Whirlpool W7 811I W

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
379,00 €

Pôvodná cena 419,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,58 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Whirlpool W7 811I W v bielom prevedení s MultiFlow systémom chladenia. Ovládanie chladničky elektronické pomocou tlačidiel. Celkový využiteľný objem chladničky je 333 l. Chladiaci priestor s automatickým odmrazovaním a funkciou Superchladenia je umiestnený hore s objemom 229 l. Vnútorný priestor tvorí: LED osvetlenie, 3 sklenené poličky z toho 2 nastaviteľné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou - Activ 0°, 1 plastová zásuvka na ovocie a zeleninu, 4 dverové poličky. Objem mraziaceho priestoru dosahuje 104 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 10 kg/24 hod. Disponuje 2 priehľadnými plastovými košmi. Mraznička sa odmrazuje NoFrost systémom. Hlučnosť kombinovanej chladničky Whirlpool W7 811I W dosahuje 40 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 10 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: F

Zvážte aj tento produkt

Liebherr CN 4313 Liebherr CN 4313

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

5 (1)

Kombinovaná chladnička Liebherr CN 4313 s mrazničkou. Vďaka technológii VarioSpace sa do nej zmestí skutočne veľké množstvo rôznych potravín a nápojov. Po otvorení chladničky vás milo prekvapí dômyselne usporiadaný systém poličiek, priehradok a zásuviek. Celkový využiteľný objem chladničky aj mrazničky je 304 litrov. Chladnička 209 litrov a mraznička ponúka 101 litov. Výhodou je i mraziaci výkon, ktorý za 24 hodín zmrazí až 9 kg surovín a pri výpadku elektrického prúdu udrží potraviny v chlade až 26 hodín. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke Liebherr, budete mať vďaka praktickému vnútornému osvetleniu. Je vyrobená v bielom prevedení s integrovaným madlom.

Základné parametre

  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 186,1 cm
  • Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kombinovaná chladnička so systémom Multiflow

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Whirlpool W7 811I W sa zaraďuje medzi spotrebiče, ktoré sa využívajú každodenne. Preto iste oceníte funkcie a možnosti, ktoré spotrebič ponúka. Vďaka chladničke uskladníte potraviny dlhší čas v pôvodnej kvalite a nebude musieť denne nakupovať čerstvé potraviny. V chladničke či mrazničke potraviny vydržia dostatočne dlhý čas a použijete ich vtedy keď to budete potrebovať. Systém Multiflow neustále rovnomerne distribuje chladný vzduch v celom chladiacom priestore a v spolupráci so senzormi.

NoFrost

Beznámrazový systém NoFrost s výparníkom funguje na princípe automatického odmrazovania v pravidelných intervaloch. Počas odmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody, ktorá steká cez žliabok do výparníka. Odtiaľ sa následne vyparuje.

Chladiaca časť

Celkový využiteľný objem chladiaceho priestoru dosahuje 229 l. Vnútorné vybavenie chladničky tvoria 3 sklenené police z toho 2 nastaviteľné,  1 plastová zásuvka s nulovou zónou - Activ 0°, 1 priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny a 4 dverové poličiky. Chladiaca časť je umiestnená v hornej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. V pravidelných intervaloch počas rozmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody a tá následne steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa potom vyparuje. Chladnička je vybavená LED osvetlením.

Mraziaca časť

Mraziaca časť v objeme 104 litrov, umiestnená v dolnej časti sa odmrazuje NoFrost systémom. Jej mraziaci výkon dosahuje 10 kg/24 hod. Mrazené potraviny môžete skladovať v 2 priehľadných plastových košoch. Funkcia je riadená elektronickým senzorom, ktorý zabezpečí mimoriadne rýchle chladenie potravín práve vložených do chladničky.

Zóna Activ 0°

Zásuvka s nulovou zónou Activ 0° vám zabezpečí dokonalé podmienky pre uskladňvanie mäsa a rýb. Táto špeciálna zóna, kde sa teplota pohybuje okolo 0° je ako stvorená pre uchovávanie citlivých potravín. V špeciálnej zásuvke Activ 0° vďaka dôslednej a nepretržitej kontrole teploty a vlhkosti si potraviny uchovávajú chuť, výživové hodnoty a čerstvý vzhľad. Činnosť zásuvky je regulovaná nezávisle od činnosti chladničky.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine W7 811I WSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.31 MB] IL_SK_2051089 [*.pdf, 47.06 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,6 cm
Výška: 189 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,6 cm
Výška: 189 cm
Hĺbka: 67,7 cm
Hmotnosť: 72 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 40 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 104 L
Mraziaci výkon: 10 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 333 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 229 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 314 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 17 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Displej na dvierkach: Nie

Ostatné

Kód produktu: 859991602520

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore