Whirlpool W9 931D KS

Cena:
679,00 €

Pôvodná cena 739,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,58 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať na predajni

Rezervuj v predajni

Na objednávku
Kedy bude produkt v predajni?

Nákup na objednávku len v predajni

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Whirlpool W9 931D KS v čiernom prevedení s MultiFlow systémom chladenia. Zaradená je do energetickej triedy A+++. Ovládanie chladničky je dotykové. Celkový využiteľný objem chladničky je 349 l. Chladiaci priestor s automatickým odmrazovaním a funkciou Superchladenia je umiestnený hore s objemom 252 l. Vnútorný priestor tvorí: LED bočné osvetlenie, 4 sklenené poličky z toho 3 nastaviteľné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou - Activ 0°, 1 plastová zásuvka na ovocie a zeleninu, 4 dverové poličky. Objem mraziaceho priestoru dosahuje 97 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 13 kg/24 hod. Disponuje 2 priehľadnými plastovými košmi +1 výsuvná polička pre rýchlozmrazovanie. Mraznička sa odmrazuje Dual Nofrost systémom. Hlučnosť kombinovanej chladničky Whirlpool W9 931D KS dosahuje 39 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 8 %

Zvážte aj tento produkt

Siemens KG39FPB45 Siemens KG39FPB45

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Smart kombinovaná chladnička /po dokúpení príslušenstva Home Connect Connectivity Kit / s mrazničkou Siemens KG39FPB45 v čiernej inox farbe, v energetickej triede A+++ s celkovým objemom 343 l. Chladiaca časť je umiestnená hore s kapacitou 256 l. Chladiaca časť s multiAirflow systémom je vybavená 4 odkladacími plochami z bezpečnostného skla (z toho 3 výškovo nastaviteľné), airFreshfiltrom, poličkou bottleRack na fľaše, 3 odkladacími priehradkami vo dverách (z toho 1 na maslo/syr). Priestor osvteľuje LED svetlo SoftStar. Freshness systém je umiestnený v blízkosti zóny 0 °C v objeme 81 l a obsahuje 1 hyperFresh premium 0 °C box s reguláciou vlhkosti a teploty a 1 hyperFresh premium 0 °C priehradku s reguláciou teploty. Mraziaca časť je umiestnená dole v objeme 87 l. Jej mraziaca kapacita je 14 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche 16 hodín. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné zásuvky (z toho 1 BigBox). Chladnička Siemens KG39FPB45 dosahuje maximálnu hlučnosť 38 dB.

Základné parametre

  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 203 cm
  • Hĺbka: 66 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Kombinovaná chladnička so systémom Multiflow

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Whirlpool W9 931D KS sa zaraďuje medzi spotrebiče, ktoré sa využívajú každodenne. Preto iste oceníte funkcie a možnosti, ktoré spotrebič ponúka. Vďaka chladničke uskladníte potraviny dlhší čas v pôvodnej kvalite a nebude musieť denne nakupovať čerstvé potraviny. V chladničke či mrazničke potraviny vydržia dostatočne dlhý čas a použijete ich vtedy keď to budete potrebovať. Systém Muliflow neustále rovnomerne distribuje chladný vzduch v celom chladiacom priestore a v spolupráci so senzormi.

Chladiaca časť

Celkový využiteľný objem chladiaceho priestoru dosahuje 252 l. Vnútorné vybavenie chladničky tvoria 4 sklenené police z toho 3 nastaviteľné,  1 plastová zásuvka s nulovou zónou - Activ 0°, 1 priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny a 4 dverové poličky. Chladiaca časť je umiestnená v hornej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. V pravidelných intervaloch počas rozmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody a tá následne steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa potom vyparuje. Chladnička je vybavená LED bočným osvetlením.

Mraziaca časť

Mraziaca časť v objeme 97 litrov, umiestnená v dolnej časti sa odmrazuje Dual Nofrost systémom ( samostatný beznámrazový systém v chladničke a samostatný mrazničke). Jej mraziaci výkon dosahuje 13 kg/24 hod a akumulačná doba počas výpadku prúdu je 22 hodín. Mrazené potraviny môžete skladovať v 2 priehľadných plastových košoch +1 výsuvná polička pre rýchlozmrazovanie. Funkcia je riadená elektronickým senzorom, ktorý zabezpečí mimoriadne rýchle chladenie potravín práve vložených do chladničky.

Dual NoFrost

Beznámrazový systém Dual NoFrost zabezpečuje rovnomerné a dokonalé prúdenie vzduchu zvlášť v priestore chladničky a zvlášť v priestore mrazničky, znižuje vnútornú vlhkosť a zamedzuje tvorbe námrazy. Nútená cirkulácia zvyšuje kvalitu uchovávania potravín a zvyšuje komfort využívania spotrebiča = jednoduchá údržba, už žiadne rozmrazovanie!

Zóna Activ 0°

Zásuvka s nulovou zónou Activ 0° vám zabezpečí dokonalé podmienky pre uskladňvanie mäsa a rýb. Táto špeciálna zóna, kde sa teplota pohybuje okolo 0° je ako stvorená pre uchovávanie citlivých potravín. V špeciálnej zásuvke Activ 0° vďaka dôslednej a nepretržitej kontrole teploty a vlhkosti si potraviny uchovávajú chuť, výživové hodnoty a čerstvý vzhľad. Činnosť zásuvky je regulovaná nezávisle od činnosti chladničky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 201,1 cm
Hĺbka: 66,3 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Whirlpool

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59,5 cm
Výška: 201,1 cm
Hĺbka: 66,3 cm
Hmotnosť: 86 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 181 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 22 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 97 L
Mraziaci výkon: 13 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 349 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 252 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 859991571890

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore