Whirlpool MWP 201 SB

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Vstavaný displej: Áno, Dizajn skrine: voľnestojací, Gril: Nie, Vnútorný objem: 20 L, Integrované hodiny: Áno,


Cena 96,90 €

Zľava 2 % z pôvodnej ceny: 99,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,94 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Elektronická mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 201 SB v čierno-striebornej farbe má vnútorný objem 20 litrov. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 700 W. Ovládaná je elektronicky pomocou dotyku, nastavené funkcie sú zobrazované na zelenom grafickom displeji. Ponúka funkcie: Jet Start, automatické programy, mikrovlnný ohrev, Pop Corn, rozmrazovanie, časovač aj Autoclean. Dvierka sa otvrárajú do strany pomocou zapustenej rukoväte. Vnútorný lakovaný priestor je vybavený otočným tanierom s priemerovm 24,5 cm.

Praktický spotrebič

Mikrovlnná rúra je spravidla v každej domácnosti neodmysliteľným spotrebičom. Vďaka svojmu výkonu a čistým moderným líniam a atraktívnej čiernej farbe bude mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 201 SB príjemným estetickým a aj užitočným doplnkom v kuchyni. S jej pomocou môžete vaše jedlá pripraviť rýchlo a jednoducho. Objem mikrovlnej rúry je 20 l s lakovaným vnútorným povrchom. Výkon mikrovĺn dosahuje 700 W. Pre pohodlné otváranie dvierok má prispôsobenú vyčnievajúcu rukoväť na svojich dvierkach. Ponúka technológiu 2D distribúcie mikrovĺn.

Programy

K dispozícii sú aj automatické programy, ktoré vám uľahčia ich prípravu a postarajú sa o ideálne podmienky.

  • Využiť môžete  funkcie: mikrovlnný ohrev, Jet Start, Defrost, Auto Cook - možnosť použitia automatických receptov, Auto Clean
  • Automatické programy - Automatické recepty majú prednastavené hodnoty pre dosiahnutie optimálnych výsledkov varenia. Jednoducho s ňou zmäkčíte alebo roztopíte zmrzlinu, maslo, mrazené šťavy, syr alebo aj čokoládu.

Funkcia Jet Start umožňuje rýchle spustenie mikrovlnnej rúry s plným výkonom na 30 sekúnd a najdlhšie na 90 minút. Funkcia rozmrazovania je ideálna pre rozmrazovanie mäsa, hydiny, rýb, zeleniny alebo chleba. Funkcia Keep warm (ohrievanie) automaticky ohrieva nádobu 15 - 30 minút. Auto Clean je automatickým cyklom čistenia, vďaka ktorému budú mastnota a pach z vnútorného povrchu mikrovlnnej rúry jednoducho odstránené.

Elektronické ovládanie a detská poistka

Všetky požadované funkcie a programy môžete nastaviť pomocou elektronického ovládania dotykom, ktoré je doplnené prehľadným grafickým zeleným displejom. O bezpečnosť a ochranu pred nežiaducim poranením sa stará detská poistka, ktorou uzamknete prednastavené funkcie alebo zabráni zapnutiu spotrebiča.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Nie
Vnútorný objem 20 L
Integrované hodiny Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool MWP 201 SB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Milada

30. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Mikrovlnka je v poriadku. Ohrieva potraviny, tak ako ma. Takze fajn. Som spokojna.