Whirlpool GMW 7522/IXL

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
266,00 €

Pôvodná cena 329,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,32 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Plynová varná doska Whirlpool GMW 7522/IXL má prispôsobenú kovovú povrchovú úpravu iXelium, ktorá bráni vzniku škvŕn alebo zažltnutiu. Taktiež chráni dosku pred poškriabaním, hrdzou alebo poškodením a uľahčuje jej čistenie a údržbu. Whirlpool GMW 7522/IXL má dvojkorunkový vysokovýkonný horák, ktorý zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla. Horáky majú prispôsobený bezpečnostný ventil, ktorý uzavrie prívod plynu v prípade vyhasnutia plameňa. Šírka dosky je nad 60 cm a jej mriežka je liatinová. Ovládacie otočné voliče sú umiestnené na prednej strane a zaručujú pohodlnú manipuláciu pri zapaľovaní horákov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 19 %
Popis produktu

Nerezový povrch iXelium

Plynová varná doska Whirlpool GMW 7522/IXL má prispôsobený kvalitný kovový povrch iXelium. Tento povrch je úžasnou výhodou a perfektným riešením povrchu. Zabraňuje vzniku povrchových škvŕn a nevytvárajú sa na ňom zažltnuté plochy, ktoré sa vytvárajú pri pôsobení vysokých teplôt na bežných varných doskách. Nerezový povrch je odolný i voči poškriabaniu, tvorbe hrdzi alebo akémukoľvek inému poškodeniu. Vďaka povrchovej úprave iXelium máte zaručenú pohodlnú údržbu a jednouché umývanie varnej dosky.

Výkonný dvojkruhový horák

Pre rýchlejšie a rovnomernejšie varenie je varná doska vybavená výkonným dvojkruhovým horákom. Jeho špeciálny tvar hornej časti umožňuje lepšie rozložiť plameň a tak je teplo optimálne absorbované. Hrniec je ohrievaný presnejšie a tak vám varná doska pomôže ušetriť čas aj financie.

Liatinové mriežky

Liatinové ochranné mriežky sú veľmi odolné a robustné, zachovajú si svoje vlastnosti po dlhú dobu. Mriežky z liatiny sú tiež o niečo širšie ako smaltované, takže hrnce a panvice budú pri varení stabilne držať na mieste. Varná doska z W collection umožňuje presúvať hrniec z jednej mriežky na druhu bez potreby jeho nadvihnutia. Oceníte to v prípade, keď používate ťažšie hrnce a panvice. Bez rizika zošmyknutia, hrdze alebo škrabancov s nimi budete manipulovať úplne pohodlne.

Zapaľovanie a bezpečnostný ventil horákov

Dvojkorunkový horák na varnej doske zabezpečuje rovnomernú a optimálnu distribúciu tepla po celom obvode horáku. Dvojprstencový plameň sa výborne hodí na ohrev veľkých hrncov či panvíc. Plynová varná doska Whirlpool GMW 7522/IXL má prispôsobené bezpečnostné ventily, ktoré uzavrú prívod plynu vždy, keď sa plameň náhodne vypne alebo zhasne. Zapaľovanie horákov sa realizuje pomocou gombíkov, ktoré sa nachádzajú na varnej doske vpredu. Elektrické zapaľovanie plameňa sa aktivuje otočením gombíka horáka na symbol iskra.

Brúsené ovládače

Brúsené ovládacie prvky vo farbe varnej dosky z W Collection sú potiahnuté transparentnou vrstvou, ktorá im dodáva mimoriadne lesklý vzhľad a zabezpečí im tiež odolnosť voči poškriabaniu. Samotné ovládače sú vyrobené z termoaktívnej živice, ktorá zaručuje vylepšený tepelný výkon.

Varná plocha

Plynová varná doska Whirlpool GMW 7522/IXL má liatinovú mriežku, ktorá je prispôsobená pre ľahkú manipuláciu s hrncami na varnej ploche. Plynová varná doska má k dispozícii 5 gombíkov a 5 varných plôch. Jej tvar je obdĺžnikový, na svojich krajoch má dve varné plochy, ktoré sú menšie a v jej strednej časti sa nachádza najväčšia varná plocha a horák. Plynová varná doska je vhodná pre kombináciu s rúrami Fusion.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine GMW 7522/IXLSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.68 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 73 cm
Typ varnej dosky: Plynová
Počet horákov/varných zón: 5
Typ horného povrchu: Kov-Plyn

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 73 cm
Výška: 1,1 cm
Hĺbka: 51 cm
Hmotnosť: 10 Kg

Varná doska

Typ varnej dosky: Plynová

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 5
Poistka horákov: Áno
Malý horák (počet): 1
Štandardný horák (počet): 3
Veľký horák (počet): 1

Dizajn

Typ horného povrchu: Kov-Plyn
Kovový Rámček: Nie
Skosené hrany: Nie

Energetické údaje

Napájanie: 220-240
Celkový príkon dosky: 11,5 kW

Ďalšie parametre

Elektrické zapaľovanie: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 869991546330

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore