Whirlpool ST U 82 EU


Hĺbka: 65.6 cm, Vstavaný displej: Áno, Kapacita bubna: 8 Kg, Trieda energ.účinnosti: A++, Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo, Typ sušenia: Tepelné čerpadlo,


Cena 429,00 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 539,00 € Zobraziť nápoveď

8,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Whirlpool ST U 82 EU v bielej farbe je zaradená v energetickej triede A++ s využitím technológie FreshCare +, 6.ZMYSEL a 3Dry Technology. Kapacita bubna pre sušenie je 8 kg bielizne. Ovláda sa pomocou centrálneho gombíka a dotyku. Sušička bielizne Whirlpool ST U 82 EU má k dispozícii aj displej s praktickým ukazovateľom zanesenia filtra a ukazovateľom naplnenia zásobníka vody. Maximálna hlučnosť dosahuje 64 dB. Ponúka viacero programov sušenia+ doplnkové funkcie. Pre bezpečnosť je vybavená detskou.

 

 

Praktický spotrebič

Kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Whirlpool ST U 82 EU plnená spredu bude vašim dokonalým pomocníkom. Na jeden krát vysuší až 8 kg bielizne a ponúka viacero programov sušenia + doplnkové funkcie. Jej ovládanie je veľmi jednoduché, pohodlné a intiutívne pomocou centrálneho gombíka a dotyku si zvolíte program a funkcie, ktoré vám práve vyhovujú. Praktický displej zobrazuje priebeh programu a zostatkový čas sušenia. Nechýba ani možnosť odloženého štartu a detská poistka. Nádoba na kondenzovanú vodu  je umiestnená v hornej časti vedľa ovládacieho panela. Pre pohodlné využitie určite oceníte aj ukazovateľ zaneseného filtra a indikátor plného zásobníka vody.

Funkcia FreshCare +

Táto voliteľná funkcia FreshCare+ prevetráva bielizeň po skončení sušenia až po dobu 6 hodín. Jemná sila pary a rotácia bubna osviežuje bielizeň a zároveň bráni tvorbe baktérií v sušičke.

Wave Motion

Je špeciálny asymetrický pohyb bubna, ktorý zabezpečuje rovnomerné rozloženie odevov v bubne a umožňuje ľahký prechod vzduchu cez ich vlákna.

3Dry Technology 

Unikátna vlastnosť 3Dry Technology je prúdenia vzduchu pre dokonalé sušenie. Vnútorná distribúcia vzduchu prechádza cez zadnú stenu, rebrá bubna a bublinkový povrch bubna. S touto unikátnou technológiou docielite perfektné usušenie bielizne.

Využitie tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo využíva zbytkové teplo, vracia ho späť do sušiaceho procesu a teleso ho nemusí zakaždým znovu ohrievať. Vďaka tomu je spotreba nižšia ako u sušičky bez tepelného čerpadla. Vďaka tepelnému čerpadlu, ktorým je spotrebič vybavený je sušička najvýkonnejšia a zároveň vysuší vašu bielizeň pri nižších teplotách a rýchlejšie. 

6.ZMYSEL

Sušička je vybavená technológiou 6.ZMYSEL. Pri sušení je automaticky zaznamenávaná úroveň vlhkosti každej náplne v bubne. Podľa toho sa nastavujú parametre sušenia. Senzory kontrolujú prebiehajúci proces od začiatku až do konca a riadiaca jednotka nastaví čas, výkon sušenia a vďaka tomu sú dosiahnuté optimálne výsledky. Pri využití tejto technológie sa kombinuje skvelý sušiaci výkon a zároveň sa šetrí energia. Napriek šetreniu energie je zaručená maximálna starostlivosť o všetky odevy a textílie.

  • programy: bavlna, syntetika, vlna, jemná bielizeň, džínsy
  • špeciálne programy: džínsy. košele, športové odevy, lôžkoviny, prehozy
  • prídavné funkcie: extra jemné sušenie, rýchle sušenie, extra prevetrávanie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 65.6 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool ST U 82 EU

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené