Whirlpool W7 931T OX H

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
549,00 €

Pôvodná cena 669,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,98 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Whirlpool W7 931T OX H v nerezovom prevedení s MultiFlow systémom chladenia. Ovládanie chladničky je dotykové. Celkový využiteľný objem chladničky je 368 l. Chladiaci priestor s automatickým odmrazovaním a funkciou Superchladenia je umiestnený hore s objemom 260 l. Vnútorný priestor tvorí: LED osvetlenie, 4 sklenené poličky z toho 3 nastaviteľné, 1 kovová polica na fľaše, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou - Activ 0°, 1 plastová zásuvka na ovocie a zeleninu, 4 dverové poličky. Objem mraziaceho priestoru dosahuje 104 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 10 kg 24 hod. Disponuje 2 priehľadnými plastovými košmi +1 výsuvná polička pre rýchlozmrazovanie. Mraznička sa odmrazuje Nofrost systémom. Hlučnosť kombinovanej chladničky Whirlpool W7 931T OX H dosahuje 37 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 18 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Zvážte aj tento produkt

LG GBB72SAEFN LG GBB72SAEFN

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (3)

Kombinovaná chladnička LG GBB72SAEFN vo farbe Saffiano (luxusná štruktúrovaná nerez) s Total No Frost má objem chladiacej časti 277 l a mraziacej časti 107 l. Disponuje rozšíreným prúdením chladného vzduchu MultiAirFlow, a tiež ochranu dverového tesnenia proti plesniam. Chladiaca časť je vybavená 2 policami s kovovým dekorom + 1 sklopnou, 2 zásuvkami: 1 Fresh Balancer, 1 Fresh Converter a 4 dverovými policami. Nechýbajú držiak na víno a na vajíčka. Mraziaca časť, umiestnená dole má 3 priehľadné plastové zásuvky (z toho 1 Big Box) a 1 drôtenú poličku. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulačná doba 19 hodín. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky LG GBB72SAEFN dosahuje 36 dB.

Základné parametre

  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 203 cm
  • Dvojokruhový NoFrost: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kombinovaná chladnička so systémom Multiflow

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Whirlpool W7 931T OX H sa zaraďuje medzi spotrebiče, ktoré sa využívajú každodenne. Preto iste oceníte funkcie a možnosti, ktoré spotrebič ponúka. Vďaka chladničke uskladníte potraviny dlhší čas v pôvodnej kvalite a nebude musieť denne nakupovať čerstvé potraviny. V chladničke či mrazničke potraviny vydržia dostatočne dlhý čas a použijete ich vtedy keď to budete potrebovať. Systém Muliflow neustále rovnomerne distribuje chladný vzduch v celom chladiacom priestore a v spolupráci so senzormi.

6.ZMYSEL Precision Control

Technológia 6.ZMYSEL Precision Control zaručuje stálu kontrolu teploty a vlhkosti v reálnom čase, okamžite sa prispôsobí výkyvom a udržiava vhodné podmienky pre zachovanie čerstvosti skladovaných potravín. Pritom dodatočne znižuje výkyvy teploty aj v mrazničke a redukuje popáleniny mrazom. Chránené sú tak aj mrazené potraviny od straty kvality a farby.

Total No Frost

Inteligentné senzory vo vnútri chladničky sledujú teplotu a znižujú jej výkyvy aby bola zaručená optimálna úroveň pre skladovanie potravín. Technológia NoFrost automaticky odmrazuje námrazu v mrazničke, vďaka čomu ušetríte nielen energiu ale aj čas. Manuálne odmrazovanie mrazničky nie je nutné. Mrazené potraviny neprimŕzajú na steny, etikety zostanú čitateľné a skladovací priestor vždy čistý.

Chladiaca časť

Celkový využiteľný objem chladiaceho priestoru dosahuje 260 l. Vnútorné vybavenie chladničky tvoria 4 sklenené police z toho 3 nastaviteľné,  1 plastová zásuvka s nulovou zónou - Activ 0°, 1 priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny a 4 dverové poličiky. Chladiaca časť je umiestnená v hornej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. V pravidelných intervaloch počas rozmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody a tá následne steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa potom vyparuje. Chladnička je vybavená LED osvetlením. Špeciálne navrhnutá vysúvacia polička umožňuje vytiahnuť ju až o 12 cm. Prístup k potravinám ulžoženým na konci poličky tak bude jednoduchší.

Fresh Box + s reguláciou vlhkosti

Priehľadka Fresh Box+ s reguláciou vlhkosti umožňuje prispôsobiť stupeň vlhkosti posunutím ovládača. Uložené ovocie a zelenina tak zostanú dlhšie čerstvé.

Zóna Activ 0°

Zásuvka s nulovou zónou Activ 0° vám zabezpečí dokonalé podmienky pre uskladňvanie mäsa a rýb. Táto špeciálna zóna, kde sa teplota pohybuje okolo 0° je ako stvorená pre uchovávanie citlivých potravín. V špeciálnej zásuvke Activ 0° vďaka dôslednej a nepretržitej kontrole teploty a vlhkosti si potraviny uchovávajú chuť, výživové hodnoty a čerstvý vzhľad. Činnosť zásuvky je regulovaná nezávisle od činnosti chladničky.

Flexi polička

Vďaka Flexi poličke budete mať všetky potraviny na dosah ruky a vnútorný priestor bude plne využitý. Poličku je možné vyunúť von alebo dnu podľa vašich aktuálnych potrieb. Uľahčí skladovanie produktov a zvyšuje pohodlnosť pri využívaní interiéru chladničky. Dosiahnete aj na veci, ktoré sú uložené pri zadnej stene.

Mraziaca časť

Mraziaca časť v objeme 104 litrov, umiestnená v dolnej časti sa odmrazuje Nofrost systémom. Jej mraziaci výkon dosahuje 10 kg/24 hod. Mrazené potraviny môžete skladovať v 2 priehľadných plastových košoch +1 výsuvná polička pre rýchlozmrazovanie. Funkcia je riadená elektronickým senzorom, ktorý zabezpečí mimoriadne rýchle chladenie potravín práve vložených do chladničky.

Jednoduchý prístup k potravinám

Špeciálna výsuvná polička Easy Access v mraničke ponúka lepší prehľad a jednoduchší prístup k najčastejši používaným a vyberaným pokrmom, ktoré skladujete v mraziacom priestore.

Kovové vyhotovenie poličiek a priečinkov

Eleganciu chladničke dodáva aj vnútorné vybavenie. Nadčasový dizajn v kovovom vyhotovení zdobí vnútorné poličky a prečinky. Kovový kryt ventilátora rovnako podčiarkuje celkový moderný vzhľad kombinovanej chladničky.

Nočný režim

Chladnička s nočným režimom vám zabezpečí lepší spánok. Znížená úroveň hlučnosti vďaka komresoru 6.ZMYSEL pracuje pri nižšej rýchlosti a v rovnakom čase poskytuje dokonalé podmienky pri skladovaní potravín.

Pripojené súbory

Návod v slovenčině W7 931T OX HSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.25 MB] IL_SK_2051110 [*.pdf, 47.21 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60,1 cm
Výška: 201 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60,1 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 72,9 cm
Hmotnosť: 92 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 37 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Displej na dvierkach: Áno

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 104 L
Mraziaci výkon: 10 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 368 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 260 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 203 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 17 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ostatné

Kód produktu: 859991612950

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore