Sviežosť bielizne, ktorú si zamilujete

Sviežosť bielizne, ktorú si zamilujete

Kto sa postará o bielizeň po skončení pracieho cyklu, keď nikto nie je doma? Predsa technológia FreshCare+ !

Svieža bielizeň až 6 hodín

Život je jazda, tak prečo sa zastavovať kvôli bielizni? Užite si svoj voľný čas podľa seba s novými práčkami Whirlpool s funkciou FreshCare+. Táto unikátna technológia udrží vaše oblečenie mäkké a svieže až 6 hodín po skončení pracieho cyklu. Inovatívny systém FreshCare+ využíva kombináciu jemnej pary s pohybmi bubna, vďaka čomu vzduch v práčke cirkuluje a zabraňuje tak šíreniu zápachu či baktérií. Vy sa tak nemusíte obávať, ak bielizeň hneď z práčky nevyberiete. Venujte svoj čas a energiu tomu, na čom vám záleží.
 


A čo na to sušičky FreshCare+?

Starostlivosť o sviežu bielizeň je zaistená aj pri sušičkách. Oproti práčkam však bielizeň neosviežuje para, ale stála teplota vnútri sušičky (rozmedzie 35-42° C) a jemné pohyby bubna.
 


Zmysel naviac pre najlepšie výsledky

Vyberte si prací alebo sušiaci program a technológia 6. zmysel bude premýšľať za vás. Jej senzory sledujú hladinu vody, výkon motora a teplotu vody. Pre každú fázu programu vyberie najlepšie nastavenie podľa objemu bielizne, a tým zaistí úsporu času, energie a vody.
 


Každý druh bielizne si zaslúži špeciálnu starostlivosť

Počas prania a sušenia zabezpečuje technológia SoftMove 6 špecifických pohybov prispôsobených frekvencii a dĺžke otáčania bubna, ktoré sa prispôsobia každému typu tkaniny. Spoznajte starostlivosť, vďaka ktorej si vaše oblečenie zachová trvalé a živé farby.
 


Najlepšie výsledky prania aj pri 15° C

Perfektne čistá bielizeň a živé farby sú prioritou každého. Majte oboje s programom Colour15° garantujúcim rovnakú účinnosť prania ako pri 15° C, tak aj pri 40° C. Umožňuje to technológia SoftMove, ktorej špeciálne pohyby zabezpečujú voľný pohyb bielizne v bubne. Prací prášok sa vďaka tomu ľahšie vstrebáva, a vy tak môžete prať efektívne aj pri najnižšej teplote.
 


Sušenie bielizne určenej len na ručné pranie? Samozrejme!

Kedysi bolo sušenie jemných svetríkov a ďalších delikátnych odevov v sušičke nemysliteľné. S certifikátom WoolmarkBlue sa toho už nemusíte báť. Jemné rotácie bubna v kombinácii so špeciálnym povrchom bubna a rebier minimalizujú trenie a plstenie vlákien. Môžete tak bez obáv sušiť aj odevy označené "len na ručné pranie".
 


Motory, na ktoré je spoľahnutie

Srdcom každej práčky a sušičky FreshCare+ je motor typu SenseInverter. Tento odolný, extrémne tichý a vyspelý elektrický motor ponúka vynikajúcu spoľahlivosť a energetickú účinnosť, čím prináša úsporu energie pri praní aj sušení. A že to myslíme vážne vám dosvedčí garantovaná 10 ročná záruka.
 

Získajte cashback 50 € alebo žehličku Philips

Kúpte si od 1. 12. 2019 do 11. 1. 2020 tichú práčku Whirlpool a po registrácii môžete získať cashback 50 €.

Viac o cashbacku

Pri kúpe práčky so sušičkou od 1. 12. do 31. 12. 2019 a následnej registrácii môžete získať ako darček žehličku Philips.

Viac o akcii


 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky akcie