Whirlpool T TNF 8211 OX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
579,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 23,16 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Whirlpool T TNF 8211 OX v nerezovej farbe s mrazničkou navrchu a MultiFlow systémom chladenia. Vybavená je 6.Zmyslom NoFrost. Zaradená je do energetickej triedy A+. Ovládanie je elektronické prostredníctvom tlačidiel. K dispozícii je aj detská poistka. Hlučnosť dosahuje 43 dB. Chladiaca časť v objeme 322 l s automatickým odmrazovaním a funkciou superchladenia má vnútorné vybavenie, ktoré tvoria 4 sklenené poličky z toho 3 nastaviteľné, lahôdková zásuvka, plastová zásuvka na ovocie, 4 dverové poličky a poistka fliaš. Mraznička v objeme 101 l je umiestnená hore má k dispozícii tlačidlo rýchleho zmrazovania a rýchlozmrazovací priestor a 1 polica. Jej mraziaci výkon dosahuje 5 kg / 24 h. s odolnosťou voči výpadku prúdu až 15 hodín. Kombinovaná chladnička Whirlpool T TNF 8211 OX má v mrazničke výrobník ľadu Twister.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Liebherr CTPesf 3316 Liebherr CTPesf 3316

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Kombinovaná chladnička Liebherr CTPesf 3316 v striebornej farbe je zaradená v energetickej triede A++ . Mraziaca časť tejto dvojdverovej chladničky sa nachádza v hornej časti a jej objem 76 l. Vo vnútri sa nachádza 1 sklenená polička. Disponuje jedným kompresorom, dvomi chladiacimi okruhmi, hlučnosťou 40 dB. Chladiaca časť má objem 236 l. Vnútornú výbavu tvorí 5 sklenených políc, z toho 4 výškovo nastaviteľné a 1 deliteľná, 4 dverové poličky a zásobník na vajíčka, v dolnej časti sa nachádza priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 176,1 cm
 • Hĺbka: 63 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Systém Multiflow

Kombinovaná chladnička Whirlpool T TNF 8211 OX prichádza s novým rozmerom inovácie. Jej minimalistický tvar a ladné krivky dvier boli navrhnuté tak, aby vo vašej kuchyni vytvorili jednoduchý kompaktný vzhľad. Moderná zapustená rukoväť s kvalitnou povrchovou úpravou dotvára elegantný celok Jej vzhľad doplní dizajn modernej kuchyne. Systém Muliflow neustále rovnomerne distribuje chladný vzduch v celom chladiacom priestore a v spolupráci so senzormi ho usmerňuje do priestorov, kde je to práve potrebné, čím optimalizuje spotrebu energie.

Mraziaca časť

Mraznička  v objeme 101 litrov, umiestnená v horenej časti sa odmrazuje NoFrost systémom. Jej mraziaci výkon dosahuje 5 kg / 24 hod s odolnosťou voči výpadku prúdu až 15 hodín. Mrazené potraviny môžete skladovať v priestore predelenom sklenenou policou. K dispozícii je tlačidlo rýchleho zmrazovania, rýchlozmrazovací priestor a výrobník ľadu Twister

Chladiaca časť

Celkový využiteľný objem chladiaceho priestoru dosahuje 322 l. Vnútorné vybavenie chladničky s funkciou Suprchladenia tvoria 4 sklenené police (z toho 3 sú nastaviteľné), 1 priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny, 1 lahôdková zásuvka, poistka fliaš a 4 dverové poličky. Chladiaca časť je umiestnená v dolnej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. V pravidelných intervaloch počas rozmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody a tá následne steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa potom vyparuje. Chladnička je osvetlená LED žiarovkami. Ventilátor v chladničke rovnomerne distribuuje chladný vzduch po celom vnútornom priestore a vďaka účinnej filtrácii udržiava vzduch hygienicky čistý.

6. zmysel

Technológia 6.Zmysel NoFrost neustále kontroluje vlhkosť v chladničke s cieľom zachovať jej ideálnu úroveň 70 - 85 %, ktorá je základom dlhodobej sviežosti potravín. 5 krát rýchlejšie obnovuje správnu teplotu po každej zmene a zároveň vytvára dokonalé prostredie pre sviežosť v každom kúte chladničky. Až 4-násobne predlžuje dobu skladovania oproti ostatným chladničkám.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 70 cm
Výška: 180 cm
Hĺbka: 72,5 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 70 cm
Výška: 180 cm
Hĺbka: 72,5 cm
Hmotnosť: 78 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+
Ročná spotreba energie: 377 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 15 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: hore
Čistá kapacita mrazničky: 101 L
Mraziaci výkon: 5 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 423 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 322 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: 859990953220

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore