Whirlpool MBNA920B


Vstavaná mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 22 l, Mikrovlnný výkon: 750 W, Výkon grilu: 700 W, Vstavaný displej, Farba: čierna, Výška: 38,2 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 32 cm. Viac info


Cena 309,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool MBNA920B v čiernom prevedení má vnútorný objem 22 l. Okrem mikrovlnného ohrevu ponúka aj funkciu grilu a rozmrazovania. Max. výkon mikrovĺn je 750 W a výkon grilu je 700 W. Mikrovlnná rúra je vybavená časovačom, LCD displejom a detskou poistkou. Súčasťou je tiež otočný tanier s priemerom 25 cm.

Gril

Mikrovlnná rúra ponúka okrem mikrovlnnej funkcie aj funkciu grilu, vďaka ktorej si môžete pripraviť rovnako chutné pokrmy ako v klasickej rúre. Quartz Grill ohrieva a pripravuje jedlo rýchlejšie ako tradičný infračervený gril a má nižšie náklady na energiu.

Jet Defrost

Funkcia rozmrazovania umožní rýchlo a jednoducho rozmraziť potraviny.

Jet Start

Funkcia Jet Start privádza maximálny výkon do vnútra rúry na 30 sekúnd, čím zabezpečí ideálnu teplotu na ohrievanie jedál s vysokým obsahom vody, ako sú napríklad číre polievky alebo nápoje.

Kapacita 22 litrov

Táto mikrovlnná rúra Whirlpool ponúka komfortný objem 22 litrov, vďaka ktorému vám nikdy nebude chýbať miesto na nové recepty.

3D technológia

Inovatívny systém 3D technológie sa postará o rovnomernú distribúciu mikrovĺn, takže si môžete pripraviť rovnomerne uvarené pokrmy jednoduchým zatlačením tlačidla.

Detský zámok

Táto mikrovlnná rúra Whirlpool je vybavená systémom detskej poistky, ktorý zabraňuje náhodnému použitiu spotrebiča a zvyšuje tak bezpečnosť. 

Priehľadné dvere

Tónované dvierka sa počas chodu zmenia z tmavočiernych na priehľadné, vy tak budete mať prehľad o potravinách vo vnútri mikrovlnky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 22 L
Mikrovlnný výkon 750 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool MBNA920B

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami