Whirlpool TDLRS 7222BS EU/N


Maximálna hlučnosť: 49 dB, Kapacita bubna: 7 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min., Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 439,00 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 549,00 € Zobraziť nápoveď

8,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Zhora plnenou práčkou Whirlpool TDLRS 7222BS EU/N v striebornom prevedení naraz vyperiete až 7 kg špinavej bielizne. Disponuje intuitívnym ovládaním a 6. zmyslom. Ponúka 14 pracích programov. Oceníte špeciálny program pre rýchle pranie. Za 30 minút je bielizeň vypratá a pripravená na zavesenie. Najväčšou prednosťou práčky Whirlpool TDLRB 65332BS EU/N je inovatívna technológia ZEN, čo znamená menšiu vibráciu a nižší hluk ako aj vyššiu efektívnosť a spoľahlivosť. . Maximálna hlučnosť pri praní  je 49 dB a maximálna hlučnosť pri odstreďovaní je 74 dB. Otáčky odstreďovania sú maximálne 1200 ot/min.

Jednoduchá klasika

Ušetrite na energii a vode. Zhora plnená výkonná práčka Whirlpool TDLRS 7222BS EU/N   so supertichým ZEN motorom s priamym pohonom bubna práčky/ZEN DirectDrive, zaručuje skutočne ekonomicky výhodné pranie. Nenáročná práčka dokáže naraz vyprať až 7 kg bielizne. Odstreďovanie dosahuje 1200 otáčok za minútu. Najväčšou prednosťou práčky je inovatívna technológia ZEN, čo znamená menšiu vibráciu a nižší hluk ako aj vyššiu efektívnosť a spoľahlivosť. Jej hlučnosť nepresahuje 49 dB pri praní a 74 dB pri odstreďovaní. Ukazovatele zanesenia filtra, pripojenia vody, privolania servisu, alebo systém, ktorý vyrovnáva nestabilitu, zaručujú dlhú životnosť práčky a predchádzajú jej rýchlemu opotrebovaniu. Veľké plniace otvory dávkovača umožňujú jednoduchšiu kontrolu množstva pridávaných prostriedkov.

Technológia ZEN

Hľadáte dokonalosť? Túžite po pokoji? Vďaka jedinečnej technológii ZEN spoločnosti Whirlpool ponúkajú zhora plnené práčky vysoký výkon takmer v absolútnom tichu: dokonalé podmienky pre plnohodnotnú relaxáciu cez deň alebo v noci. Inovatívna technológia ZEN nahrádza tradičný remeňový pohon vysoko výkonným trakčným motorom, ktorý bubon otáča priamo, nie prevodmi. Výsledkom je najlepšia odstreďovacia schopnosť vo svojej triede pri nízkych otáčkach odstreďovania, čo znamená menšiu vibráciu a nižší hluk ako aj vyššiu efektívnosť a spoľahlivosť.

6. ZMYSEL

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky a zvoliť program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

Jednoduché otváranie

SoftOpening zabezpečí mäkkší pohyb otvárania dverí práčky. Naplňte a vyberte bielizeň jednoduchšie. Táto funkcia umožňuje otvárať bubon jedným dotykom, čo zaručene oceníte v prípade, že máte plné ruky bielizne.

 

Pracie programy

Výkonná práčka ponúka 14 pracích programov, kde si okrem bežných programov  môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Samozrejmosťou je možnosť predprania, plákania, odstreďovania alebo vyčerpávania. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený.

  • programy: bavlna, jemná bielizeň, Eco Bavlna, vlna, džínsy, šport, AquaEco 19 litrov, krátky 30°/30´, syntetika
  • prídavné funkcie: prevetrávanie bielizne, farby 15°, rýchly, intenzívne plákanief
  • funkcie: štart/pauza, detská poistka, zrušenie nastavenia, odložený štart/koniec a nastaviteľná teplota

3

Odložený štart

Moderná práčka Whirlpool TDLRS 7222BS EU/N je vybavená funkciou odloženého štartu, ktorú určite využijete v prípade, že vašu práčku budete chcieť ovládať kedykoľvek počas dňa. Zhora plnená práčka je praktická aj vďaka tlačidlu štart/pauza, ktoré môžete kedykoľvek využiť na spustenieprerušenie alebo zrušenie zvoleného programu.

Dlhodobo žiarivé farby

Funkcia Farby15° v práčkach zabezpečuje efektívne pranie rôznych druhov bielizne rôznych farieb pri spoločnóm praní bez vzájomného pofarbenia sa. Zistíte, že pranie pri 15°C môže byť rovnako účinné ako pranie pri teplote 40°C.

Perfektná sviežosť športového odevu

Program je určený pre pranie ľahko znečisteného športového oblečenia, ako sú tepláky, ponožky alebo šortky. Odporúčame tiež používať tekutý prací prostriedok v množstve vhodnom pre polovicu náplne.

Obľúbené džínsové oblečenie

Tento program bude veľmi užitočný na pranie všetkých odevov z džínsoviny, čo pomôže zachovať ich farbu a atraktívny vzhľad dlhšie.

Venujte pozornosť praniu vlnených odevov

S programom "Vlna" môžete prať všetko vaše vlnené oblečenie, aj keď je označené nápisom "pranie v rukách". Aby ste dosiahli optimálne výsledky, použite špeciálne pracie prostriedky určené pre pranie vlny a neprekračujte maximálnu náplň práčky pre daný program.

Prevetrávanie bielizne

Funkcia Prevetrávanie bielizne po skončení programu prevetráva bielizeň v pravidelných intervaloch, čím uchováva sviežosť bielizne a je vhodná, ak nemôžete bielizeň vybrať z práčky ihneď po ukončení prania. Funkcia je aktivovaná na 6 hodín.

Drum Up

Funkcia Drum Up vám pomôže ľahko vybrať bielizeň z práčky. Po skončení cyklu sa bubon práčky automaticky premiestni dohora.

Vyrovnávanie nestability

Vďaka tomuto vyrovnávaciemu systému sa už viac nemusíte obávať hlučného vibrovania a ani toho, že vaša práčka pri odstreďovaní bude strácať svoju stabilitu. S touto práčkou si tak môžete počas prania užívať ničím nerušenú domácnosť.

1

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 49 dB
Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool TDLRS 7222BS EU/N

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené