Whirlpool MWP 301 B

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
149,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elektronická mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 301 B v čiernej farbe má vnútorný objem 30 litrov. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 900 W. Ovládaná je elektronicky pomocou dotyku, gombíkov a tlačidiel, nastavené funkcie sú zobrazované na čierno-bielom grafickom displeji. Ponúka 7 úrovní výkonu a funkcie: Jet Start, automatické programy, mikrovlnný ohrev, Pop Corn, Defrost/ ručné rozmrazovanie, časovač aj Autoclean micro. Dvierka sa otvrárajú do strany pomocou zapustenej rukoväte. Vnútorný lakovaný priestor je vybavený otočným tanierom s priemerovm 31,5 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool MCP 349 BL Whirlpool MCP 349 BL

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Mikrovlnná rúra Whirlpool MCP 349 BL čiernej farbe s 3D distribúciou mikrovĺn - zapekaním Crisp, grilom a parou má výkon 800 W. Ovládanie je dotykové s gombíkmi a tlačidlami. Displej s bielym podsvitením zobrazuje priebeh programu, teplotu a čas. Dvierka sa otvárajú do strany a sú vybavené praktickou vyčnievajúcou rukoväťou. Vnútorný objem rúry dosahuje 25 l. Interiér rúry pokrýva lakovaný povrch. Mikrovlnná rúra Whirlpool MCP 349 BL ponúka 6 úrovní výkonu. K dispozícii sú funkcie: teplovzdušné pečenie horúcim vzduchom, Chef menu, Jet Start, Jet Reheat, Jet Defrost, Crisp, Steam, gril mikrovlnný ohrev a ich kombinácie. Pre bezpečnosť je vybavená detskou poistkou. Vybavenie mikrovlnky: otočný tanier 28 cm, Crisp tanier, držiak Crisp taniera a parná nádoba.

Základné parametre

  • Vstavaný displej: Áno
  • Dizajn skrine: voľnestojací
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Praktický spotrebič

Mikrovlnná rúra je spravidla v každej domácnosti neodmysliteľným spotrebičom. Vďaka svojmu výkonu a čistým moderným líniam a atraktívnej čiernej farbe bude mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 301 B príjemným estetickým a aj užitočným doplnkom v kuchyni. S jej pomocou môžete vaše jedlá pripraviť rýchlo a jednoducho. Objem mikrovlnej rúry je 30  l s lakovaným vnútorným povrchom. Výkon mikrovĺn dosahuje 900 W. Pre pohodlné otváranie dvierok má prispôsobenú zapustenú rukoväť na svojich dvierkach. Ponúka technológiu 2D distribúcie mikrovĺn.

Programy

K dispozícii sú aj automatické programy, ktoré vám uľahčia prípravu pokrmov a postarajú sa o ideálne podmienky.

  • Využiť môžete  funkcie: Jet Start, automatické programy, mikrovlnný ohrev, Pop Corn, Defrost/ ručné rozmrazovanie, časovač aj Autoclean micro.
  • Automatické programy - Automatické recepty majú prednastavené hodnoty pre dosiahnutie optimálnych výsledkov varenia. Jednoducho s ňou zmäkčíte alebo roztopíte zmrzlinu, maslo, mrazené šťavy, syr alebo aj čokoládu.

Funkcia Jet Start umožňuje rýchle spustenie mikrovlnnej rúry s plným výkonom na 30 sekúnd a najdlhšie na 90 minút. Funkcia rozmrazovania je ideálna pre rozmrazovanie mäsa, hydiny, rýb, zeleniny alebo chleba. Funkcia Keep warm (ohrievanie) automaticky ohrieva nádobu 15 - 30 minút. Auto Clean je automatickým cyklom čistenia, vďaka ktorému budú mastnota a pach z vnútorného povrchu mikrovlnnej rúry jednoducho odstránené.

Elektronické ovládanie a detská poistka

Všetky požadované funkcie a programy môžete nastaviť pomocou elektronického ovládania dotykom, ktoré je doplnené prehľadným grafickým zeleným displejom. O bezpečnosť a ochranu pred nežiaducim poranením sa stará detská poistka, ktorou uzamknete prednastavené funkcie alebo zabráni zapnutiu spotrebiča.

Pripojené súbory

WHIRLPOOL MWP 301 [*.pdf, 12.71 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Vstavaný displej: Áno
Dizajn skrine: voľnestojací
Gril: Nie
Vnútorný objem: 30 L
Integrované hodiny: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnútorný objem: 30 L
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt. otočného taniera: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 53,9 cm
Výška: 30 cm
Hĺbka: 39,8 cm
Hmotnosť: 16 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací

Funkcie

Gril: Nie
Integrované hodiny: Áno

Ostatné

Kód produktu: 859991537020

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore