Whirlpool W9 931D IX

Kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 243 l, Objem mrazničky: 98 l, Ročná spot. energie: 198 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Smart ovládanie mobilom: Nie, Dvojokruhový No Frost: Áno, Šírka: 59,5 cm, Výška: 201,1 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Whirlpool W9 931D IX v nerezovom prevedení s MultiFlow systémom chladenia. Ovládanie chladničky je dotykové. Celkový využiteľný objem chladničky je 349 l. Chladiaci priestor s automatickým odmrazovaním a funkciou Superchladenia je umiestnený hore s objemom 243 l. Vnútorný priestor tvorí: LED bočné osvetlenie, 4 sklenené poličky z toho 3 nastaviteľné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou - Activ 0°, 1 plastová zásuvka na ovocie a zeleninu, 4 dverové poličky. Objem mraziaceho priestoru dosahuje 98 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 13 kg/24 hod. Disponuje 2 priehľadnými plastovými košmi +1 výsuvná polička pre rýchlozmrazovanie. Mraznička sa odmrazuje Dual Nofrost systémom. Hlučnosť kombinovanej chladničky Whirlpool W9 931D IX dosahuje 39 dB.

Kombinovaná chladnička so systémom Multiflow

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Whirlpool W9 931D IX sa zaraďuje medzi spotrebiče, ktoré sa využívajú každodenne. Preto iste oceníte funkcie a možnosti, ktoré spotrebič ponúka. Vďaka chladničke uskladníte potraviny dlhší čas v pôvodnej kvalite a nebude musieť denne nakupovať čerstvé potraviny. V chladničke či mrazničke potraviny vydržia dostatočne dlhý čas a použijete ich vtedy keď to budete potrebovať. Systém Muliflow neustále rovnomerne distribuje chladný vzduch v celom chladiacom priestore a v spolupráci so senzormi. Integrovaná rukoväť je veľmi estetická a praktická, zabezpečí pohodlné otváranie dverí chladničky.

*Obrázok ilustračný*

6.ZMYSEL Precision Control

Technológia 6.ZMYSEL Precision Control zaručuje stálu kontrolu teploty a vlhkosti v reálnom čse, okamžite sa prispôsobí výkyvom a udržiava vhodné podmienky pre zachovanie čerstvosti skladovaných potravín. Pritom dodatočne znižuje výkyvy teploty aj v mrazničke a redukuje popáleniny mrazom. Chránené sú tak aj mrazené potraviny od straty kvality a farby.

Dual NoFrost

Beznámrazový systém Dual NoFrost zabezpečuje rovnomerné a dokonalé prúdenie vzduchu zvlášť v priestore chladničky a zvlášť v priestore mrazničky, znižuje vnútornú vlhkosť a zamedzuje tvorbe námrazy. Nútená cirkulácia zvyšuje kvalitu uchovávania potravín a zvyšuje komfort využívania spotrebiča = jednoduchá údržba, už žiadne rozmrazovanie!

Ideálne miesto pre skladovanie ovocia a zeleniny s redukciou baktérií o 99.9%

Inovatívna podložka FreshPad je integrovaná do priehradky FreshBox+. Zaručí dokonalé uchovanie potravín. Podložka odstraňuje vlhkosť z ovocia a zeleniny a aktívne bráni vytváraniu baktérií na nich. Jedlo tak ostane čerstvé. Podložka oddeľuje ovocie a zeleninu od vlhkosti. Špeciálna antibakteriálna prísada zároveň eliminuje škodlivé baktérie až na 99,9 %.

*Obrázok ilustračný*

FreshBox 0°

Zásuvka s nulovou zónou Activ 0° vám zabezpečí dokonalé podmienky pre uskladňvanie mäsa a rýb. Táto špeciálna zóna, kde sa teplota pohybuje okolo 0° je ako stvorená pre uchovávanie citlivých potravín. V špeciálnej zásuvke Activ 0° vďaka dôslednej a nepretržitej kontrole teploty a vlhkosti si potraviny uchovávajú chuť, výživové hodnoty a čerstvý vzhľad. Činnosť zásuvky je regulovaná nezávisle od činnosti chladničky.

*Obrázok ilustračný*

Chladiaca časť

Celkový využiteľný objem chladiaceho priestoru dosahuje 243 l. Vnútorné vybavenie chladničky tvoria 4 sklenené police z toho 3 nastaviteľné,  1 plastová zásuvka s nulovou zónou - Activ 0°, 1 priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny a 4 dverové poličky. Chladiaca časť je umiestnená v hornej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. V pravidelných intervaloch počas rozmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody a tá následne steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa potom vyparuje. Chladnička je vybavená LED bočným osvetlením. Praktická polica na fľaše splní 2 účely v 1. Držiak je integrovaný do zadnej časti police, čo umožní bezpečne uskladniť fľaše alebo ju využiť ako klasickú poličku. Držiak je možné umiestniť na ktorúkoľvek poličku.

*Obrázok ilustračný*

Priestor, ktorý potrebujete

Inovatívne navrhnutý interiér poskytuje priestor a flexibilitu, ktorú potrebujete pre jednoduché a pohodlné skladovanie potravín a nápojov.

*Obrázok ilustračný*

Police a zásuvky s kovovým profilom

Nadčasový dizajn a kovové prvky interiéru vyzdvihujú moderný a elegantný vzhľad spotrebiča.

*Obrázok ilustračný*

Priečinok pre skladovanie mliečnych výrobkov

Prispôsobte si interiér chladničky podľa rôznych potrieb. Priestor je možné zorganizovať podľa vlastných potrieb a využiť tak naplno a zmyluplne skladovací priestor. Delikátne potraviny ako sú syry a maslo je možné šetrne a prehľadne skladovať vo dverách v špeciálnej poličke.

*Obrázok ilustračný*

Mraziaca časť

Mraziaca časť v objeme 98 litrov, umiestnená v dolnej časti sa odmrazuje Dual Nofrost systémom ( samostatný beznámrazový systém v chladničke a samostatný mrazničke). Jej mraziaci výkon dosahuje 13 kg/24 hod a akumulačná doba počas výpadku prúdu je 22 hodín. Mrazené potraviny môžete skladovať v 2 priehľadných plastových košoch +1 výsuvná polička Easy Access pre rýchlozmrazovanie. Funkcia je riadená elektronickým senzorom, ktorý zabezpečí mimoriadne rýchle chladenie potravín práve vložených do chladničky.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 201.1 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool W9 931D IX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami