Mikrovlnná rúra Whirlpool MWF 420 SL mikrovlnná rúra

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −25 %
  • Akcia

Vstavaný displej: Áno, Dizajn skrine: voľnestojací, Gril: Nie, Vnútorný objem: 25 L, Integrované hodiny: Áno,


Cena 141,00 €

Zľava 25 % z pôvodnej ceny: 189,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,82 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mikrovlnná rúra Whirlpool MWF 420 SL bez otočného taniera v čierno striebornej farbe s 2D distribúciou mikrovĺn má výkon 800 W. Ovládanie je elektronické - dotykové s tlačidlami. Dvierka sa otvárajú do strany a sú vybavené praktickou zapustenou rukoväťou. Vnútorný objem rúry dosahuje 25 l. Interiér rúry pokrýva lakovaný povrch. Mikrovlnná rúra Whirlpool MWF 420 SL ponúka 7 úrovní výkonu. K dispozícii sú funkcie: mikrovlnný ohrev, Jet Start, Defrost, Auto Cook, Auto Clean. Pre bezpečnosť je vybavená detskou poistkou.

Praktický spotrebič

Mikrovlnná rúra je spravidla v každej domácnosti neodmysliteľným spotrebičom. Vďaka svojmu výkonu a čistým moderným líniam a atraktívnej čierno sivej farbe bude mikrovlnná rúra Whirlpool MWF 420 SL príjemným estetickým a aj užitočným doplnkom v kuchyni. S jej pomocou môžete vaše jedlá pripraviť rýchlo a jednoducho. Objem mikrovlnej rúry je 25 l s lakovaným vnútorným povrchom. Výkon mikrovĺn 800 W. Pre pohodlné otváranie dvierok má prispôsobenú zapustenú rukoväť na svojich dvierkach. Ponúka vyspelú technológiu, 2D distribúciu mikrovĺn, ktorá zaručí rovnomerný ohrev vášho pokrmu.

Programy

K dispozícii sú aj automatické programy, ktoré vám uľahčia ich prípravu a postarajú sa o ideálne podmienky.

  • Využiť môžete  funkcie: mikrovlnný ohrev, Jet Start, Defrost, Auto Cook - možnosť použitia automatických receptov, Auto Clean.
  • Autoprogramy pre automatickú prípravu pukancov, ohrevu polievky či zemiakov, rozmrazovnaie podľa potravinových tried mäso, hydina a ryby.

Elektronické ovládanie

Všetky požadované funkcie a programy môžete nastaviť pomocou elektronického dotykového ovládania, ktoré je doplnené prehľadným grafickým bielym displejom. Funkcia Jet Start - štart na plný výkon. Jedno stlačenie znamená 30 sekúnd činnosti rúry na plný výkon. Pohár vody zovrie za 2 minúty (4 zatlačenia). Automatické rozmrazovanie - o naozaj dokonalé rozmrazenie sa postará funkcia Defrost, stačí navoliť druh a hmotnosť potraviny. Funkcia Auto Clean - vám pommôže odstrániť nečistoty z vnútorných stien mikrovlnnej rúry a odsrátniť pachy.

Detská poistka

O bezpečnosť a ochranu pred nežiaducim poranením sa stará detská poistka, ktorou uzamknete prednastavené funkcie alebo zabráni zapnutiu spotrebiča.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Nie
Vnútorný objem 25 L
Integrované hodiny Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mikrovlnná rúra Whirlpool MWF 420 SL mikrovlnná rúra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené