Whirlpool MWP 339 SB

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
269,00 €

Pôvodná cena 289,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Voľne stojaca elektronická mikrovlnná rúra s otváraním na dol Whirlpool MWP 339 SB v strieborno - čiernom prevedení s vnútorným objemom 33 litrov. Mikrovlnná rúra ponúka vyspelú technológiu 3D distribúciu mikrovĺn, ktorá zaručí rovnomerný ohrev vášho pokrmu. Výkon mikrovĺn 900 W, výkon grilu 1200 W. Mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 339 SB má funkcie ako rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev, gril, varenie v pare a tiež vynikajúce automatické programy. Vybrať si môžete až zo 7 stupňov výkonu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 7 %

Zvážte aj tento produkt

Panasonic NN-DS596MEPG Panasonic NN-DS596MEPG

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná parná rúra s mikrovlnami Panasonic NN-DS596MEPG v čiernom prevedení so striebornými prvkami ponúka 27 litrový vnútorný priestor. Ponúka varenie s parou, súčasné kombinované varenie, invertorovú technológiu, mikrovlny, gril aj rozmrazovanie vo veľkej vnútornej ploche. Maximálny mikrovlnný výkon je 1000 W a výkon grilu 1200 W. Ovládanie je veľmi moderné, pomocou dotyku. Kombinovaná parná rúra s mikrovlnami Panasonic NN-DS596MEPG má štýlový dizajn s výklopným otváraním dvier so stabilným madlom. Panvica Panacrunch je ideálna pre rovnomernú prípravu pokrmov bez potreby ich otáčania.

Základné parametre

  • Vstavaný displej: Áno
  • Počet programov: 23
  • Dizajn skrine: voľnestojací

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Whirlpool MWP 339 SB

S pomocou tejto mikrovlnnej rúry Whirlpool MWP 339 SB môžete vaše jedlá pripraviť rýchlo a jednoducho. Objem mikrovlnej rúry je 33 l, samozrejmosťou výbavy je aj otočný tanier v priemere 36 cm. Výkon mikrovĺn je 900 W, výkon grilu je 1200 W. Otváranie dvierok je ako pri klasickej rúre na dol.

6. ZMYSEL

Technológia 6. ZMYSEL v tejto vstavanej mikrovlnnej rúre sníma pripravované jedlo, a podľa toho si upravuje čas a ostatné parametre varenia pre dosiahnutie dokonalého výsledku. Funkcie 6.ZMYSEL: zohrievanie, varenie, zapekanie Crisp a varenie v pare. 6. ZMYSEL ryža a cestoviny.

Elektronické ovládanie

Všetky požadované funkcie a programy môžete nastaviť pomocou otočného voliča a  elektronického dotykového ovládania, ktoré je doplnené prehľadným grafickým displejom.

  • Funkcie: mikrovlnný ohrev, gril, Jet StartDefrost, Combi - teplovzdušné pečenie ako v klasickej rúre, Auto Cook - možnosť použitia automatických receptov, Špeciálne menu - kysnutie, rozpúšťanie masla/čokolády, Auto Clean - tento automatický čistiaci cyklus vám pomôže odstrániť nečistoty z vnútorných stien mikrovlnnej rúry a odstrániť nepríjemné pachy

Pripravte zdravé pokrmy v pare

Funkcia Steam&Boil ponúka prípravu chutných pokrmov jednoducho a rýchlo. Prirodzená sila pary umožňuje jednoduchú prípravu jedál, špeciálne príslušenstvo chuť vylepší a zachová nutričné hodnoty jedla. Senzor vlhkosti stráži hladinu vody v nádobe a intuitívne upravuje čas potrebný na prípravu jedla.

Chrumkavé jedlá s funkciou Crisp

Funkcia Chrisp kombinuje v sebe patentovanú 3D technológiu distribúcie mikrovĺn, unikátneho taniera Crisp, grilu a otočného taniera. S mikrovlnnou rúrou pripravíte rovnako chutné jedlá ako v tradičnej rúre.

Detská poistka

O bezpečnosť a ochranu pred nežiaducim poranením sa stará detská poistka, ktorou uzamknete prednastavené funkcie alebo zabráni zapnutiu spotrebiča.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Vstavaný displej: Áno
Dizajn skrine: voľnestojací
Gril: Áno
Vnútorný objem: 33 L
Výkon grilu: 1200 W
Typ varenia: horúci vzduch
Integrované hodiny: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
Vnútorný objem: 33 L
Výkon grilu: 1200 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt. otočného taniera: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 49 cm
Výška: 37,3 cm
Hĺbka: 54 cm
Hmotnosť: 27,45 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací

Funkcie

Gril: Áno
Typ varenia: horúci vzduch
Integrované hodiny: Áno

Ostatné

Kód produktu: 859991538320

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore