Whirlpool W5 811E OX 1


Šírka: 59.5 cm, Výška: 188.9 cm, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 329,00 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 349,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Whirlpool W5 811E OX 1 v nerezovom prevedení so 6. zmyslom je ovládaná elektrickými tlačidlami. Celkový využiteľný objem chladničky je 339 l. Chladiaci priestor s automatickým odmrazovaním a funkciou Superchladenia je umiestnený hore s objemom 228 l. Vnútorný priestor tvorí: LED osvetlenie, 4 sklenené poličky, 1 plastová zásuvka na ovocie a zeleninu, kovová polica na fľaše a 3 dverové poličky. Objem mraziaceho priestoru dosahuje 111 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 5 kg /24 hod. Disponuje 3 priehľadnými plastovými zásuvkami. Hlučnosť kombinovanej chladničky Whirlpool W5 811E OX 1 dosahuje 39 dB.

Whirlpool W5 811E OX 1

Kombinovaná chladnička Whirlpool v nerezovom prevedení s integrovaným horizontálnym madlom má výšku 188,9 cm. Do chladničky s objemom 228litrov sa zmestí nákup pre celú vašu rodinu. Vo vnútri chladničky nájdete 4 police z toho 3 nastavitelné a jeden box ideálny pre uskladnenie ovocia a zeleniny. Vo dverách chladničky nájdete ešte ďalšie 3 poličky. Integrovaná rukoväť je veľmi estetická a praktická, zabezpečí pohodlné otváranie dverí chladničky.

*Obrázok je ilustračný.

 

6.ZMYSEL

Technológia 6.ZMYSEL zabezpečuje stálu kontrolu teploty a vlhkosti v reálnom čase, okamžite sa prispôsobí výkyvom a udržiava vhodné podmienky pre zachovanie čerstvosti skladovaných potravín. Dokáže znížiť výkyvy teploty aj v mrazničke a redukuje popáleniny mrazom, čím chráni kvalitu mrazených potravín. 

Rýchle chladenie

Funcia rýchle chladenie zabezpečí dlhšiu čerstvosť potravín, tým že v omnoho kratšom čase dosiahne optimálnu teplotu vo vnútri chladničky. 

Odmrazovanie chladničky

Chladnička sa automaticky rozmrazuje v pravidelných intervaloch. Počas rozmrazovaia sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza - voda z nej steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa odparí.

LED

Celý vnútorný priestor chladničky je osvetlený za pomoci LED.

*Obrázok je ilustračný.

 

Predĺžená záruka a spoľahlivosť

S dodatočnou zárukou na kompresor 6. ZMYSEL si môžete byť istí, že vaša chladnička bude pracovať spoľahlivo.

LessFrost

Technológia LessFrost sa vyznačuje tým, že námraza sa vytvára len po stenách. Výparník je ovinutý okolo vonkajšej steny mrazničky, čím je výrazne uľahčené jej rozmrazovanie a skracuje sa tak celkový čas procesu rozmrazovania. Technológia LessFrost tiež uľahčuje otváranie, zatváranie a vyberanie potravín zo zásuviek. V prípade potreby rozmrazovania mrazničky je potrebné vybrať kolektor ľadu v hornej časti mrazničky a opláchnuť ho pod tečúcou vodou na 1 minútu 1x do mesiaca.

Mraznička s LessFrost

V mrazničke s objemom 111 litrov sa nachádzajú 3 priehľadné zásuvky. Mraziaci výkon mrazničky je 5 kg/24 hodín. V prípade poruchy alebo výpadku prúdu je akumulačná doba až 24 hodín takže sa nemusíte obávať rozmrazenia a pokazenia potravín. Technológia LessFrost eliminuje tvorbu námrazy na bočných stenách mrazničky, čo znamená, že ju nemusíte často odmrazovať.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 188.9 cm
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool W5 811E OX 1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené