Whirlpool W5 921C W

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Vystavené kusy v 1 predajni

Cena:
379,00 €

Pôvodná cena 419,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Whirlpool W5 921C W v bielom prevedení so 6. zmyslom má dotykové ovládanie. Celkový využiteľný objem chladničky je 371 l. Chladiaci priestor s automatickým odmrazovaním a funkciou Superchladenia je umiestnený hore s objemom 260 l. Vnútorný priestor tvorí: LED osvetlenie, 4 sklenené poličky, 1 plastová zásuvka na ovocie a zeleninu a 4 dverové poličky. Objem mraziaceho priestoru dosahuje 111 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 12 kg /24 hod. Disponuje 3 priehľadnými plastovými zásuvkami. Hlučnosť kombinovanej chladničky Whirlpool W5 921C W dosahuje 39 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 10 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

LG GBB71PZDZN LG GBB71PZDZN

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (3)

Kombinovaná smart chladnička LG GBB71PZDZN vo farbe Platinum silver. Total No Frost chladnička má objem chladiacej časti 234 l a mraziacej časti 107 l. Disponuje rozšíreným prúdením chladného vzduchu MultiAirFlow, a tiež ochranu dverového tesnenia proti plesniam. Kombinovanú smart chladničku môžete ovládať prostredníctvom Wi-Fi a SmartThinQ na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. Chladiaca časť je vybavená 1 policou s kovovým dekorom a 1 sklopnou policou, 2 zásuvkami: 1 Fresh Balancer, 1 Fresh Converter a 3 dverovými policami. Nechýbajú držiak na víno - na 2 fľaše a na vajíčka. Mraziaca časť, umiestnená dole má 3 priehľadné plastové zásuvky (z toho 1 Big Box) a 1 drôtenú poličku. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulačná doba 16 hodín. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky LG GBB71PZDZN dosahuje 36 dB. Je tiež vybavená funkciami rýchleho chladenia a mrazenia, detskou zámkou, Eco Friendly režimom a alaromom otvorených dverí.

Základné parametre

  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 186 cm
  • Dvojokruhový NoFrost: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Šikovný spotrebič

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Whirlpool W5 921C W sa zaraďuje medzi spotrebiče, ktoré sa využívajú každodenne. Preto iste oceníte funkcie a možnosti, ktoré spotrebič ponúka. Vďaka chladničke uskladníte potraviny dlhší čas v pôvodnej kvalite a nebude musieť denne nakupovať čerstvé potraviny. V chladničke či mrazničke potraviny vydržia dostatočne dlhý čas a použijete ich vtedy keď to budete potrebovať. Integrovaná rukoväť je veľmi estetická a praktická, zabezpečí pohodlné otváranie dverí chladničky.

6.Zmysel Control udrží potraviny dlhšie čerstvé

Technológia 6.ZMYSEL Control zaručuje stálu kontrolu teploty v reálnom čse, okamžite sa prispôsobí výkyvom teploty a udržiava ju pre zachovanie čerstvosti skladovaných potravín. Pritom dodatočne znižuje výkyvy teploty aj v mrazničke a redukuje popáleniny mrazom. Chránené sú tak aj mrazené potraviny od straty kvality a farby.

Direct Cool LessFrost

Technológia LestFrost sa vyznačuje tým, že námraza sa vytvára len po stenách. Výparník je ovinutý okolo vonkajšej steny mrazničky, čím je výrazne uľahčené jej rozmrazovanie a skracuje sa tak celkový čas procesu rozmrazovania. Technológia LessFrost tiež uľahčuje otváranie, zatváranie a vyberanie potravín zo zásuviek. V prípade potreby rozmrazovania mrazničky je potrebné vybrať kolektor ľadu v hornej časti mrazničky a opláchnuť ho pod tečúcou vodou na 1 minútu 1x do mesiaca.

Chladnička

Chladiaca časť je umiestnená v hornej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. V pravidelných intervaloch počas rozmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody a tá následne steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa potom vyparuje.  Vnútorný priestor tvoria 4 sklenené poličky z toho 4 nastaviteľné, 1 plastová zásuvka zásuvka na ovocie a zeleninu, 4 dverové poličky ako aj drôtená polica na fľaše. Objem chladničky je 260 litrov. Celý vnútorný priestor chladničky je osvetlený za pomoci LED. Funcia Rýchle chladenie zabezpečí dlhšiu čerstvosť potravín, tým že v omnoho kratšom čase dosiahne optimálnu teplotu vo vnútri chladničky. Podobne aj funkcia "párty mód" ponúka možnosť na displeji chladničky jednoduchým spôsobom aktivovať ju. Vďaka nej je využívaná cirkulácia studeného vzduchu v chladničke, čo zabezpečí dokonale vychladené nápoje.

Fresh Box+ s reguláciou vlhosti

Vďaka zásuvke Fresh Box+ je možné si prispôsobovať stupeň vlhkosti v jej intriéri. Jednoducho posuňte ovládač a vaše ovocie a zelenia budú čerstvé až po dobu 15 dní. Zásuvka tak vytvorí dokonalé podmienky pre skladovanie ovocia a zeleniny.

Mraznička

V mrazničke s objemom 111 litrov sa nachádzajú 3 priehľadné zásuvky. Mraziaci výkon mrazničky je 12 kg/24 hodín. V prípade poruchy alebo výpadku prúdu je akumulačná doba až 24 hodín takže sa nemusíte obávať rozmrazenia a pokazenia potravín.

Modernými funkciami nabitá

Vďaka modernej funkcii 6. zmysel budú uskladnené potraviny dlho čerstvé. Táto technológia zaznamenáva každú zmenu teploty, ktorá nastane po otvorení dvierok a až 5x rýchlejšie, v porovnaní s bežnou chladničkou, tento teplotný rozdiel vyrovná. Chytré senzory vnútri zaznamenajú každú zmenu teploty a vyšlú signál do kontrolného centra, ktoré sa postará o to, aby sa teplota vrátila na pôvodnú úroveň čo najrýchlejšie. Aj mraznička sa môže pochváliť modernou a užitočnou funkciou, ktorou je LessFrost systém. Vďaka tomuto systému je námraza na stenách mrazničky redukovaná a nedochádza teda k výraznej námraze a vy sa nemusíte zaoberať odmrazovaním.

Pripojené súbory

IL_SK_2051086 [*.pdf, 46.73 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 201,1 cm
Dvojokruhový NoFrost: Nie
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 201,1 cm
Hĺbka: 66,3 cm
Hmotnosť: 72 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Nie
Displej na dvierkach: Nie

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 111 L
Mraziaci výkon: 12 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 371 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 260 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 249 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 24 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Funkcie

No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ostatné

Kód produktu: 859991602840

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore