Whirlpool SMO 658C/BT/IXL


Šírka: 65 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, 230 V, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7.4 kW,


Cena 559,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 619,00 € Zobraziť nápoveď

11,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Whirlpool SMO 658C/BT/IXL bezrámová v čiernej farbe, v šírke 65 cm. Ponúka funkcie technológiu 6. zmysel: funkcie riadené senzorom - nízkoteplotná, uvedenie do varu, automatické nastavenie výkonu pre vyprážanie a grilovanie na panvici. Ovládanie je dotykové, umiestnené vpredu sliderom pre každú zónu zvlášť. Varná doska má 4 indukčné varené zóny s flexizónou a indikátorom zostatkového tepla a funkciou Power Booster. Vo výbave nechýba časovač a detská poistka.

Varné zóny

Pre varenie je indukčná varná doska Whirlpool SMO 658C/BT/IXL vybavená 4 indukčnými varnými zónami. Prelomová technológia iXelium s nanotechnológiami udrží dlhodobo krásny čistý vzhľad varnej dosky. Povrch iXelium je naviac absolútne jednoduché udržiavať v čistote, stačí na to čistá teplá voda a mäkká hadrička. Celkový dizajn varnej dosky elegantne dopĺňajú leštené hrany po celom obvode.Varné zóny poskytujú rôzny výkon s rýchlou odozvou. Varné zóny majú výkon

  • Predná ľavá zóna: priemer 20 cm,
  • Zadná ľavá zóna: priemer 20 cm
  • Zadná pravá zóna: priemer 20 mm
  • Zadná pravá zóna: priemer 20 cm

Všetky varné zóny disponujú indikáciou zostatkového tepla, takže predídete popáleniu a vždy budete vedieť, kedy môžete varnú dosku umyť. Praktický časovač umožňuje, aby sa vybraná varná zóna po uplynutí prednastaveného času automaticky vypla. Funkcia detského zámku zabráni deťom meniť určité nastavené hodnoty varnej dosky. Funkcia rozpúšťania pomáha nastaviť optimálnu teplotu pre rozpustenie napr. čokolády bez rizika pripálenia ku dnu nádoby.

W Collection prináša nekonečný komfort pri varení

Nadčasový dizajn radu W Collection spotrebičov Whirlpool dokonale ladí do akejkoľvek kuchyne. Spotrebiče z tejto kolekcie spoločne dokážu vytvoriť jeden zladený celok, ktorý pôsobí veľmi harmonicky.  Spotrebiče W Collection vynikajú kombináciou minimalistického dizajnu a inovatívnych technológií.

Technológia 6. zmysel

Technológia 6.ZMYSEL automaticky nastavuje úroveň využitia energie pre dosiahnutie dokonalých výsledkov varenia. Táto technológia pomáha rýchlo uviesť vodu do bodu varu v hrnci na varnej doske. Po dosiahnutí o tom informuje zvukovým signálom. Bod varu udrží konštantný aj po pridaní napr. cestovín do vody a varí jedlo presne nastavený čas. Po jeho uplynutí sa varná doska automaticky vypne. Táto inteligentná technológia garantuje úsporu až 20 % energie.

Varte podľa svojich predstáv FlexiFull

Indukčné varné dosky Whirlpool novej generáciu umožňujú variť podľa vlastných predstáv. Neobedzujú vás platňami, panvice a hrnce si môžete umiestniť na varnú dosku podľa vlastnej potreby a vôle. Systém automatickej detekcie rozpozná, kde je nádoba umiestnená.

Varte rýchlejšie s Booster

Funkcia Booster zvyšuje výkon varnej zóny, vďaka čomu ohrejete vodu alebo pripravené pokrmy omnoho rýchlejšie. V režime Booster pracuje varná doska niekoľko minút pri zvýšenom výkone, následne sa výkon zníži na prednastavenú hodnotu.

 

Power Management

Indukčná varná doska vám umožňuje variabilné pripojenia podľa použitých ističov. Jej maximálny príkon môžete regulovať a podľa toho ju pripojiť na 230 V alebo 400 V. Sami sa môžete rozhotnúť o výkone vašej varnej dosky: 2,5 kW, 4,0 kW, 6,0 kW alebo 7,2 kW. Po nastavení maximálneho požadovaného výkonu varná doska automaticky rozdeľuje výkon medzi jednotlivé varné zóny tak, aby nebola prekročená maximálna zvolená hodnota.

Pomalé varenie

Funkcia pomalého varenia zabezpečí udržiavanie požadovanej teploty v priebehu pomalého varenia. Zabraňuje pripaľovaniu jedla ku dnu varnej nádoby a zabezpečí tiež dokonalú prípravu obľúbených pokrmov, ktoré si vyžadujú dlhšiu prípravu, napr. dusením.

Udržuje jedlo v teple

Funkcia udržiavania v teple zabezpečí nízku spotrebu energie s výborným výsledkom: váš pokrm udrží teplý a nenechá ho vychladnúť, kým dokončujete ostatné pokrmy.

Pripravte si chutnú kávu

Funkcia Moka umožňuje prípravu chutnej moka kávy v Moka kanvičke. Ihneď ako je káva hotová funkcia vás o tom informuje a automaticky vypína varnú zónu, aby sa káva zbytočne neodparovala.

Kontrola bodu varu

Táto funkcia pomáha uviesť vodu do varu rýchlo. Po dosiahnutí teploty varu vás upozorní zvukový aj optický signál a následne sa voda varí tak, aby sa odparovala v čo najmenšom množstve. Funkcia zároveň upozorní aj v prípade, že sa voda z hrnca odparí a ten zostane prázdny. Nie je potrebné obávať sa, že hrniec nechtiac pripálite.

Ďalšie vlastnosti

Indukcia zohrieva feromagnetické dno hrnca, a nie sklenenú plochu varnej zóny. Elektromagnetické pole prechádza cez sklokeramickú plochu priamo do hrnca, bez zbytočných strát a varenie je tak dokonale efektívne. Ak náhodou pokrm vykypí, čistenie varnej dosky je jednoduché, pretože sa jedlo na dosku nepripáli a neprilepí. Varná doska je bezrámová sklokeramická v čiernom prevedení. Indukčná varná doska má tiež funkciu smaženia, ktorá umožňuje voľbu jednej z troch možností smaženia pokrmov. Po dosiahnutí ideálnej teploty smaženia vás bude informovať zvukový a optický signál. Varná doska stabilizuje teplotu a udržuje ju na rovnakej úrovni aby ste si mohli vychnutnať dokonale pripravené jedlá. Funkcia grilovania slúži pre ideálnu prípravu grilovaných potravín v závislosti od ich hrúbky. Po tom ako je dosiahnutá dokonalá teplota pre grilovania vás varná doska o tom informuje zvukovým signálom, zastabilizuje teplotu a udržuje ju na rovnakej úrovni.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 65 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V, 230 V
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.4 kW

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool SMO 658C/BT/IXL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené