bez chemických prípravkov. Ideálne riešenie pre citlivú pleť a životné prostredie.

Baby care

Tento model práčky je vybavený programom Baby Care. Detská starostlivosť je program vhodný pre starostlivé mamičky s deťmi a ľudí s pokožkou, ktorá je citlivá na pracie prášky. Rýchly program na 30 minút zaistí rycchlé vyčistenie vášho obľúbeného oblečenia, taktiež výborne zvláda zaschnuté škvrny a odstraňuje bežné alergény.

Dokonalé vypranie ako z čistiarne

Program je určený pre pranie paplónov, prikrývok, vankúšov alebo zimných búnd. Objemné prikrývky odporúčame vkladať do bubna práčky s okrajmi zahnutými smerom dovnútra. Objem prikrývky by nemal presiahnut ¾ objemu bubna. Ak chcete dosiahnuť optimálny efekt prania, použite tekutý prací prostriedok.

Ľahké žehlenie

Výberom tejto funkcie bude cyklus prania a odstreďovania upravený tak, aby bolo minimalizované pokrčenie bielizne.

Venujte pozornosť praniu vlnených odevov

S programom "Vlna" môžete prať všetko vaše vlnené oblečenie, aj keď je označené nápisom "pranie v rukách". Aby ste dosiahli optimálne výsledky, použite špeciálne pracie prostriedky určené pre rpanie vlny a neprekračujte maximálnu náplň práčky pre daný program

1

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Whirlpool FWSD 81283 SV EE N

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Vincent

17. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Vyšia hlučnost

Martin

17. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • Veľmi tichý chod prania, veľká kapacita bubna-8kg
  • hlučnejšia pri odstreďovaní

Sme spokojní s kúpou tejto práčky, najmä s tichou prevádzkou.