Whirlpool W7 OS4 4S1 P BL


Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 73 l, Počet funkcií: 5, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Viacúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,4 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Whirlpool W7 OS4 4S1 P BL v čiernom prevedení v je zaradená do energetickej triedy A+. Multifunkčná rúra ponúka pečenie v kombinácii s parou aj Autorecepty, Cook4 s možnosťou pečenia na 4 úrovniach súčasne. Ovláda sa pomocou čiernobieleho grafického displeja. Vnútorný objem rúry dosahuje 73 l. Dvierka rúry sú vybavené štvoritým sklom so Soft Closing a ich vnútorná strana je celosklenená, vďaka čomu sa ľahko udržiavajú v čistote. Vstavaná rúra Whirlpool W7 OS4 4S1 P BL ponúka niekoľko funkcií pečenia. Základné funkcie: pečenie s parou, teplovzdušné pečenie, statické pečenie, ventilátor, gril a ich kombinácie a tiež špeciálne funkcie: rozmrazovanie, udržiavanie v teple, kysnutie cesta, pečenie polotovarov, Maxi pečenie, Eco horúci vzduch, pečenie zmrazených jedál, rýchly predohrev, pyro čistenie, funkcie 6.ZMYSEL, Autorecepty + Pečenie parou, Cook4 - pečenie na 4 úrovniach naraz . Pre bezpečnosť je parná rúra vybavená detskou poistkou. Príslušenstvo: 1 nerezový rošt, 1 smaltovaný hlboký plech a 1 plytký plech a výsuvné koľajničky - 1 úroveň.

 

 

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou parnou rúrou Whirlpool W7 OS4 4S1 P BL dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Ovládanie vstavanej parnej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom čiernobieleho grafického displeja. Vďaka nemu môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou čierneho plášťa a sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra v objeme 73 l disponuje hneď niekoľkými funkciami. Pokiaľ chcete spustiť funkciu STEAM nalejte do studenej rúry vodu do otvoru vo vnútornom priestore podľa odporúčaní v príslušnej tabuľke prípravy jedla. Nastavte a aktivujte funkciu STEAM. Na konci opatrne otvorte dvierka rúry a pomaly vypustite prebytočnú paru. Rúra disponuje zásobníkom vody s vlastným ohrevom pre výrobu a distribúciu pary pre pečenie s podporou pary. Takto pripravíte šťavnaté a zároveň chrumkavé pokrmy.

 • Steam Sense: pečenie v kombinácii s parou
 • základné funkcie: pečenie s parou, teplovzdušné pečenie, statické pečenie, ventilátor, gril a ich kombinácie
 • špeciálne funkcie: rozmrazovanie, udržiavanie v teple, kysnutie cesta, pečenie polotovarov, Maxi pečenie, Eco horúci vzduch, pečenie zmrazených jedál, rýchly predohrev, pyro čistenie
 • funkcie 6.ZMYSEL, Autorecepty + Pečenie parou, Cook4 - pečenie na 4 úrovniach naraz

Rúra z radu W collection W7

Vstavaná rúra s nadčasovým dizajnom z kolekcie W dokonale doplní takmer každú modernú kuchyňu. Spotrebič je ľahko integrovateľný a vytvára tak atraktívny priestor v kuchyni. Kolekcia W7 je obohatená o čisté sklo v kombinácii s leskom z nehrdzavejúcej ocele. Stane sa tak moderným riešením pre kuchyňu.

Unikátna technológia 6.zmysel

Vstavaná teplovzdušná rúra sa môže pochváliť množstvom skvelých programov na pečenie, ktoré zaručujú perfektné výsledky. ich súčasťou je unikátna technológia 6.zmysel, ktorá spoľahlivo dozerá na dôkladné dopečenie každého pokrmu. Okrem klasického pečenia pomocou zadného ohrevu môžete využiť i funkciu grilu, kruhového výhrevného telesa, ako i výkonný ventilátor na rovnomerné rozloženie teploty v rúre. Špeciálne senzory odhadujú hmotnosť nádoby a určujú teplotu a čas potrebný pre pečenie a potom kontrolujú celý proces. Navyše moderná displej s jednoduchým užívateľským rozhraním nepretržite informuje o zostávajúcom čase.

*Obrázok je ilustračný.

Displej bude vašim osobným asistenom

AsistedDisplay je textovým LCD displejom, ktorý sa naučí vášmu vkusu. Je dobre čitateľný, symboly a návrhy textu ponúkajú jasné a logické pokyny od momentu, kedy rúru zapnete až do skončenia jej prevádzky. Po zvolení správnej kategórie výrobkov, rúra automaticky vyberie správny program aj čas, ktoré sú potrebné pre dosiahnutie dokonalého výsledku. Vyberte si jednu z asi 40-tich kulinárskych možností v 6 automatických programoch. 6.Zmysel a vaša vstavaná rúra vás prevedie receptom krok za krokom.

SteamSense

Vstavaná rúra kombinuje v sebe parný a vykurovací prvok, ktoré zabezpečujú do zlatista upečené chrumkavé kôrovce a šťavnatosť vo vnútri pokrmu. Zároveň zabraňuje strate živín. Pri tepelnej úprave jedál pri teplote  140 ° C až 220 ° C s použitím vodnej pary z vykurovacích prvkov sa zachová primárna hmotnosť pokrmu a pečenie prebieha rýchlejšie pri nižšej spotrebe oleja alebo tuku v porovnaní s bežným pečením. Takáto príprava je ideálna na pečenie rýb (celé/filé - veľa pary), chleba (priemerné množstvo pary), sušienok, koláčov alebo mäsa (malé množstvo pary).

6.ZMYSEL LifeStyle

Táto funkcia zabezpečí nezabudnuteľné zážitky pre každého užívateľa. Svoje obľúbené recepty veľmi jednoducho nájdete. Zoradia sa podľa kategórie produktov alebo vašich osobných preferncií, napr. pre vegetariánov či milovníkov grilovania. Rúra automaticky nastaví parametre: teplota, čas varenia, nastavenia zohrievania, ktoré sú potrebné pre pečenie určitého pokrmu.

Funkcia Cook4

Pre prípravu rôznych druhov pokrmov, ktorých príprava vyžaduje rovnakú teplotu môžete využiť funkciu Cook4 a piecť na štyroch úrovniach súčasne. Horúci vzduch je distribuovaný v celom priestore rúry a pomáha rýchlejšie upiecť obľúbené pokrmy. Kruhové výhrevné teleso rozptyľuje horúci vzduch aby sa jedlo upieklo z každej strany rovnomerne a čo najrýchlejšie. Využijete ju napríklad pri príprave sušienok, koláčov, okrúhlej (aj mrazenej) pizze a na prípravu kompletného jedla. Dokonalé výsledky dosiahnete, ak sa budete riadiť tabuľkou v návode na použitie. S Cook4 je príprava jedál radosťou. Vône jednotlivých pripravovaných jedál sa navzájom nezmiešavajú. Výsledkom sú dokonalé pokrmy pripravené naraz.

Rovnomerné pečenie s teplovzdušou vstavanou rúrou

Cirkulácia horúceho vzduchu vo vnútornom priestore rúry pomáha urýchliť pečenie obľúbených pokrmov. Ventilátor s kruhovým ohrevným telesom horúci vzduch distribuje v celom priestore rovnomerne aby bolo vaše jedlo zakaždým dokonale upečené z každej strany v čo najkratšom čase.

Lacnejšie a rýchlejšie pečenie

S funkciou Ready2Cook je možné skrátiť čas pečenia veľmi jednoducho. Stačí použiť funkciu a vložiť nádobu s pokmom do rúry bez potreby jej predhrievania. Dokonalý efekt skráti čas pečenia a navyše ušetrí aj enrgiu.

Jednoduchý systém čistenia rúry pyrolýzou

Vstavaná rúra má k dispozícii jednoduchý a zároveň účinný spôsob odstraňovania nečistôt a mastnoty, ktorá vzniká pri pečení. Aj tie najťažšie nečistoty vo vnútornopriestore je možné jednoducho odstrániť. Pyrolýzny program čistenia premení nečistoy na jednoducho odstrániteľný popol. Rúru je potrebné zahrať až na 500 ° C.

Bezpečná manipulácia s plechmi

Pre pohodlnú a maximálne bezpečnú manipuláciu s plechmi alebo riadom pri pečení má rúra k dispozícii teleskopický výsuv na jednej úrovni. Ten zabezpečuje spoľahlivé uchopenie plechu a jeho jednoduché vysúvanie bez hrozby pádu, prevrnutia alebo náhodného popálenia.

Pohodlnejšie zatváranie dvierok so SoftClosing

Vstavaná rúra je vybavená mnohými detailmi, ktoré umožňujú naplno si vychutnávať jej pohodlné používanie. Dvierka rúry disponujú špeciálnymi pántami, ktoré umožňujú jednoduché a tiché zatváranie, pre dokonalú pohodlnosť.

Chladenie dverí a ich odolnosť

Odteraz sa nemusíte báť popálenia pri dotyku s dverami a rukoväte rúry aj počas pečenia. Dvere teplovzdušnej rúry totiž disponujú unikátnou funkciou chladenia, ktorá sa postará o ešte jednoduchšie a bezpečnejšie pečenie. Dvere sú vyrobené z kvalitného a veľmi odolného trojitého skla s jemným zatváraním Soft Closing. Pre rodiny s deťmi bude určite užitočná prítomnosť detskej poistky, ktorá zvyšuje bezpečnosť vo vašej domácnosti. Dodatočná ochrana pre zablokovanie ovládacieho panela rúry umožňuje predísť nežiadanému prestaveniu rúry.

Povrchová úprava AFP aby rúra vyzerala ako nová

Vstavaná rúra má povrchovú úpravu AFP (proti otlačkom prstov). Nekonečné leštenie a upratovanie povrchu spotrebiča už bude minulosťou. Špeciálna povrchová úprava proti otlačkom prstov zabezpečí aby povrch rúry zostal stále čistý.

Veľký ohrevný priestor

Moderný dizajn rúry umožňuje umiestniť všetky plechy na pečenie do ideálnej polohy a zvýšiť tak jej kapacitu vnútorného priestoru až na 73 litrov. Spolu s 5 úrovňami pečenia ponúka komforné varenie pre vaše obľúbené pokrmy pre celú rodinu a priateľov.

Kvalitné nerezové prevedenie

Výkonná parná rúra je vyrobená z odolného nerezového materiálu. Nerez je typický dlhou životnosťou a zároveň je nenáročný na údržbu. Výhodou nerezového materiálu je aj nemenný a stále elegantný vzhľad. Navyše má povrchovú úpravu proti zanechávaniu otlačkov prstov. S takýmito vlastnosťami sa vstavaná parná rúra stane nielen výkonným, ale i štýlovým doplnkom do každej modernej kuchyne.

 • Vnútorné osvetlenie
 • štvorité sklo dvierok
 • Príslušenstvo: 1 x hlboký plech, 1 x plytký plech na pečenie, 1 x nerezový rošt
 • Samočistenie - Pyrolýza
 • Viacúrovňové pečenie Cook4- na 4 úrovniach naraz
 • automatické programy
 • teleskopický výsuv - 1 úroveň

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 73 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3650 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 5

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool W7 OS4 4S1 P BL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami