Whirlpool ST U 93E EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
549,00 €

Pôvodná cena 599,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Whirlpool ST U 93E EU v bielej farbe s čiernymi dverami je zaradená v energetickej triede A+++, využíva FreshCare +. Kapacita bubna pre sušenie je 9 kg bielizne. Ovláda sa pomocou centrálneho gombíka a dotyku. Sušička bielizne Whirlpool ST U 93E EU má k dispozícii aj displej s praktickým ukazovateľom zanesenia filtra a ukazovateľom naplnenia zásobníka vody. Maximálna hlučnosť dosahuje 62 dB. Ponúka viacero programov sušenia+ doplnkové funkcie. Pre bezpečnosť je vybavená detskou poistkou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 8 %

Zvážte aj tento produkt

AEG AbsoluteCare T8DEE68SC AEG AbsoluteCare T8DEE68SC

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii
5-ročná záruka po registrácii

5 (5)

Sušička AEG AbsoluteCare T8DEE68SC je moderný spotrebič, ktorý si pre jeho technológie a ďalšie vlastnosti obľúbite. Technológia tepelného čerpadla ponúka efektívnejší, úspornejší a šetrnejší spôsob sušenia. Sušička je prispôsobená na vysušenie 8 kg bielizne. Reverzný chod bubna sušičky bielizeň rozloží a zabráni jej zamotaniu a pokrčeniu. Jedinečný systém AbsoluteCare bude mať pod kontrolu sušenie v sušičke všetko čo vyperiete od vlny, outdoorové oblečenie alebo vodeodolné kusy, všetky druhy tkanín dostane správny pohyb a teplotu k úplnému sušenia, zatiaľ čo sa uchováva ich kvalita a vzhľad. Neodmysliteľnou funkciou je aj odložený štart a tak môžete sušiť kedykoľvek sa vám to časovo hodí. Oceníte extra veľký prehľadný LCD displej v českom jazyku pre jednoduché nastavenie. Pozícia a kapacita kondenzačnej nádržky: ľavá strana predného panelu, 5.28 l.

Základné parametre

  • Hĺbka: 63,6 cm
  • Vstavaný displej: Áno
  • Kapacita bubna: 8 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický spotrebič

Kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Whirlpool ST U 93E EU plnená spredu bude vašim dokonalým pomocníkom. Na jeden krát vysuší až 9 kg bielizne a ponúka viacero programov sušenia+ doplnkové funkcie. Jej ovládanie je veľmi jednoduché, pohodlné a intiutívne pomocou centrálneho gombíka a dotyku si zvolíte program a funkcie, ktoré vám práve vyhovujú. Praktický displej zobrazuje priebeh programu a zostatkový čas sušenia. Nechýba ani možnosť odloženého štartu a detská poistka. Nádoba na kondenzovanú vodu je umiestnená v hornej časti vedľa ovládacieho panela. Pre pohodlné využitie určite oceníte aj ukazovateľ zaneseného filtra a indikátor plného zásobníka vody.

Funkcia FreshCare +

Táto voliteľná funkcia FreshCare+ prevetráva bielizeň po skončení sušenia až po dobu 6 hodín. Jemná sila pary a rotácia bubna osviežuje bielizeň a zároveň bráni tvorbe baktérií v sušičke.

Využitie tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo využíva zbytkové teplo, vracia ho späť do sušiaceho procesu a teleso ho nemusí zakaždým znovu ohrievať. Vďaka tomu je spotreba nižšia ako u sušičky bez tepelného čerpadla. Vďaka tepelnému čerpadlu, ktorým je spotrebič vybavený je sušička najvýkonnejšia a zároveň vysuší vašu bielizeň pri nižších teplotách a rýchlejšie. Navyše je potrebné spomenúť aj mimoriadnu energetickú úsporu.

6.ZMYSEL

Sušička je vybavená technológiou 6.ZMYSEL. Pri sušení je automaticky zaznamenávaná úroveň vlhkosti každej náplne v bubne. Podľa toho sa nastavujú parametre sušenia. Senzory kontrolujú prebiehajúci proces od začiatku až do konca a riadiaca jednotka nastaví čas, výkon sušenia a vďaka tomu sú dosiahnuté optimálne výsledky. Pri využití tejto technológie sa kombinuje skvelý sušiaci výkon a zároveň sa šetrí energia. Napriek šetreniu energie je zaručená maximálna starostlivosť o všetky odevy a textílie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 65,6 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 9 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 84,9 cm
Hĺbka: 65,6 cm
Hmotnosť: 44 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
Programy sušenia: Rýchlé sušenie, Jemné, Jeans
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A +++
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Energetické údaje

Trieda účin.sušenia: A

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 62 dB

Ostatné

Kód produktu: 869991599090

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore