Whirlpool OAS KP8V1SW BLG vstavaná teplovzdušná rúra

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −11 %
  • 10% zľava s kódom

Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 71 l, Počet funkcií: 14, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 55,1 cm. Viac info


Cena so zľavovým kódom 10 % Platí do 26. 3. 2023
Ukázať zľavový kód
269,09 €

Cena 298,99 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 335,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná teplovzdušná rúra Whirlpool OAS KP8V1SW BLG v čiernej farbe s nerezovým madlom v energetickej triede A+ má objem 71 litrov. Vybavená parnou funkciou Steam, grilom, funkciou pizza, kysnutie cesta. Čistenie pomocou pyrolýzy a systém SoftClosing.

 

 

 

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou teplovzdušnou rúrou Whirlpool OAS KP8V1SW BLG dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Ovládanie vstavanej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom 2 gobíkov a grafického displeja. Vďaka nemu môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Rúra v objeme 71 l disponuje hneď niekoľkými funkciami. Pokiaľ chcete spustiť funkciu STEAM nalejte do studenej rúry vodu do otvoru vo vnútornom priestore podľa odporúčaní v príslušnej tabuľke prípravy jedla. Nastavte a aktivujte funkciu STEAM. Na konci opatrne otvorte dvierka rúry a pomaly vypustite prebytočnú paru.

Pripraví až 3 jedlá súčasne

Rúra umožňuje súčasne pripraviť a upiecť až 3 rôzne jedlá na 3 rôznych úrovniach bez toho aby sa ich pachy zmiešali. Výsledkom sú dokonalé pokrmy pripravené naraz.

SteamSense

Vstavaná rúra kombinuje v sebe parný a vykurovací prvok, ktoré zabezpečujú do zlatista upečené chrumkavé kôrovce a šťavnatosť vo vnútri pokrmu. Zároveň zabraňuje strate živín. Pri tepelnej úprave jedál pri teplote 140 °C až 220 °C s použitím vodnej pary z vykurovacích prvkov sa zachová primárna hmotnosť pokrmu a pečenie prebieha rýchlejšie pri nižšej spotrebe oleja alebo tuku v porovnaní s bežným pečením. Takáto príprava je ideálna na pečenie rýb (celé/filé - veľa pary), chleba (priemerné množstvo pary), sušienok, koláčov alebo mäsa (malé množstvo pary).

Rovnomerné pečenie s teplovzdušou vstavanou rúrou

Cirkulácia horúceho vzduchu vo vnútornom priestore rúry pomáha urýchliť pečenie obľúbených pokrmov. Ventilátor s kruhovým ohrevným telesom horúci vzduch distribuje v celom priestore rovnomerne aby bolo vaše jedlo zakaždým dokonale upečené z každej strany v čo najkratšom čase.

Pohodlnejšie zatváranie dvierok so SoftClosing

Vstavaná rúra je vybavená mnohými detailmi, ktoré umožňujú naplno si vychutnávať jej pohodlné používanie. Dvierka rúry disponujú špeciálnymi pántami, ktoré umožňujú jednoduché a tiché zatváranie, pre dokonalú pohodlnosť.

*Ilustračný obrázok

Chladenie dverí a ich odolnosť

Odteraz sa nemusíte báť popálenia pri dotyku s dverami a rukoväte rúry aj počas pečenia. Dvere teplovzdušnej rúry totiž disponujú unikátnou funkciou chladenia, ktorá sa postará o ešte jednoduchšie a bezpečnejšie pečenie. Dvere sú vyrobené z kvalitného a veľmi odolného trojitého skla s jemným zatváraním Soft Closing.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopický výsuv na jednej úrovni. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

Jednoduchý systém čistenia rúry pyrolýzou

Vstavaná rúra má k dispozícii jednoduchý a zároveň účinný spôsob odstraňovania nečistôt a mastnoty, ktorá vzniká pri pečení. Aj tie najťažšie nečistoty vo vnútornopriestore je možné jednoducho odstrániť. Pyrolýzny program čistenia premení nečistoy na jednoducho odstrániteľný popol

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 14

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool OAS KP8V1SW BLG vstavaná teplovzdušná rúra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami