Whirlpool W7 821O OX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
429,00 €

Pôvodná cena 479,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,58 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Whirlpool W7 821O OX v nerezovom prevedení s MultiFlow systémom chladenia. Ovládanie chladničky je dotykové. Celkový využiteľný objem chladničky je 338 l. Chladiaci priestor s automatickým odmrazovaním a funkciou Superchladenia je umiestnený hore s objemom 229 l. Vnútorný priestor tvorí: LED osvetlenie, 3 sklenené poličky z toho 2 nastaviteľné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou - Activ 0°, 1 plastová zásuvka na ovocie a zeleninu, 4 dverové poličky. Objem mraziaceho priestoru dosahuje 104 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 10 kg / 24 hod. Disponuje 2 priehľadnými plastovými košmi +1 výsuvná polička pre rýchlozmrazovanie. Mraznička sa odmrazuje Nofrost systémom. Hlučnosť kombinovanej chladničky Whirlpool W7 821O OX dosahuje 40 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 10 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

Liebherr Cnel 4313 Liebherr Cnel 4313

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

Kombinovaná chladnička Liebherr Cnel 43133 s mrazničkou. Vďaka technológii VarioSpace sa do nej zmestí skutočne veľké množstvo rôznych potravín a nápojov. Po otvorení chladničky vás milo prekvapí dômyselne usporiadaný systém poličiek, priehradok a zásuviek. Celkový využiteľný objem chladničky aj mrazničky je 304 litrov. Chladnička 209 litrov a mraznička ponúka 101 litov. Výhodou je i mraziaci výkon, ktorý za 24 hodín zmrazí až 9 kg surovín a pri výpadku elektrického prúdu udrží potraviny v chlade až 26 hodín. Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke Liebherr Cnel 4313, budete mať vďaka praktickému vnútornému osvetleniu. Je vyrobená v nerezovom prevedení s integrovaným madlom.

Základné parametre

  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 186,1 cm
  • Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kombinovaná chladnička so systémom Multiflow

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Whirlpool W7 821O OX sa zaraďuje medzi spotrebiče, ktoré sa využívajú každodenne. Preto iste oceníte funkcie a možnosti, ktoré spotrebič ponúka. Vďaka chladničke uskladníte potraviny dlhší čas v pôvodnej kvalite a nebude musieť denne nakupovať čerstvé potraviny. V chladničke či mrazničke potraviny vydržia dostatočne dlhý čas a použijete ich vtedy keď to budete potrebovať. Systém Muliflow neustále rovnomerne distribuje chladný vzduch v celom chladiacom priestore a v spolupráci so senzormi.

6.ZMYSEL Precision Control

Technológia 6.ZMYSEL Precision Control zaručuje stálu kontrolu teploty a vlhkosti v reálnom čase, okamžite sa prispôsobí výkyvom a udržiava vhodné podmienky pre zachovanie čerstvosti skladovaných potravín. Pritom dodatočne znižuje výkyvy teploty aj v mrazničke a redukuje popáleniny mrazom. Chránené sú tak aj mrazené potraviny od straty kvality a farby.

Total No Frost

Inteligentné senzory vo vnútri chladničky sledujú teplotu a znižujú jej výkyvy aby bola zaručená optimálna úroveň pre skladovanie potravín. Technológia NoFrost automaticky odmrazuje námrazu v mrazničke, vďaka čomu ušetríte nielen energiu ale aj čas. Manuálne odmrazovanie mrazničky nie je nutné. Mrazené potraviny neprimŕzajú na steny, etikety zostanú čitateľné a skladovací priestor vždy čistý.

Chladiaca časť

Celkový využiteľný objem chladiaceho priestoru dosahuje 229 l. Vnútorné vybavenie chladničky tvoria 3 sklenené police z toho 2 nastaviteľné,  1 plastová zásuvka s nulovou zónou - Activ 0°, 1 priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny a 4 dverové poličiky. Chladiaca časť je umiestnená v hornej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. V pravidelných intervaloch počas rozmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody a tá následne steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa potom vyparuje. Chladnička je vybavená LED osvetlením. Funkcia rýchleho chladnenia zabezpečí dlhšiu čerstvosť potravín. V kratšom čase je schopná dosiahnuť optimálnu teplotu v chladiacom priestore. Špeciálne navrhnutá vysúvacia polička umožňuje vytiahnuť ju až o 12 cm. Prístup k potravinám ulžoženým na konci poličky tak bude jednoduchší.

Fresh Box + s reguláciou vlhkosti

Priehľadka Fresh Box+ s reguláciou vlhkosti umožňuje prispôsobiť stupeň vlhkosti posunutím ovládača. Uložené ovocie a zelenina tak zostanú dlhšie čerstvé.

Zóna Activ 0°

Zásuvka s nulovou zónou Activ 0° vám zabezpečí dokonalé podmienky pre uskladňvanie mäsa a rýb. Táto špeciálna zóna, kde sa teplota pohybuje okolo 0° je ako stvorená pre uchovávanie citlivých potravín. V špeciálnej zásuvke Activ 0° vďaka dôslednej a nepretržitej kontrole teploty a vlhkosti si potraviny uchovávajú chuť, výživové hodnoty a čerstvý vzhľad. Činnosť zásuvky je regulovaná nezávisle od činnosti chladničky.

Mraziaca časť

Mraziaca časť v objeme 104 litrov, umiestnená v dolnej časti sa odmrazuje Nofrost systémom. Jej mraziaci výkon dosahuje 10 kg/24 hod. Mrazené potraviny môžete skladovať v 2 priehľadných plastových košoch +1 výsuvná polička pre rýchlozmrazovanie. Funkcia je riadená elektronickým senzorom, ktorý zabezpečí mimoriadne rýchle chladenie potravín práve vložených do chladničky.

Prístupná zásuvka s FreshPad podložkou

Priehradka EasyAccess s Fresh Pad podložkou je jednoduchým a rýchlym riešením pre zmrazovanie ovocia a iných pokrmov bez zmeny formy a kvality pri rozmrazení. Fast Freeze Pad je špeciálna alumíniová tácka, ktorá je vložená na dne zásuvky. Pomáha skladiť vložené potrainy rýchlejšie vďaka svojim termodynamickým kvalitám kovového povrchu. Kedykoľvek ju môžete odstrániť a vyčistiť, jej používanie je veľmi praktické a pohodlné.

Integrovaná chromovaná rukoväť

Celkový elegantný dizajn chladničky podčiarkuje v neposlednom rade integrovaná chrómovaná rukoväť. Otváranie je veľmi praktické, pohodlné a nenápadne sa adaptuje do celkového interiéru.

 

Pripojené súbory

IL_SK_2051101 [*.pdf, 47.26 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,6 cm
Výška: 189 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,6 cm
Výška: 189 cm
Hĺbka: 67,7 cm
Hmotnosť: 74 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Displej na dvierkach: Áno

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 104 L
Mraziaci výkon: 10 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 338 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 260 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 203 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 17 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ostatné

Kód produktu: 859991604940

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore