Whirlpool W9 MN840 IXL

Zobraziť


Typ ovládania: elektronické, Gril: Áno, Vnútorný objem: 22 L, Mikrovlnný výkon: 750 W,


Cena 359,00 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 429,00 € Zobraziť nápoveď

7,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool W9 MN840 IXL s kompaktnými rozmermi má maximálny výkon mikrovĺn 750 W a výkon grilu 700 W. Ponúka funkcie: zapekanie Crisp, gril, rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev a ich kombinácie. Ovládaná je pomocou čiernobieleho grafického displeja, ktorý je umiestnený v prednej časti. Vstavaná mirkrovlnná rúra Whirlpool W9 MN840 IXL je v prevedení čierna + nerez s rámom s bezotlačkovou povrchovou úpravou. Záves dverí: vľavo. Dvere sú vybavené 2 sklami s bezpečnostnou mriežkou. Mikrovlnná rúra má vnútorný objem 22 l a jej vnútorné vybavenie pozostáva z otočného taniera s priemerom 25 cm.

Elegantný spotrebič

S touto vstavanou mikrovlnnou rúrou  Whirlpool W7 MN840 IXL dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a sklenených čiernych dvierok, vďaka tomu je vstavaná mikrovlnná rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Mikrovlnná rúra disponuje hneď niekoľkými druhmi ohrevu, zapekaním Crisp, ohrevom s mikrovlnami s maximálnym výkonom 750 W a 4 možnosťami nastavenia výkonu. Vstavaná mikrovlnná rúra z rady W collection W9 spája v sebe prepracované detaly s nadčasovým dizajnom. Doladí tak takmer každú štýlovú kuchyňu. Spotrebiče z W Collection je možné spolu zladiť a vytvoriť tak harmonickú kuchyňu inšpirovanú kombináciou minimalizmu a inovatívnych technológií.

SmartDisplay displej

Vstavaná mikrovlnná rúra je vybavená SmartDisplejom, ktorý je 16 farebný a 9 cm veľký. Ovládateho dotykom. Ponúka pokročílé funkcie a tiež pripojenie na internet a výbornú kvalitu zvuku. Počas varenia zobrazuje obrázky, ktoré poskytujú pomoc pri varené. Jednoducho vyberte jednu zo 60 možností zo 6 automatických programov. Technológia 6.Zmysel vás prevedie receptom krok za krokom. Uľahčí vám prípravu mnohých pokrmov.

Chrumkavé jedlá s funkciou Crisp

Funkcia Chrisp kombinuje v sebe patentovanú 3D technológiu distribúcie mikrovĺn, unikátneho taniera Crisp, grilu a otočného taniera. S mikrovlnnou rúrou pripravíte rovnako chutné jedlá ako v tradičnej rúre.

Grilujte kedykoľvek

Ak máte kedykoľvek chuť na grilované jedlo, mikrovlnná rúra ponúka aj funkciu grilu. Jednoducho a rýchlo pripravíte zapečené dobroty, chutnú hrianku so syrom, teplý sendvič, grilovanú klobásku, či zeleninu.

3D distribúcia mikrovĺn

S technológiou 3D distribúcie mikrovĺn je distribúcia mikrovĺn vo vnútri rovnomerná. Pripravované pokrmy sú tak rovnomerne uvarené alebo zohriate. Dosiahnete tak lepšie výsledky za kratší čas.

Povrchová úprava iXelium

Vstavaná mikrovlnná rúra má povrchovú úpravu iXelium. Zostane dlhodobo žiarivá a krásna. Povrch iXelium znižuje riziko poškriabania a korózie.

Pohodlné ohrievanie

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné mikrovlnné rúry, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmi bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry  je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom dotykového čiernobieleho grafického displeja. Vďaka nemu môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Dvierka spotrebiča majú záves vľavo a sú vybavené 2 sklami s bezpečnostnou mriežkou. Mikrovlnná rúra je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Dokonalý pomocník

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry je v nerezovom prevedení so sklenými dvierkami. Interiér mikrovlnnej rúry ponúka dostatočne veľký vnútorný objem 22 litrov. Vo vnútornej časti sa nachádza otočný tanier, ktorého priemer je 25 cm a je vyrobený zo skla. Prispôsobený je tak, aby sa na naň zmestil aj veľký tanier. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Programy a spôsoby ohrevu

Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko zohriať či rozmraziť vaše potraviny a hotové jedlá. Funkcia Crisp s jedinečným tanierom Crisp a systémom 3D distribúcie mikrovĺn, vysokorýchlostný gril a rotácia taniera pracujú súčinne pre dosiahnutie vysokých teplôt, ktoré sú potrebné pre upečenie alebo usmaženie chrumkavých pokrmov za pár minút. Vybrať si môžete zo 4 stupňov ohrevu s maximálnym mikrovlnným výkonom 750 W a výkonom grilu 700 W:

  • funkcie: zapekanie Crisp, gril, rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev a ich kombinácie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 22 L
Mikrovlnný výkon 750 W

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Whirlpool W9 MN840 IXL

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Branislav

10. 4. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené