Whirlpool OAS KP8V1 IX


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3300 W, Typ čistenia: Pyrolýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno,


Cena 359,00 €

Zľava 8% z pôvodnej ceny: 389,00 € Zobraziť nápoveď

7,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Whirlpool OAS KP8V1 IX v nerezovej farbe je zaradená do energetickej triedy A+. Ponúka teplovzdušné pečenie s kombináciou pečenia s parou. Ovláda sa pomocou 2 zatláčacích gombíkov a oranžového grafického displeja. Vnútorný objem rúry dosahuje 71 l. Dvierka rúry sú vybavené trojitým sklom a ich vnútorná strana je celosklenená, vďaka čomu sa ľahko udržiavajú v čistote. Vstavaná rúra Whirlpool OAS KP8V1 IX ponúka základné funkcie: teplovzdušné pečenie, statické pečenie, gril a špeciálne funkcie: Pečenie s parou, Maxi pečenie, Pizza, Kysnutie cesta, Čistenie Pyrolýzou . Príslušenstvo: 1 nerezový rošt, 1 smaltovaný hlboký plech a 1 plytký plech.

 

 

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou teplovzdušnou rúrou Whirlpool OAS KP8V1 IX so zadným ohrevom dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Ovládanie vstavanej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom 2 zatláčacích gobíkov a grafického displeja. Vďaka nemu môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra v objeme 71 l disponuje hneď niekoľkými funkciami. Pokiaľ chcete spustiť funkciu STEAM nalejte do studenej rúry vodu do otvoru vo vnútornom priestore podľa odporúčaní v príslušnej tabuľke prípravy jedla. Nastavte a aktivujte funkciu STEAM. Na konci opatrne otvorte dvierka rúry a pomaly vypustite prebytočnú paru.

  • základné funkcie: teplovzdušné pečenie, statické pečenie, gril
  • špeciálne funkcie: Pečenie s parou, Maxi pečenie, Pizza, Kysnutie cesta, Čistenie Pyrolýzou

Rovnomerné pečenie s teplovzdušnou vstavanou rúrou

Cirkulácia horúceho vzduchu vo vnútornom priestore rúry pomáha urýchliť pečenie obľúbených pokrmov. Ventilátor s kruhovým ohrevným telesom horúci vzduch distribuje v celom priestore rovnomerne aby bolo vaše jedlo zakaždým dokonale upečené z každej strany v čo najkratšom čase.

Jednoduchý systém čistenia rúry pyrolýzou

Vstavaná rúra má k dispozícii jednoduchý a zároveň účinný spôsob odstraňovania nečistôt a mastnoty, ktorá vzniká pri pečení. Aj tie najťažšie nečistoty vo vnútornopriestore je možné jednoducho odstrániť. Pyrolýzny program čistenia premení nečistoy na jednoducho odstrániteľný popol. Rúru je potrebné zahrať až na 500 ° C.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopický výsuv na jednej úrovni. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

Povrchová úprava AFP aby rúra vyzerala ako nová

Vstavaná rúra má povrchovú úpravu AFP (proti otlačkom prstov). Nekonečné leštenie a upratovanie povrchu spotrebiča už bude minulosťou. Špeciálna povrchová úprava proti otlačkom prstov zabezpečí aby povrch rúry zostal stále čistý.

Veľký ohrevný priestor

Moderný dizajn rúry umožňuje umiestniť všetky plechy na pečenie do ideálnej polohy a zvýšiť tak jej kapacitu vnútorného priestoru až na 71 litrov. Spolu s 5 úrovňami pečenia ponúka komforné varenie pre vaše obľúbené pokrmy pre celú rodinu a priateľov.

Chladenie dverí a ich odolnosť

Odteraz sa nemusíte báť popálenia pri dotyku s dverami a rukoväte rúry aj počas pečenia. Dvere teplovzdušnej rúry totiž disponujú unikátnou funkciou chladenia, ktorá sa postará o ešte jednoduchšie a bezpečnejšie pečenie. Dvere sú vyrobené z kvalitného a veľmi odolného trojitého skla.

Kvalitné nerezové prevedenie

Výkonná teplovzdušná rúra je vyrobená z odolného nerezového materiálu. Nerez je typický dlhou životnosťou a zároveň je nenáročný na údržbu. Výhodou nerezového materiálu je aj nemenný a stále elegantný vzhľad. S takýmito vlastnosťami sa vstavaná elektrická rúra stane nielen výkonným, ale i štýlovým doplnkom do každej modernej kuchyne.

  • Vstavaná teplovzdušná rúra so zadným ohrevom
  • Oranžový grafický displej
  • Vnútorné osvetlenie
  • Trojité sklo dvierok
  • Príslušenstvo: 1 x hlboký plech, 1 x plytký plech na pečenie, 1 x nerezový rošt
  • Samočistenie - Pyrolýza
  • teleskopický výsuvný rošt - 1 úroveň

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3300 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool OAS KP8V1 IX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené