Whirlpool W7 921I OX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
419,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Whirlpool W7 921I OX v nerezovom prevedení s MultiFlow systémom chladenia. Zaradená je do energetickej triedy A++. Ovládanie chladničky je elektronické. Celkový využiteľný objem chladničky je 368 l. Chladiaci priestor s automatickým odmrazovaním je umiestnený hore s objemom 264 l. Vnútorný priestor tvorí: LED osvetlenie, 4 sklenené poličky z toho 3 nastaviteľné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou - FreshBox0°, 1 plastová zásuvka FreshBox na ovocie a zeleninu, 1 kovová polica na fľaše, 4 dverové poličky. Objem mraziaceho priestoru dosahuje 104 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 10kg/24 hod. Disponuje 2 priehľadnými plastovými košmi +1 výsuvná polička pre rýchlozmrazovanie. Mraznička sa odmrazuje Nofrost systémom. Hlučnosť kombinovanej chladničky Whirlpool W7 921I OX dosahuje 40 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool W9 821D OX H Whirlpool W9 821D OX H

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Kombinovaná chladnička Whirlpool W9 821D OX H v nerezovom prevedení s MultiFlow systémom chladenia. Zaradená je do energetickej triedy A++. Ovládanie chladničky je dotykové. Celkový využiteľný objem chladničky je 318 l. Chladiaci priestor s automatickým odmrazovaním a funkciou Superchladenia je umiestnený hore s objemom 221 l. Vnútorný priestor tvorí: LED bočné osvetlenie, 3 sklenené poličky z toho 2 nastaviteľné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou - Activ 0°, 1 plastová zásuvka na ovocie a zeleninu, 3 dverové poličky. Objem mraziaceho priestoru dosahuje 97 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 13 kg/24 hod. Disponuje 2 priehľadnými plastovými košmi +1 výsuvná polička pre rýchlozmrazovanie. Mraznička sa odmrazuje Dual Nofrost systémom. Hlučnosť kombinovanej chladničky Whirlpool W9 821D OX H dosahuje 42 dB.

Základné parametre

  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 188,8 cm
  • Hĺbka: 68,8 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Kombinovaná chladnička so systémom Multiflow

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Whirlpool W7 921I OX sa zaraďuje medzi spotrebiče, ktoré sa využívajú každodenne. Preto iste oceníte funkcie a možnosti, ktoré spotrebič ponúka. Vďaka chladničke uskladníte potraviny dlhší čas v pôvodnej kvalite a nebude musieť denne nakupovať čerstvé potraviny. V chladničke či mrazničke potraviny vydržia dostatočne dlhý čas a použijete ich vtedy keď to budete potrebovať. Systém Muliflow neustále rovnomerne distribuje chladný vzduch v celom chladiacom priestore a v spolupráci so senzormi.

6.ZMYSEL Precision Control

Technológia 6.ZMYSEL Precision Control zaručuje stálu kontrolu teploty a vlhkosti v reálnom čase, okamžite sa prispôsobí výkyvom a udržiava vhodné podmienky pre zachovanie čerstvosti skladovaných potravín. Pritom dodatočne znižuje výkyvy teploty aj v mrazničke a redukuje popáleniny mrazom. Chránené sú tak aj mrazené potraviny od straty kvality a farby.

Total No Frost

Inteligentné senzory vo vnútri chladničky sledujú teplotu a znižujú jej výkyvy aby bola zaručená optimálna úroveň pre skladovanie potravín. Technológia NoFrost automaticky odmrazuje námrazu v mrazničke, vďaka čomu ušetríte nielen energiu ale aj čas. Manuálne odmrazovanie mrazničky nie je nutné. Mrazené potraviny neprimŕzajú na steny, etikety zostanú čitateľné a skladovací priestor vždy čistý.

Chladiaca časť

Celkový využiteľný objem chladiaceho priestoru dosahuje 264 l. Vnútorné vybavenie chladničky tvoria 4 sklenené police z toho 3 nastaviteľné,  1 plastová zásuvka s nulovou zónou - FreshBox0°, 1 priehľadná plastová zásuvka FreshBox pre skladovanie ovocia a zeleniny, 1 kovová polica na fľaše a 4 dverové poličiky. Chladiaca časť je umiestnená v hornej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. V pravidelných intervaloch počas rozmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody a tá následne steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa potom vyparuje. Chladnička je vybavená LED osvetlením. Funkcia rýchleho chladnenia zabezpečí dlhšiu čerstvosť potravín. V kratšom čase je schopná dosiahnuť optimálnu teplotu v chladiacom priestore. Speciálne navrhnutá vysúvacia polička umožňuje vytiahnuť ju až o 12 cm. Prístup k potravinám ulžoženým na konci poličky tak bude jednoduchší.

Fresh Box + s reguláciou vlhkosti

Priehľadka Fresh Box+ s reguláciou vlhkosti umožňuje prispôsobiť stupeň vlhkosti posunutím ovládača. Uložené ovocie a zelenina tak zostanú dlhšie čerstvé.

Zóna Activ 0°

Zásuvka s nulovou zónou Activ 0° vám zabezpečí dokonalé podmienky pre uskladňvanie mäsa a rýb. Táto špeciálna zóna, kde sa teplota pohybuje okolo 0° je ako stvorená pre uchovávanie citlivých potravín. V špeciálnej zásuvke Activ 0° vďaka dôslednej a nepretržitej kontrole teploty a vlhkosti si potraviny uchovávajú chuť, výživové hodnoty a čerstvý vzhľad. Činnosť zásuvky je regulovaná nezávisle od činnosti chladničky.

Mraziaca časť

Mraziaca časť v objeme 104 litrov, umiestnená v dolnej časti sa odmrazuje Nofrost systémom. Jej mraziaci výkon dosahuje 10 kg/24 hod. Mrazené potraviny môžete skladovať v 2 priehľadných plastových košoch +1 výsuvná polička pre rýchlozmrazovanie. Funkcia je riadená elektronickým senzorom, ktorý zabezpečí mimoriadne rýchle chladenie potravín práve vložených do chladničky. Akumulačná doba počas výpadku prúdu je 17 hodín.

Jednoduchý prístup k potravinám

Špeciálna výsuvná polička Easy Access v mraničke ponúka lepší prehľad a jednoduchší prístup k najčastejši používaným a vyberaným pokrmom, ktoré skladujete v mraziacom priestore.

Integrovaná rukoväť

Celkový elegantný dizajn chladničky podčiarkuje v neposlednom rade integrovaná rukoväť. Otváranie je veľmi praktické, pohodlné a nenápadne sa adaptuje do celkového interiéru.

Pripojené súbory

Whirlpool W7 921I OX_návod [*.pdf, 1.31 MB] Návod v slovenčine W7 921I OXSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.31 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,6 cm
Výška: 202 cm
Hĺbka: 76 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,6 cm
Výška: 202 cm
Hĺbka: 76 cm
Hmotnosť: 77 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 40 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 281 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 17 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 104 L
Mraziaci výkon: 10 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 368 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 264 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: 859991573420

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore