Zvážte aj tento produkt

Whirlpool MWP 303 M Whirlpool MWP 303 M

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Elektronická mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 303 M v prevedení zrkadlové sko má vnútorný objem 30 litrov. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1050 W. Ovládaná je elektronicky pomocou dotyku, gombíkov a tlačidiel, nastavené funkcie sú zobrazované na čierno-bielom grafickom displeji. Ponúka 7 úrovní výkonu a funkcie: Jet gril, Jet start, automatické programy, gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohrev, Defrost/ručné rozmrazovanie, časovač aj Autoclean micro. Dvierka sa otvrárajú do strany pomocou zapustenej rukoväte. Vnútorný lakovaný priestor je vybavený otočným tanierom s priemerovm 31,5 cm.

Základné parametre

  • Vstavaný displej: Áno
  • Dizajn skrine: voľnestojací
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Praktický spotrebič

Mikrovlnná rúra je spravidla v každej domácnosti neodmysliteľným spotrebičom. Vďaka svojmu výkonu a čistým moderným líniam a atraktívnej čiernej farbe bude mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 201 SB príjemným estetickým a aj užitočným doplnkom v kuchyni. S jej pomocou môžete vaše jedlá pripraviť rýchlo a jednoducho. Objem mikrovlnej rúry je 20 l s lakovaným vnútorným povrchom. Výkon mikrovĺn dosahuje 700 W. Pre pohodlné otváranie dvierok má prispôsobenú vyčnievajúcu rukoväť na svojich dvierkach. Ponúka technológiu 2D distribúcie mikrovĺn.

Programy

K dispozícii sú aj automatické programy, ktoré vám uľahčia ich prípravu a postarajú sa o ideálne podmienky.

  • Využiť môžete  funkcie: mikrovlnný ohrev, Jet Start, Defrost, Auto Cook - možnosť použitia automatických receptov, Auto Clean
  • Automatické programy - Automatické recepty majú prednastavené hodnoty pre dosiahnutie optimálnych výsledkov varenia. Jednoducho s ňou zmäkčíte alebo roztopíte zmrzlinu, maslo, mrazené šťavy, syr alebo aj čokoládu.

Funkcia Jet Start umožňuje rýchle spustenie mikrovlnnej rúry s plným výkonom na 30 sekúnd a najdlhšie na 90 minút. Funkcia rozmrazovania je ideálna pre rozmrazovanie mäsa, hydiny, rýb, zeleniny alebo chleba. Funkcia Keep warm (ohrievanie) automaticky ohrieva nádobu 15 - 30 minút. Auto Clean je automatickým cyklom čistenia, vďaka ktorému budú mastnota a pach z vnútorného povrchu mikrovlnnej rúry jednoducho odstránené.

Elektronické ovládanie a detská poistka

Všetky požadované funkcie a programy môžete nastaviť pomocou elektronického ovládania dotykom, ktoré je doplnené prehľadným grafickým zeleným displejom. O bezpečnosť a ochranu pred nežiaducim poranením sa stará detská poistka, ktorou uzamknete prednastavené funkcie alebo zabráni zapnutiu spotrebiča.

Pripojené súbory

WHIRLPOOL MWP 201, návod [*.pdf, 8.64 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Vstavaný displej: Áno
Dizajn skrine: voľnestojací
Gril: Nie
Vnútorný objem: 20 L
Integrované hodiny: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnútorný objem: 20 L
Mikrovlnný výkon: 700 W
Deakt. otočného taniera: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 45,2 cm
Výška: 26,2 cm
Hĺbka: 35 cm
Hmotnosť: 12 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací

Funkcie

Gril: Nie
Integrované hodiny: Áno

Ostatné

Kód produktu: 859991566930

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore