Whirlpool W9 931D KS

Kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 243 l, Objem mrazničky: 98 l, Ročná spot. energie: 198 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 59,5 cm, Výška: 201,1 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,8 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Whirlpool W9 931D KS v čiernom prevedení s MultiFlow systémom chladenia. Ovládanie chladničky je dotykové. Celkový využiteľný objem chladničky je 349 l. Chladiaci priestor s automatickým odmrazovaním a funkciou Superchladenia je umiestnený hore s objemom 243 l. Vnútorný priestor tvorí: LED bočné osvetlenie, 4 sklenené poličky z toho 3 nastaviteľné, 1 plastová zásuvka s nulovou zónou - Activ 0°, 1 plastová zásuvka na ovocie a zeleninu, 4 dverové poličky. Objem mraziaceho priestoru dosahuje 98 l. Jej mraziaci výkon dosahuje 13 kg/24 hod. Disponuje 2 priehľadnými plastovými košmi +1 výsuvná polička pre rýchlozmrazovanie. Mraznička sa odmrazuje Dual Nofrost systémom. Hlučnosť kombinovanej chladničky Whirlpool W9 931D KS dosahuje 39 dB.

Kombinovaná chladnička so systémom Multiflow

Kombinovaná voľne stojaca chladnička Whirlpool W9 931D KS sa zaraďuje medzi spotrebiče, ktoré sa využívajú každodenne. Preto iste oceníte funkcie a možnosti, ktoré spotrebič ponúka. Vďaka chladničke uskladníte potraviny dlhší čas v pôvodnej kvalite a nebude musieť denne nakupovať čerstvé potraviny. V chladničke či mrazničke potraviny vydržia dostatočne dlhý čas a použijete ich vtedy keď to budete potrebovať. Systém Muliflow neustále rovnomerne distribuje chladný vzduch v celom chladiacom priestore a v spolupráci so senzormi.

6.ZMYSEL Precision Control

Technológia 6.ZMYSEL Precision Control zaručuje stálu kontrolu teploty a vlhkosti v reálnom čase, okamžite sa prispôsobí výkyvom a udržiava vhodné podmienky pre zachovanie čerstvosti skladovaných potravín. Pritom dodatočne znižuje výkyvy teploty aj v mrazničke a redukuje popáleniny mrazom. Chránené sú tak aj mrazené potraviny od straty kvality a farby.

Dual NoFrost

Beznámrazový systém Dual NoFrost zabezpečuje rovnomerné a dokonalé prúdenie vzduchu zvlášť v priestore chladničky a zvlášť v priestore mrazničky, znižuje vnútornú vlhkosť a zamedzuje tvorbe námrazy. Nútená cirkulácia zvyšuje kvalitu uchovávania potravín a zvyšuje komfort využívania spotrebiča = jednoduchá údržba, už žiadne rozmrazovanie!

Chladiaca časť

Celkový využiteľný objem chladiaceho priestoru dosahuje 243 l. Vnútorné vybavenie chladničky tvoria 4 sklenené police z toho 3 nastaviteľné,  1 plastová zásuvka s nulovou zónou - Activ 0°, 1 priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny a 4 dverové poličky. Chladiaca časť je umiestnená v hornej časti a odmrazovanie sa realizuje automaticky. V pravidelných intervaloch počas rozmrazovania sa na zadnej stene chladničky vytvára rozpustená námraza vo forme vody a tá následne steká cez žliabok do misky nad kompresor, odkiaľ sa potom vyparuje. Funkcia rýchleho chladnenia zabezpečí dlhšiu čerstvosť potravín. V kratšom čase je schopná dosiahnuť optimálnu teplotu v chladiacom priestore.

LED

Celý vnútorný priestor chladničky je osvetlený za pomoci LED.

*Obrázok je ilustračný.

Ideálne miesto pre skladovanie ovocia a zeleniny s redukciou baktérií o 99.9%

Inovatívna podložka FreshPad je integrovaná do priehradky FreshBox+. Zaručí dokonalé uchovanie potravín. Podložka odstraňuje vlhkosť z ovocia a zeleniny a aktívne bráni vytváraniu baktérií na nich. Jedlo tak ostane čerstvé. Podložka oddeľuje ovocie a zeleninu od vlhkosti. Špeciálna antibakteriálna prísada zároveň eliminuje škodlivé baktérie až na 99,9 %.

FreshBox 0°

Zásuvka s nulovou zónou Activ 0° vám zabezpečí dokonalé podmienky pre uskladňvanie mäsa a rýb. Táto špeciálna zóna, kde sa teplota pohybuje okolo 0° je ako stvorená pre uchovávanie citlivých potravín. V špeciálnej zásuvke Activ 0° vďaka dôslednej a nepretržitej kontrole teploty a vlhkosti si potraviny uchovávajú chuť, výživové hodnoty a čerstvý vzhľad. Činnosť zásuvky je regulovaná nezávisle od činnosti chladničky.

Priečinok pre skladovanie mliečnych výrobkov

Prispôsobte si interiér chladničky podľa rôznych potrieb. Priestor je možné zorganizovať podľa vlastnch potrieb a využiť tak naplno a zmyluplne skladovací priestor. Delikátne potraviny ako sú syry a maslo je možné šetrne a prehľadne skladovať vo dverách v špeciálnej poličke.

Priestor, ktorý potrebujete

Inovatívne navrhnutý interiér poskytuje priestor a flexibilitu, ktorú potrebujete pre jednoduché a pohodlné skladovanie potravín a nápojov.

Mraziaca časť

Mraziaca časť v objeme 98 litrov, umiestnená v dolnej časti sa odmrazuje Dual Nofrost systémom ( samostatný beznámrazový systém v chladničke a samostatný mrazničke). Jej mraziaci výkon dosahuje 13 kg/24 hod a akumulačná doba počas výpadku prúdu je 22 hodín. Mrazené potraviny môžete skladovať v 2 priehľadných plastových košoch +1 výsuvná polička pre rýchlozmrazovanie. Funkcia je riadená elektronickým senzorom, ktorý zabezpečí mimoriadne rýchle chladenie potravín práve vložených do chladničky.

Jednoduchý prístup k potravinám

Špeciálna výsuvná polička Easy Access v mraničke ponúka lepší prehľad a jednoduchší prístup k najčastejši používaným a vyberaným pokrmom, ktoré skladujete v mraziacom priestore.

Kovové vyhotovenie poličiek a priečinkov

Eleganciu chladničke dodáva aj vnútorné vybavenie. Nadčasový dizajn v kovovom vyhotovení zdobí vnútorné poličky a prečinky. Kovový kryt ventilátora rovnako podčiarkuje celkový moderný vzhľad kombinovanej chladničky.

Integrovaná chromovaná rukoväť

Celkový elegantný dizajn chladničky podčiarkuje v neposlednom rade integrovaná chrómovaná rukoväť. Otváranie je veľmi praktické, pohodlné a nenápadne sa adaptuje do celkového interiéru.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 201.1 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

3,8 / 5

4 recenzie Whirlpool W9 931D KS

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Daniel

26. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • funguje dobre, ziadne zamrzanie, skratka dobra
 • dost ju pocut

Štefan

14. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • Chladnička je veľká.
 • Dobré sú fresh boxy.
 • Osvetlenie priestoru v chladničke.
 • Držiak na fľaše.
 • Farba nie čierna ale veľmi tmavá šedá.

Viem že moja chyba ale doma som zistil, že dvere z vnútra sa nedajú tak kombinovať ako na obrázku a vo videu je, sú obyčajné dlhé namiesto tích krátkych. Chýba tá nastavyteľná polička z chladničky vložená obyčajná sklenená. Chýbala aj podložka na rýchle zmrazovanie.


Peter

27. 6. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • -
 • -

-


Peter

22. 4. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania

S chladničkou som spokojný.20 rokov záruky na kompresor od výrobcu poteší,stačí registrácia chladničky na stránke výrobcu.Odporúčam.