Whirlpool W5 921E OX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
369,00 €

Pôvodná cena 419,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Whirlpool W5 921E OX v nerezovom prevedení s elektronickým ovládaním je zaradená do energetickej triedy A++. Vďaka systému Direct Cool LessFrost je odmrazovanie mrazničky jednoduchšie. Príslušenstvo StopFrost je navrhnuté pre zber časti námrazy v mrazničke, jeho čistenie je jednoduché. Tento model dokáže bezpečne skladovať vaše potraviny aj pri dlhšom výpadku prúdu až 24 hodín. Súčasťou vybavenia chladničky sú praktické sklenené poličky, priečinky vo dverách a zásuvka FreshBox. Technológia 6. Zmysel aktívne kontroluje vnútornú vlhkosť chladničky Whirlpool W5 921E OX a zabezpečí 4 x dlhšiu čerstvosť potravín a po otvorení chladničky sa 5 x rýchlejšie obnovuje pôvodná teplota. Hlučnosť chladničky dosahuje 39 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 12 %

Zvážte aj tento produkt

Samsung RB37J5225SS/EF Samsung RB37J5225SS/EF

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

5 (15)

Kombinovaná chladnička Samsung RB37J5225SS/EF vám prináša nový, dômyselný dizajn, poskytujúci dostatok priestoru pre všetky vaše potraviny, a systém viacerých moderných technológií, ktoré sa postarajú o ich lepšie skladovanie. Chladnička Samsung RB37J5225SS/EF je vyrobená z nerezu v striebornej farbe, s vnútorným objemom 367 litrov. Vo vnútri sa nachádzajú systematicky usporiadané poličky a priehradky, ktoré vám umožnia prehľadne a pohodlne uskladniť všetky vaše potraviny. Nájdete tam priehradku na mliečne výrobky, vajcia alebo na víno. Šírka: 59,5 cm Hĺbka: 67,5 cm Výška: 201 cm.

Základné parametre

  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 201 cm
  • Hĺbka: 67,5 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Šikovný spotrebič

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Whirlpool W5 921E OX sa zaraďuje medzi spotrebiče, ktoré sa využívajú každodenne. Preto iste oceníte funkcie a možnosti, ktoré spotrebič ponúka. Vďaka chladničke uskladníte potraviny dlhší čas v pôvodnej kvalite a nebude musieť denne nakupovať čerstvé potraviny. 

6.ZMYSEL Control

Technológia 6.ZMYSEL Control zaručuje stálu kontrolu teploty a vlhkosti v reálnom čase, okamžite sa prispôsobí výkyvom a udržiava vhodné podmienky pre zachovanie čerstvosti skladovaných potravín. Pritom dodatočne znižuje výkyvy teploty aj v mrazničke a redukuje popáleniny mrazom. Chránené sú tak aj mrazené potraviny od straty kvality a farby.

Direct Cool LessFrost

Technológia LessFrost má výparník obtočený okolo vonkajšej steny mrazničky. To výrazne uľahčuje rozmrazovanie a skracuje čas procesu odmrazovania. Námraza sa vytvára len na stenách. LessFrost technológia uľahčuje otváranie, zatváranie a vyberanie potravín zo zásuviek. Pri rozmrazovaní je potrebné jednoducho vybrať kolektor ľadu v hornej časti mrazničky a opláchnuť ho pod tečúcou vodou na 1 minútu raz za mesiac.

Chladnička

Chladiaca časť je umiestnená v hornej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. V pravidelných intervaloch počas rozmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody a tá následne steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa potom vyparuje.  Vnútorný priestor tvorí 5 sklenených poličiek z toho 4 nastaviteľné, 1 plastová zásuvka FreshBox na ovocie a zeleninu a 4 dverové poličky.  Objem chladničky je 261 litrov. Celý vnútorný priestor chladničky je osvetlený za pomoci LED. Funkcia rýchleho chladnenia zabezpečí dlhšiu čerstvosť potravín. V kratšom čase je schopná dosiahnuť optimálnu teplotu v chladiacom priestore. Celkový elegantný dizajn chladničky podčiarkuje v neposlednom rade integrovaná rukoväť. Otváranie je veľmi praktické, pohodlné a nenápadne sa adaptuje do celkového interiéru.

Fresh Box + s reguláciou vlhkosti

Priehľadka Fresh Box+ s reguláciou vlhkosti umožňuje prispôsobiť stupeň vlhkosti posunutím ovládača. Uložené ovocie a zelenina tak zostanú dlhšie čerstvé.

Mraznička

V mrazničke s objemom 111 litrov sa nachádzajú 3 priehľadné zásuvky. Mraziaci výkon mrazničky je 5 kg/24 hodín. V prípade poruchy alebo výpadku prúdu je akumulačná doba až 24 hodín takže sa nemusíte obávať rozmrazenia a pokazenia potravín.  Aj mraznička sa môže pochváliť modernou a užitočnou funkciou, ktorou je StopFrost systém.

 

Pripojené súbory

Návod v slovenčine W5 921E OXSK (stiahnuť) [*.pdf, 2.26 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 201,1 cm
Hĺbka: 65,5 cm
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 201,1 cm
Hĺbka: 65,5 cm
Hmotnosť: 70 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 253 kWh
Klimatická trieda: N-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 24 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 111 L
Mraziaci výkon: 5 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 372 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 261 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Ostatné

Kód produktu: 85999157406

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore