Whirlpool SW8 AM2C XR 2

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Výška: 187.5 cm, Celkový čistý objem: 364 L, NoFrost (chladnička): Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 539,00 €

Zľava 7 % z pôvodnej ceny: 579,00 € Zobraziť nápoveď

10,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Jednodverová chladnička Whirlpool SW8 AM2C XR 2 v nerezovom prevedení je vybavená technológiou 6.ZMYSEL Fresh Control, ktorá aktívne kontroluje vnútornú vlhkosť pre štyrikrát dlhšiu čerstvosť potravín, ideálnu teplotu obnovuje až päťkrát rýchlejšie. Ovládanie chladničky je elektronické pomocou tlačidiel. Celkový objem dosahuje 364 l. Disponuje funkciou superchladenia. Vnútorné vybavenie jednodverovej chladničky Whirlpool SW8 AM2C XR 2 je tvorené LED žiarovkou, 5 sklenenými poličkami z toho sú 4 nastaviteľných, 2 zásuvkami na ovocie a zeleninu a 5 poličkami vo dverách. Hlučnosť: 38 dB.

Whirlpool SW8 AM2C XR 2

Táto praktická jednodverová chladnička poskytuje dostatočne veľký vnútorný priestor pre potraviny. Jej celkový využiteľný objem je až 364 l, čo je zárukou dostatočného miesta pre každú skladovanú potravinu. Maximálna hlučnosť dosahuje iba 38 dB, takže vás zaručene nebude rušiť nadmerným hlukom. Technológia 6.ZMYSEL Fresh Control aktívne kontroluje vnútornú vlhkosť. Vnútorné vybavenie chladničky je naozaj veľmi bohaté. Disponuje: 5 sklenenými poličkami z toho sú 4 nastaviteľných, 2 zásuvkami na ovocie a zeleninu a 5 poličkami vo dverách. 

6.ZMYSEL Fresh Control

6.ZMYSEL Fresh Control aktívne kontroluje vlhkosť s cieľom zachovať ideálnu úroveň 70 až 85%, ktorá je základom dlhodobej sviežosti. 

  • 5x rýchlejšie obnovuje správnu teplotu po každej zmene;
  • vytvára dokonalé prostredie pre sviežosť v celom vnútornom priestore chladničky
  • 4x predlžuje dobu skladovania oproti bežným chladničkám.

Antibacterial/ Microban

Microban/Hygiene+ technológia využíva špeciálny filter, ktorý vytvára v priestore chladničky hygienicky čisté prostredie. Pach, prach a baktérie vo vnútri chladničky sú tak vďaka cirkulácii vzduchu zachytené vo filtri, čím sa znižuje ich výskyt. Filter je potrebné vymeniť každých 6 mesiacov (potreba výmeny je signalizovaná aj na LCD displeji).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 187.5 cm
Celkový čistý objem 364 L
NoFrost (chladnička) Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool SW8 AM2C XR 2

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené