Whirlpool W7 MD440


Vstavaná mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 31 l, Mikrovlnný výkon: 800 W, Výkon grilu: 1000 W, Vstavaný displej, Farba: nerez, Výška: 38,50 cm, Šírka: 59,50 cm, Hĺbka: 46,80 cm. Viac info


Cena 431,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,64 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool W7 MD440 so 6.Zmyslom a kompaktnými rozmermi má maximálny výkon mikrovĺn 800 W a výkon grilu 1000 W. Ponúka funkcie: zapekanie Crisp, gril, rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev a ich kombinácie. Ovládaná je pomocou čiernobieleho grafického displeja, ktorý je umiestnený v prednej časti. Vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool W7 MD440 je v prevedení čierna + nerez s rámom s bezotlačkovou povrchovou úpravou. Otváranie dverí: dole. Dvere sú vybavené 2 sklami s bezpečnostnou mriežkou. Mikrovlnná rúra má vnútorný objem 31 l a jej vnútorné vybavenie pozostáva z otočného taniera s priemerom 32,5 cm.

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou multifunkčnou mikrovlnnou rúrou so 6. zmyslom Whirlpool W7 MD440 a jedinečným horúcim vzduchom 3D dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a sklenených dvierok, vďaka tomu je vstavaná mikrovlnná rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Mikrovlnná rúra disponuje hneď niekoľkými druhmi ohrevu, zapekaním Crisp, ohrevom s mikrovlnami s maximálnym výkonom 800 W a gilom s výkonom 1000 W.

Kolekcia W7

Kolekcia spotrebičow W collection W7 má ručné spracovanie a starostlivo zvolené detaily, ktoré dodávajú spotrebičom nadčasový dizajn. Tento dizajn dokonale doladí akýkoľvek štýl kuchyne, pretože spotrebiče spolu vytvárajú jeden celok, ktorý je na pohľad harmonicky zladený. Dizajnový rad spotrebičov W7 má kombináciu skla a leštenej ocele, spotrebiče sú ideálnym avantgardným riešením pre kuchyne.

6. ZMYSEL

Technológia 6. ZMYSEL v tejto vstavanej mikrovlnnej rúre sníma pripravované jedlo, a podľa toho si upravuje čas a ostatné parametre varenia pre dosiahnutie dokonalého výsledku. Funkcie 6.ZMYSEL: zohrievanie, varenie, zapekanie Crisp a varenie v pare. 6. ZMYSEL ryža a cestoviny.

Pohodlná príprava

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné mikrovlnné rúry, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmi bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry  je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom dotykového čiernobieleho grafického displeja. Vďaka nim môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Dvierka spotrebiča majú sa otvárajú pomocou rukoväte dole a sú vybavené 2 sklami s bezpečnostnou mriežkou. Mikrovlnná rúra je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Asistovaný displej

LCD displej bude vašim osobným pomocníkom pri varení, ktorý pozná vaše chute. Zobrazuje jednoducho čitateľné symboly a krátke texty, ktoré ponúkajú užívateľovi jasné a logické pokyny pre pečenie od začiatku až do konca. Jednoducho vyberiete typ potraviny a rúra automaticky nastaví správny program a čas prípravy pre dokonalý výsledok pečenia. Vďaka technológii 6.ZMYSEL vás prevedie receptom krok za krokom.

Dosiahnite dokonalú chrumkavú kôrku

Funkcia Crisp je kombináciou patentovanej 3D distribúcie mikrovĺn, unikátneho Crisp taniera, grilu a otočného taniera. Táto kombinácia dosahuje zaručene rovnaké výsledky ako tradičná rúra, s pridanou hodnotou - rýchlej prípravy v mikrovlnnej rúre.

Pripravte zdravé pokrmy pomocou pary

Funkcia Steam&Boil umožňuje prípravu jedál rýchlejšie a jednoduchšie. Prirodzená sila pary umožňuje prípravu chutných pokrmov. V kombinácii so špeciálnym príslušenstvom bude jedlo chutné a zachová si svoje nutričné hodnoty. Senzor vlhkosti stráži hladinu vody v nádobe a intuitívne upravuje čas, ktorý je potrebný pre prípravu jedál. Proces varenia je tak priam dokonalý.

Grilujte kedykoľvek

Ak máte kedykoľvek chuť na grilované jedlo, mikrovlnná rúra ponúka aj funkciu grilu. Jednoducho a rýchlo pripravíte zapečené dobroty, chutnú hrianku so syrom, teplý sendvič, grilovanú klobásku, či zeleninu.

3D distribúcia mikrovĺn

S technológiou 3D distribúcie mikrovĺn je distribúcia mikrovĺn vo vnútri rovnomerná. Pripravované pokrmy sú tak rovnomerne uvarené alebo zohriate. Dosiahnete tak lepšie výsledky za kratší čas.

Dokonalý pomocník

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry je v nerezovom prevedení so sklenými dvierkami. Interiér mikrovlnnej rúry ponúka dostatočne veľký vnútorný objem 31 litrov. Vo vnútornej časti sa nachádza otočný tanier, ktorého priemer je 32,5 cm a je vyrobený zo skla. Prispôsobený je tak, aby sa na naň zmestil aj veľký tanier. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Programy a spôsoby ohrevu

Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko zohriať či rozmraziť vaše potraviny a hotové jedlá. Vybrať si môžete zo 7 úrovní ohrevu s maximálnym mikrovlnným výkonom 800 W a výkonom grilu 1000 W:

  • funkcie: zapekanie Crisp, gril, rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev a ich kombinácie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 31 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Whirlpool W7 MD440

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Miroslava

8. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Vzhľad, funkčnosť, veľkosť

Obsahuje množstvo funkcií, má celkom zložité ovládanie oproti mechanickému, je to však vec zvyku. Má funkciu čistenia. Veľká mikrovlnná rúra. Množstvo príslušenstva.


Simona

24. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Funguje ako ma
  • Pekne ladi s rurou
  • Trochu komplikovanejsie ovladanie oproti beznym mikrovlnkam ale zvykli sme si

Vyzera super, funguje ako ma