Whirlpool TDLRS 6230SS EU/N


Maximálna hlučnosť: 59 dB, Kapacita bubna: 6 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 339,00 €

Zľava 17% z pôvodnej ceny: 409,00 € Zobraziť nápoveď

6,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Zhora plnená práčka Whirlpool TDLRS 6230SS EU/N v striebornom prevedení. Kapacita bubna pre pranie je 6kg bielizne. Otáčky odstreďovania dosahujú maximálne 1200 ot/min. Ponúka 9 pracích programov: Aqua eco, jemná bielizeň, Eco 40-60, Eco Bavlna, vlna, džínsy, zmiešaná bielizeň, športové odevy, syntetika. Prídavné funkcie: farby 15°, rýchly, intenzívne plákanie. Technológia 6.ZMYSEL práčky Whirlpool TDLRS 6230SS EU/N rozpoznáva veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastavuje zdroje, pritom neustále monitoruje prací cyklus pre zachovanie optimálneho výkonu. Maximálna hlučnosť pri praní  je 59 dB a maximálna hlučnosť pri odstreďovaní je 76 dB.

Jednoduchá klasika

Ušetrite na energii a vode. Zhora plnená výkonná práčka Whirlpool TDLRS 6230SS EU/N, zaručuje skutočne ekonomicky výhodné pranie. Nenáročná práčka dokáže naraz vyprať až 6 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje 1200 otáčok za minútu. Navyše vás práčka pri praní takmer neruší, keďže jej hlučnosť nepresahuje 59 dB pri praní a 76 dB pri odstreďovaní. Ukazovatele zanesenia filtra, pripojenia vody, privolania servisu, alebo systém, ktorý vyrovnáva nestabilitu, zaručujú dlhú životnosť práčky a predchádzajú jej rýchlemu opotrebovaniu.

  • Veľké plniace otvory dávkovača umožňujú jednoduchšiu kontrolu množstva pridávaných prostriedkov.

Pracie programy

Výkonná práčka ponúka 9 pracích programov, kde si okrem bežných programov na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemnú bielizeň môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Samozrejmosťou je možnosť predprania, plákania, odstreďovania alebo vyčerpávania. Práčka disponuje aj voľbou odložený štart. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený.

  • Pracie programy: Aqua eco, jemná bielizeň, Eco 40-60, Eco Bavlna, vlna, džínsy, zmiešaná bielizeň, športové odevy a syntetika.
  • Prídavné možnosti: Farby 15°, odložený štart, predpranie, prevetrávanie bielizne, intenzívne plákanie a odstreďovanie.
  • Funkcie: štart/pauza, reset/vyčerpávanie, detská poistka

2

6. ZMYSEL

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

Odložený štart

Moderná práčka Whirlpool TDLRS 6230SS EU/N je vybavená funkciou odloženého štartu, ktorú určite využijete v prípade, že vašu práčku budete chcieť ovládať kedykoľvek počas dňa. Zhora plnená práčka je praktická aj vďaka tlačidlu štart/pauza, ktoré môžete kedykoľvek využiť na spustenieprerušenie alebo zrušenie zvoleného programu.

Dlhodobo žiarivé farby

Funkcia Colour 15° v práčkach zabezpečuje efektívne pranie rôznych druhov bielizne rôznych farieb pri spoločnóm praní bez vzájomného pofarbenia sa. Zistíte, že pranie pri 15°C môže byť rovnako účinné ako pranie pri teplote 40°C.

Perfektná sviežosť športového odevu

Program je určený pre pranie ľahko znečisteného športového oblečenia, ako sú tepláky, ponožky alebo šortky. Odporúčame tiež používať tekutý prací prostriedok v množstve vhodnom pre polovicu náplne.

Venujte pozornosť praniu vlnených odevov

S programom "Vlna" môžete prať všetko vaše vlnené oblečenie, aj keď je označené nápisom "pranie v rukách". Aby ste dosiahli optimálne výsledky, použite špeciálne pracie prostriedky určené pre rpanie vlny a neprekračujte maximálnu náplň práčky pre daný program

SoftOpening

SoftOpening otvárania dverí práčky umožňuje ľahšie vkladanie a vyberanie bielizne ako kedykoľvek predtým. Bubón otvoríte jedným dotykom, čo je v okamžiku, keď máte plné ruky bielizne, neskutočne pohodlné.

Vyrovnávanie nestability

Vďaka tomuto vyrovnávaciemu systému sa už viac nemusíte obávať hlučného vibrovania a ani toho, že vaša práčka pri odstreďovaní bude strácať svoju stabilitu. S touto práčkou si tak môžete počas prania užívať ničím nerušenú domácnosť.

1

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 59 dB
Kapacita bubna 6 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool TDLRS 6230SS EU/N

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené